Вентилятор канальний побутовий для круглих каналів: огляд і ціна

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

  Система вентиляції є необхідним аспектом для підтримки міцного здоров'я і гарного настрою. Загальновідомим фактом є, що, вдихаючи кисень, людина видихає вуглекислий газ. Висока концентрація діоксиду вуглецю негативно впливає на загальний стан здоров'я людини. З'являється млявість і сонливість, втрачається увага і падає настрій. Для того, щоб уникнути даних проблем, варто подумати про вентиляцію. Надходження свіжого і чистого повітря сприяє бадьорості, активності і працездатності. Сон стає міцним і здоровим. Для організації якісної системи вентиляції необхідно подбати про підбір високоефективного і надійного устаткування.


Що таке канальний вентилятор?

  Побутовий канальний вентилятор використовується в набраних системах вентиляції і може працювати як на приплив, так і на витяжку повітряних потоків. З назви стає зрозуміло, що монтується дане обладнання тільки в круглі канали. За допомогою даних агрегатів можна проектувати і встановлювати вентиляційні системи різних типів і масштабів.


 Круглый канальный вентилятор
  Існує два види канальних вентиляторів, які відрізняються за типом крильчатки. Осьовий канальний вентилятор трохи ширше в діаметрі ніж повітропровід. Має невеликі розміри і може монтуватися в приміщеннях з обмеженим вільним простором. Канальний відцентровий вентилятор має великий повітряний тиск, а це значить, що він швидко і ефективно справляється з повітрообміном в приміщенні. Варто відзначити, що дане обладнання покрито спеціальним шумоизолятором, який знижує рівень звукового тиску. Ціна канального відцентрового вентилятора залежить від виробника і технічних характеристик.


  Так само пристрої можуть відрізнятися за способом застосування. Побутові канальні вентилятори рекомендується встановлювати в житлових приміщеннях. Вони менш ефективні і практично беззвучні. Найчастіше вони оснащені додатковими опціями, які допомагають легко експлуатувати агрегат: таймер, регулятор швидкості і термостат.

  Промислові канальні вентилятори монтують у великих приміщеннях. Характеризуються високою потужність і більш високим шумовим тиском. Корпус і крильчатка виконані з міцних і надійних матеріалів, стійких до негативного впливу навколишнього середовища - волога, корозія, удари. Вони з легкістю можуть видаляти з приміщення дим, гаряче повітря, шкідливі хімічні домішки.

  Вибираючи канальні вентилятори, ви збережете в приміщенні чисте і свіже повітря протягом тривалого часу. Подібне обладнання ефективне, довгострокове і просте в експлуатації.
Огляд облвднання. Як обрати кращий?

  Обираючи будь-яке обладнання ми в першу чергу звертаємо увагу на бренд і показники, якими оснащені пристрої. Серед виробників даного обладнання існує декілька брендів, які відрізняються справжньою якістю і широким функціональним наповненням.

  Агрегати MAICO ECA E є справжнім прикладом обладнання преміум класу. Мають компактні габарити, високі показники потужності і низький шумовий тиск.

  Вентилятори Elicent TUBO це більш бюджетні аналоги вищезгадуванного обладнання. Вони мають подібні характеристики і практично не відрізняються рівнем якості.

  Серії Soler & Palau Silentub і Soler & Palau TDM практично не відрізняються своїми параметрами, за винятком звукових характеристики. Silentub мають підвищену шумоізоляцію і працюють тихіше.


  Канальні вентилятори Systemair IF схожі звуковими характеристиками з Soler & Palau TDM, але мають більш високі показники продуктивності.

  Systemair K канальні вентилятори відцентрового типу. Високонадійні, ефективні, виконані з міцних матеріалів і мають компактні габарити. Зовнішній вигляд схожий на MAICO.

  Вентилятори Soler & Palau TD-Silent вважаються найтихішими представниками подібного обладнання. Вони покриті спеціальним шумогасильним матеріалом і оснащені спеціальною системою гасіння вібрації в зоні підключення. Дане обладнання є широко популярним на українському ринку кліматичної техніки не тільки через беззвучну роботу, але і високоефективну експлуатацію.

Наші останні проекти  Устаткування Ostberg CK мають більше аеродинамічних якостей, ніж інші вентилятори. Відрізняються підвищеним термозахистом і можуть ефективно працювати при високих температурах.

  Обираючи надійного і якісного виробника, ви отримуєте все необхідне обладнання для організації сприятливого мікроклімату в приміщенні.

Відгуки