Зволожувачі повітря - примха чи необхідність?

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Сьогодні все більше і більше людей купують у свій будинок зволожувачі повітря. Це пристрій дозволяє підтримувати необхідний рівень вологості для комфортного перебування в приміщенні.

На ринку пропонують різноманітні моделі й типи зволожувачів і мийок повітря за різними цінами, проте люди неоднозначно сприймають необхідність покупки такого пристрою. Багато хто вважає його надмірністю або простою тратою грошей, і думають, що обходитися без зволожувача можна і, навіть, потрібно.

Хотілося б внести деяку ясність і розставити всі крапки над "і" в цьому питанні.

Чи знаєте ви, що сухе повітря - ваш невидимий ворог?

Сухой воздух губителен для кожных покровов человекаБудь-який лікар без перебільшення скаже вам, що сухе повітря дуже шкодить людському організму. Ви можете навіть не замислюватися і не розуміти, чому відчуваєте себе не зовсім добре, часто хворієте на простудні захворювання, а діти хворіють на алергію.

У зимовий період часу, коли опалювальна система працює на повну, а вікна наглухо закриті, повітря в приміщенні стає нестерпно важким і сухим. Процес насичення організму киснем ускладнюється, тому людина часто відчуває надмірну сонливість і стомлюваність без особливих на те причин.

Крім того, сухе повітря згубне для шкірних покривів людини. Коли недостатня вологість - шкіра страждає в першу чергу, на ній з'являються тріщини й роздратування. Щоб цього не відбувалося, рівень вологості в приміщенні має бути 40-60%. В умовах нашої зими ця цифра падає до 10-15%.

Ще гірше сухе повітря впливає на маленьких дітей. В ранньому віці вони найбільше схильні до різних захворювань (особливо алергії), які можуть перерости в хронічні. В умовах сухого повітря в приміщенні утворюється багато пилу й шкідливі мікроорганізми постійно літають в повітрі, провокуючи алергічні реакції у малюків. Педіатри застерігають, що, навіть. абсолютно здорові або рідко хворіючі діти можуть зіткнутися з серйозними захворюваннями через сухе повітря в приміщенні.

Також недостатня вологість призводить до псування меблів і паркету в будинку: меблі тріскаються, деформуються, паркет починає розсихатися і скрипіти. Особливо небезпечне сухе повітря для старовинних антикварних речей.

Як зволожувачі вирішують проблему сухого повітря?

Зволожувач – знахідка для боротьби з сухим повітрям у приміщенні. Цей агрегат регулює рівень вологості і ви назавжди зможете забути про перераховані вище проблеми. Зволожувачі бувають декількох типів в залежності від способу подачі повітря, але їх об'єднує одна властивість – сухе повітря більше не зможе псувати вам життя.

Каталог зволожувачів повітря

Ультразвукові зволожувачі

Принцип роботи такого зволожувача полягає в тому, що вода, яка знаходиться в його резервуарі, ультразвуковими хвилями розбивається на дрібні частки. Коли сухе повітря потрапляє до зволожувача, то проходить крізь цю водяну масу, і вже зволожене викидається у приміщення. Ультразвукові зволожувачі сьогодні завоювали велику популярність серед покупців завдяки зручності у використанні, прийнятній вартості і продуктивності.

Рекомендуем обратить Ваше внимание на модели Boneco 7135Air-O-Swiss U600Air-O-Swiss U7142.

Ультразвуковой увлажнитель воздуха Air-O-Swiss U600 предназначен для широкого применения в домах, квартирах, зимних садах и даже офисах. Увлажнитель Air-O-Swiss U7142 в черно-сером глянцевом корпусе с жидкокристаллическим экраном будет чудесным дополнением в любом интерьере.

Парові зволожувачі

Вони працюють за принципом "чайника". Коли температура води в зволожувачі досягає температури кипіння, то через отвір вона починає випаровуватися і дуже добре зволожувати повітря. У цих зволожувачів є тільки одне застереження - так як температура пари дуже висока, не слід наближатися до зони випаровування занадто близько, щоб не отримати опіки. Особливо це стосується дітей, які, напевно, захочуть його вивчити і торкатися.

Серед парових зволожувачів хотілося б виділити Air-O-Swiss E2441A: компактний, високоефективний, довговічний, не вимагає особливого догляду.

Паровые увлажнители воздуха E2441A. Данные модели предназначены для очистки и увлажнения воздуха, с помощью ионов серебра.

Традиційні зволожувачі. Таку назву ці зволожувачі отримали внаслідок того, що зволожують повітря природним шляхом. Вони працюють за принципом "холодного" випаровування: вода з резервуару потрапляє на спеціальні випарні пластини; потім вентилятор, який вбудований у зволожувач, пропускає повітря через випарник і вологість у приміщенні підвищується. Крім того, зволожувач затримує частинки пилу, які в нього потрапляють разом із сухим повітрям. Так він виконує ще й функцію очищення.

Компанія Альтер Ейр рекомендує Вам традиційний зволожувач Air-O-Swiss E2241: прийнятна ціна, простота і безпека використання.

Очистители воздуха Air-O-Swiss E2241 являют собой современное решение для увлажнения и очистки воздуха.

Вибір за вами: або заощадити на своєму здоров'ї і свідомо піддавати свій організм явній небезпеки день у день, або один раз придбати зволожувач повітря і довгі роки насолоджуватися свіжістю у своєму будинку, не хвилючись за здоров'я!

Підводимо підсумки:

1. Зволожувач повітря - незамінна річ для дому, квартири, офісу, яка допоможе забезпечувати постійну необхідну вологість у приміщенні і захист організму від згубного впливу сухого повітря.

2. Вибір зволожувачів досить великий, звертайтеся до професіоналів, які допоможуть вам підібрати відповідний пристрій.

3. Компанія Альтер Ейр вже більше 8-ми років успішно працює на ринку кліматичної техніки і наші висококваліфіковані фахівці допоможуть визначитися, який зволожувач краще придбати.

Відгуки