Вентилятори Silent - гордість компанії Soler&Palau

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Тиха робота вентилятора, нарівні з потужністю, ефективністю роботи і якістю збірки, є найважливішою умовою при виборі пристрою. Адже цей агрегат повинен не тільки забезпечувати видалення і переміщення повітря, але і своєю роботою не створювати дискомфорт оточуючим людям. Розуміючи це, іспанська компанія Soler&Palau випустила лінійку вентиляційних пристроїв з промовистою назвою Silent (англ. – «тихий, безшумний»).

На ринку вентиляційної техніки вентилятори silent представлені в двох серіях – настінні витяжні вентилятори для ванних кімнат та санвузлів, а також побутові вентилятори для круглих каналів.

Дизайнерська серія настінних вентиляторів Silent Design


Особливої уваги заслуговує серія настінних побутових вентиляторів Soler&Palau Silent Design.

Виробник подбав не тільки про те, щоб вони були безшумними, але і щоб пасували до будь-якого інтер'єру, навіть найвишуканішому. Дійсно, багато клієнтів, які купують вентилятори у ванну зуштовхуються з проблемою відповідності цього обладнання загальній концепції приміщення. Саме з цією задачею і справляються вентилятори Soler&Palau Silent Design. Вибираючи їх, ви можете бути впевнені, що ванна кімната перетвориться і стане ще яскравішою і сяючою.

Смотреть цены на вентиляторы Soler&Palau Silent Design

Висока ефективність роботи настінних вентиляторів Soler&Palau Silent Design забезпечує якісний повітрообмін і боротьбу з підвищеною вологістю в приміщенні ванної кімнати чи санвузла. Безшумна робота в поєднанні з високою продуктивністю створює максимальний комфорт для користувача.

Вентилятори Soler&Palau Silent Design відрізняються низькими шумовими характеристиками і вищим ступенем захисту від попадання бризок завдяки наявності передньої панелі, яка виконує як естетичну, так і цілком практичну функцію. Моделі оснащені смужкою блакитного кольору і мають вбудовану світоіндикацію. Рівень шуму становить, майже нечутні для людського, вуха 28 децибел.

Двигун вентилятора оснащений шарикопідшипниками з гарантією 30 000 годин безперебійної роботи, а його кріплення на спеціальних сайлент блоках дозволяє суттєво зменшити вібрацію при роботі.

Схема вентиляторів Soler&Palau Silent Design:

Схема вытяжного вентилятора Soler&Palau Silent Design

Пропонуємо переглянути відео огляд чорного і сірого вентиляторів для ванної та санвузла Soler & Palau Silent-100 CZ Grey Design і Soler & Palau Silent-100 CZ Black Design з нашого з нашого youtube-каналу :

Настінні побутові вентилятори Silent стандарт

Ця група товарів використовується для забезпечення витяжки повітря з «найбрудніших» зон у будинку – з ванної кімнати і туалету. Тому виробнику необхідно було відшукати оптимальний баланс між необхідною потужністю та рівнем шуму в даних пристроях. Настінні вентилятори Soler&Palau Silent – це справжнє відкриття серед витяжних агрегатів для ванних кімнат і санвузлів. Варто відмітити, що завдяки використанню сучасних матеріалів, а такох особливої аеродинамічної конструкції, робота цих пристроїв ледь чутна. Щоб запобігти потраплянню повітря всередину приміщення при непрацюючому вентиляторі, всі агрегати обладнані зворотним клапаном.

Ця серія також поставляється в декількох колірних варіантах: стандартному білому, сріблястому і золотому. Тому підбираючи оптимальний варіант витяжного вентилятора для свого приміщення, можете вибрати саме ту модель, яка влаштує вас і за параметрами потужності, продуктивності й за зовнішнім виглядом.

Так само, як і вентилятори серії Design, пристрої Silent Standart оснащені двигуном з шарикопідшипниками і зворотним клапаном.

Схема вентиляторів Soler&Palau Silent стандартного виконання:

Вентиляторы Soler&Palau Silent - схема

На вибір пропонуємо декілька модифікацій витяжних вентиляторів Soler&Palau Silent і Silent Design:

Залежно від діаметру приєднання:

Маркування:

 • Silent 100 (діаметр під'єднання 100 мм),
 • Silent 200 (діаметр під'єднання 120 мм),
 • Silent 300 (діаметр з'єднання 150 мм).

