Вентилятор Elicent Elegance – пропозиція, від якої неможливо відмовитися

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Для ефективної вентиляції в санвузлі пропонуємо витяжний вентилятор Elicent Elegance.

Він вам підійде, якщо потрібна потужна, але тиха витяжка.
Двигун у нього надійний, а звук забору повітря не буде дратувати слух.
Ванна маленька, а конденсату багато – потрібна модель з датчиком вологості.
Хочете швидко усунути неприємний запах?
Вентилятор очистить повітря за лічені хвилини, організовує правильний повітрообмін.
Не подобаються вентиляційні решітки, на яких накопичується пил?
У Elicent Elegance приваблива зовнішня панель, яка виглядає як декор в інтер'єрі.
Це як раз той пристрій, який відпрацює вам кожну гривню.

Що потрібно знати про вентилятори Elicent Elegance:

  • В 1970 році в Італії запустили виробництво вентиляторів Elicent. У місті Lonato del Garda, район Brescia відбувається повноцінний покроковий процес від виготовлення до реалізації продукції. Проводяться наукові дослідження, розробляються і втілюються у життя проекти і дизайнерські ідеї, проводяться необхідні експерименти і товар потрапляє до покупця.

Рекомендуемое оборудование раздела

 • Витриманий стиль і мінімум деталей підкреслюють вишуканість вентилятора. Білий колір гармонійно поєднується зі всіма кольорами веселки, а значить і з колірним рішенням вашої ванної кімнати. Конструкція вентилятора виготовлена із міцного пластику, що не лише захистить його від зовнішнього фізичного впливу, але і значно продовжить термін служби.
 • Витяжний вентилятор – пристрій «не публічний». Тут на першому місці якість, а не логотип на зовнішній панелі (хоча і логотип на Elicent Elegance привабливий). По робочих і функціональних характеристиках вентилятор Elicent серії Elegance зовсім не поступається багатьом розрекламованими брендами. А ось його ціна – навпаки – значно нижча, що робить його доступним кожному.

 

 • Дратує шум витяжки? З вентилятором Elicent Elegance ця гучна проблема вас більше не потурбує. Звук витяжного пристрою можна порівняти з шепотом людини, а якщо врахувати, що вентилятори, як правило, монтуються високо під стелею, то шумові характеристики досягають нуля.
 • Двигун типу ЄС (синхронний) продуктивний, але економічний. Його енергоефективність на 43 – 60% вища, ніж у асинхронного АС. А кулькові підшипники запобігають швидкому "зношуванню" вентилятора.
 • Зворотний клапан - метелик якісний, виготовлений зы щільного пластику. Його головне завдання – запобігати потраплянню відпрацьованого брудного повітря з труби повітропроводу назад в приміщення.

Де встановити Elicent Elegance:

Вентилятори Elicent Elegance – це витяжні пристрої предзнаначені для встановлення в таких приміщеннях як туалет, ванна кімната, душова, кухня, пральня або, навіть, офіс.

Где установить вентилятор Elicent Elegance

З туалету
витяжка максимально швидко і тихо усуне неприємні запахи.
Ванна кімната та пральня – місця, де вологість часто перевищує санітарні норми, а пар, повільно перетворюється на конденсат, що згубно впливає на меблі і сприяє утворенню цвілі на поверхнях. Оскільки витрата повітря вентилятора великий – 90 м³/год, а двигун продуктивний, то і витяжка ефективна. А датчик вологості допоможе правильно відрегулювати роботу пристрою, щоб привести вологовміст повітря в норму.
У кухні витяжки над плитою недостатньо для того, щоб повітря по всій кімнаті було без суміші ароматів всіх страв світу. Тому, встановлення мініатюрного Elicent Elegance на кухні цілком обґрунтовано і раціонально.
Експлуатація побутових вентиляторів Elicent Elegance не обмежується тільки в перерахованих вище приміщеннях. Інженери рекомендують встановлювати їх навіть в офісних приміщеннях. Там працює, як правило, чимало людей, а значить постійний приплив і ефективний забір повітря просто необхідний.

Для кожного типу приміщення потрібно підбирати конкретний вид пристрою, в залежності від функцій, який він повинен виконувати.

 • Elicent Elegance – це стандартна модифікація пристрою.

Elicent Elegance – это стандартная модификация устройства и Elicent Elegance Timer - вентилятор с таймером

 • Для періодичної роботи вентилятора зверніть увагу на модель Elicent Elegance Timer, а якщо хочете ще й заощадити енергію (до 64%), то на Elicent Elegance Comfotimer. Функція таймера буде керувати включенням/виключенням пристрою із затримкою від 3 до 25 хвилин.
 • Для санвузлів, душових і пральних кімнат рекомендовано купувати вентилятори з датчиком вологості. Пристрої з гігростатом Elicent Elegance MHY Smart будуть відслідковувати рівень вологи в приміщенні і приводити його в норму (40 – 80%), керуючи швидкістю двигуна.

Устройства с гигростатом Elicent Elegance MHY Smart

 • Щоб витяжка починала працювати тільки тоді, коли ви знаходитесь в кімнаті і ще деякий час після вашої присутності бажано розглянути модель Elicent Elegance P. I. R. з інфрачервоним датчиком руху.
 • Якщо витяжка повинна здійснюватися постійно, то рекомендуємо змонтувати вентиляторElicent Elegance 2V, який буде працювати на зниженій або підвищеній швидкості 24 години на добу.

 модель Elicent Elegance P.I.R. с инфракрасным датчиком движения

Серія вентиляторів Elicent Elegance – це пристрої, в надійності яких немає причин сумніватися. Вони продуктивні, функціональні, конструкція з першокласних матеріалів, збірка якісна, а термін експлуатації тривалий.
Дизайнерська серія Elegance представлена вентиляторами з суворим, але витонченим зовнішнім виглядом передньої панелі білого матового кольору. Це і красиво, і універсально.
І ціна вас приємно здивує, оскільки компанія Elicent зацікавлена в тому, щоб кожна людина могла дозволити собі використовувати дійсно якісне обладнання. Для виробників набагато важливіше, щоб ви були задоволені покупкою і порадили її друзям, ніж просто відшкодували витрати на рекламну кампанію.Вентилятор Elicent Elegance – предложение, от которого невозможно отказаться

Відгуки

Очень интересно было, даже для девушек. Спасибо за информацию и отдельное спасибо за оформление.