Топ 8 кондиціонерів 2015 року в Україні

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Кондиціонер вже давно став невід'ємною частиною нашого життя. Влітку він охолоджує приміщення, рятуючи нас від спеки, а навесні й восени при плюсовій температурі за вікном багато моделей здатні досить ефективно обігрівати кімнату. Часи, коли кондиціонер вважався мало не розкішшю давно минули, сьогодні це досить буденна річ, яка є практично в кожному будинку й офісі.

Компанія Альтер Ейр з усією відповідальністю заявляє, що кращий спосіб боротьби з літньою спекою – встановлення кондиціонера. Якщо Ви замислюєтеся про купівлю, але губитеся у величезній кількості брендів і моделей, наша стаття допоможе вам визначитися і підібрати оптимальний варіант.

Вибір кондиціонера в Україні

Український ринок кондиціонерів в 2015 році не сильно відрізняється від інших галузей. М'яко кажучи, не найбільш сприятлива економічна ситуація в країні і різкий стрибок долара призвели до значного подорожчання абсолютно всіх товарів і послуг. Кондиціонери, звичайно ж, не виняток. Звідси і цілком нормальний попит на недорогу, бюджетну продукцію. Однак важливо пам'ятати, що дешеві кондиціонери також можуть бути різними.

Дешево і одноразово

Такі бренди як Delfa, Saturn або Orion виготовляються спеціально для великих мережевих супермаркетів і продаються вони, відповідно, тільки там. Дана техніка дивує своєю ціною, проте, як щодо її якості та надійності? Кондиціонери для мереж замовляються оптовими компаніями з метою створити найдешевший бюджетнй варіант для покупців. Але, як правило, така техніка не може похвалитися нічим, окрім ціни. Простіше кажучи, це "одноразова покупка", яка вийде з ладу там, де якісні кондиціонери продовжать функціонувати.

Інверторний кондиціонер – чи вартий він своєї ціни?

Одним з перших питань консультанта,що продаватиме вам кондиціонер буде: "Інверторний або неінверторний?". Досить часто інтерес до моделей інверторного типу вичерпується відразу ж після озвучування ціни, яка на 10-20% вища, ніж на аналогічне обладнання без інвертора. Дійсно, чи варто переплачувати за цю технологію?

Сравнение инверторных и неинверторных кондиционеров воздуха на примере автомобилями
Інверторний кондиціонер відрізняється від звичайного роботою компресора. Досягнувши потрібного рівня температури, компресор не вимикається, а просто знижує потужність. Це дозволяє уникнути різких стрибків напруги, а, отже, кондиціонер функціонує в економнішому режимі. Дана технологія дозволить в рази скоротити споживання електрики, що дуже актуально у зв'язку з постійним зростанням комунальних тарифів. Енергоефективність побутової техніки вносить відчутний внесок в економію ваших грошей, тому інверторний кондиціонер з часом окупить себе.

Чи треба боятися "Made in China"?

Не так давно, словосполучення "Зроблено в Китаї" було майже лайливим і служило характеристикою низької якості, недовговічності, одним словом "халтури". Проте весь цивілізований світ вже позбувся цього забобону. Факт в тому, що абсолютна більшість сучасної техніки збирається саме в Піднебесній, а рівень її якості не викликає жодних нарікань. Тут все залежить від виробника, а деякі китайські бренди набагато якісніші і надійніші, ніж їхні дорогі аналоги. Крім того, багато кондиціонерів з КНР укомплектовані компресорами від провідних світових брендів (наприклад, Toshiba), що гарантує надійність і довговічність пристрою.

Словом, деякі китайські кондиціонери мало чим поступаються більш серйозних брендів, а ось ціна на них відчутно нижче.

Каталог кондиціонерів

Топ 8 кондиціонерів 2015 року в Україні

Враховуючи все вищесказане, ми склали рейтинг кращих на сьогодні кондиціонерів. Бренди в ньому розбиті на 3 категорії, однак навіть найбюджетніші варіанти характеризуються відмінною якістю і функціональністю.

Середній рівень якості

1. Gree – китайський бренд, що випускає досить якісну продукцію. Кондиціонери оснащені великою кількістю функцій, є також інверторні моделі. Обладнання Gree користується великою популярністю в Україні завдяки доступній ціні. Ще один плюс – більше 100 сертифікованих сервісних центрів на території нашої країни.

2. Midea – китайський бренд використовує в своїй продукції фірмові компресори Toshiba,які забезпечують надійність та ефективність кондиціонерів. Компанія також випускає моделі інверторного типу.

3. Neoclima – китайські кондиціонери цього бренду вдало поєднують високу якість за доступною ціною. Виробник може похвалитися широким модельним рядом, функціональністю і ефективністю свого обладнання. Кондиціонери Neoclima також характеризуються відмінним дизайном.

Пример кондиционера Neoclima

Високий рівень якості

1. Panasonic – японський бренд, обладнання якого збирається у Малайзії та Китаї. Поєднує в собі інноваційні технології й надійність. Високий рівень фільтрації повітря і унікальні енергозберігаючі технології.

2. Toshiba – японський бренд, пристрої якого збираються в Таїланді та Китаї. Кондиціонери Toshiba традиційно асоціюються з надійністю і довговічністю. Продукція бренду також відрізняється стильним дизайном, що підходить до будь-якого інтер'єру.

3. Mitsubishi Heavy – японський бренд, кондиціонери якого збираються в Таїланді та Китаї. Не плутати з Mitsubishi Electric! Якісні кондиціонери з широким набором функцій, які все ж поступаються своїм тезкам Mitsubishi Electric.
Настенный кондиционер бренда Панасоник

Преміум якість

1. Daikin – японський бренд, збірка обладнання якого відбувається в Японії, Бельгії, Чехії та Таїланді. Абсолютний лідер на світовому ринку кондиціонерів.

2. Mitsubishi Electric – японський бренд, який збирає обладнання в Японії та Таїланді. Найвища якість і ефективність у поєднанні з ретельно продуманим дизайном.

Инверторный кондиционер Дайкин

Підсумок

Вибрати якісний і ефективний кондиціонер можлиов,  маючи порівняно невелику суму грошей. Головне – підійти до вибору кліматичного обладнання з усією відповідальністю. А ще краще проконсультуватися з фахівцями, які допоможуть підібрати оптимальний варіант.

Відгуки

Спасибо за такую полезную и качественную подборку! Очень удивилась, что китайское бывает качественным.

да, кондиционерам Neoclima (в принципе, как и Gree) действительно есть чем удивить современного потребителя, несмотря на свою доступную цену. Еще немного и бренду дайкин пора будет задуматься о конкурентах - это я вам как специалист говорю)))