Залежно від наявності додаткових приладдя:

 • Soler&Palau CZ вентилятори стандартного виконання, обладнані зворотним клапаном, двигуном на шарикопідшипниках і світловою індикацією.
 • Soler&Palau CRZ пристрої з регульованим (від 1 до 30 хв) таймером вимикання, зворотним клапаном, двигуном на шарикопідшипниках і світоіндикацією.
 • Soler&Palau CHZ вентилятори з регульованим датчиком вологості (гігростатом).

Эффективность работы настенных вентиляторов Soler&Palau Silent Design обеспечивает качественный воздухообмен

Круглі канальні вентилятори Soler&Palau TD Silent

Канальні вентилятори значної потужності, незважаючи на те, що не знаходяться всередині приміщення, також можуть викликати дискомфорт своєю гучною роботою. Тому іспанськими конструкторами була створена серія вентиляторів, яка зараз позиціонується як найтихіший канальний вентилятор у світі Soler&Palau TD Silent. Висока шумоізоляція вентилятора Silent досягається завдяки спеціальній конструкції корпусу, внутрішня частина якого перфорована, а також шару мінеральної вати. Особлива конструкція хомутів для кріплення практично повністю нівелює вібрацію пристрою при роботі.

Завдяки такій конструкції, обслуговування пристрою здійснюється без всяких зусиль. Однофазний двошвидкісний двигун обладнаний шарикопідшипниками і може регулюватися за допомогою двохклавішного перемикача Soler&Palau Regul-2.

Існує кілька модифікацій (типорозмірів) побутових канальних вентиляторів TD Silent від Soler&Palau, які відрізняються діаметром підключення і продуктивністю:

 • Soler&Palau TD-160/100 N Silent (діаметр підключення 100 мм, максимальна продуктивність 180 куб. м/год)
 • Soler&Palau TD-250/100 Silent (діаметр підключення 100 мм, максимальна продуктивність 250 куб. м/год)
 • Soler&Palau TD-350/125 Silent (діаметр підключення 125 мм, максимальна продуктивність 360 куб. м/год)
 • Soler&Palau TD-500/150-160 Silent (діаметр підключення 150 мм (в комплекті йде ущільнювальна насадка для підключення повітропроводу (160мм), максимальна продуктивність 570 куб. м/год)
 • Soler&Palau TD-800/200 Silent (діаметр підключення 200 мм, максимальна продуктивність 900 куб. м/год)
 • Soler&Palau TD-1000/200 Silent (діаметр підключення 100 мм, максимальна продуктивність 1030 куб.м/год)

Схема канальних вентиляторів Soler&Palau TD Silent:


Схема канального вентилятора TD SilentКорпус вентиляторів канального типу Soler&Palau TD Silent надійно захищений від механічних пошкоджень, а також згубного впливу вологи. Це дозволяє монтувати їх навіть в тих приміщеннях, де присутній фактор зайвої вологості повітря. Так, канальні вентилятори Soler&Palau TD Silent – це незамінні агрегати для боротьби з поганим повітрям у будь-якому приміщенні.

Висновок

Якщо при виборі вентилятора в будинок на першому місці стоїть рівень шуму, то вентилятори Soler&Palau серії Silent – ідеальне рішення для Вас. Крім низьких шумових характеристик, ці пристрої відрізняються привабливим дизайном і високою ефективністю роботи.

Купити вентилятори Soler&Palau Silent ви можете, звернувшись в інтернет-магазин компанії Альтер Ейр. Ми є офіційними дилерами продукції Soler&Palau в Україні, тому можете бути впевнені, що ваші руки потрапить дійсно якісний і оригінальний продукт.

Відгуки

Где-то слышала, что этот бренд изготавливает самые тихие вентиляторы. Не верила пока сама не убедилась на личном опыте. Мало того, что они очень красиво смотрятся, так еще и работу их вообще не слышно!

Отличный материал! Спасибо Альтер Эйр за интересные статьи!!!