Вентилятори Soler&Palau Silent Design і Elicent Elegance – витончене рішення для витяжки повітря

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Для вентиляції санвузлів, ванних кімнат, кухонь широко використовуються настінні накладні вентилятори. Серед широкого розмаїття моделей особливо виділяються моделі «дизайнерської серії», в яких велика увага приділяється зовнішньому вигляду.
Вентилятори компаній Soler&Palau і Elicent – лідери, а відповідно і конкуренти на ринку вентиляційного обладнання. Обидві компанії представляють аналогічні пристрої для витяжки повітря, але різниця все-таки є.
Soler&Palau – вентилятори, які виробляються в Іспанії. Ці пристрої осьового типу представляють лінію SILENT і її дизайнерську версію SILENT DESIGN з хорошими шумовими характеристиками і дизайнерським зовнішнім виглядом.
Існують різні моделі, в залежності від модифікацій:
CZ – стандартна модифікація;
CRZ – пристрої з таймером;

CHZ – додатковий функціонал: таймер + датчик вологості.

Elicent – вентилятори, які поєднують в собі якість італійського пластику і потужність німецького двигуна, що забезпечує високу продуктивність пристрою.

Моделі вентиляторів Elicentтакож, в задежності від модифікації, оснащені додатковими функціями:
  • TIMERтаймер
  • MHY SMARTдатчик вологості
  • 2S SPEED  дві швидкості обертання вентилятора
 

Переваги вентиляторів Soler&Palau

1. Працюють дуже тихо.

Рівень шуму вентилятора виробництва Soler&Palau становить 26,5 дБ, завдяки фірмовим гумовим сайлент-блокам, які ізолюють двигун від корпусу, а пристрою Elicent – 31,4 дБа, враховуючи, що вентилятори встановлюються не в найтихіших місцях квартири, різницю в 4,9 дБа людина вловити не в змозі.

2. Різні модифікації забезпечують широкий функціонал вентиляторів.

Пристрої виконуються як у стандартній версії, так і з додатковими функціями, щоб забезпечити користувачеві більший комфорт в експлуатації приладу. Серед таких удосконалень можна виділити: таймер, датчик вологості, індикатор ввімкнення і вимкнення у вигляді вертикальної кольоровий полоски, яка світитися в той момент, коли пристрій починає працювати.

3. Привабливий зовнішній вигляд.

Вентилятори Soler&Palau SILENT DESIGN відрізняються привабливим зовнішнім виглядом. Широкий спектр кольорових гам (BLACK, GOLD, SILVER, BLUE, GREY, CHAMPAGNE, MARBLE WHITE, MARBLE BLACK, IVORY, RED), в яких виконані пристрої, відмінно впишуться в інтер'єр будь-якого будинку або квартири. Для тих, хто віддає перевагу ще цікавіші та ексклюзивніші варіанти компанія Soler&Palau пропонує придбати вишукані вентилятори SILENT-100 CZ DESIGN SWAROVSKI, прикрашені австрійським кришталем Swarovski. Також, родзинкою лінійки прийнято вважати вентилятор SILENT-100 CZ DESIGN BARCELONA, лицьову панель якого прикрашає зображення елемента фрески Антоніо Гауді, що знаходяться у всесвітньо відомому Парку Гуеля.
 
Дизайнерская серия вентиляторов Soler&Palau SILENT DESIGN

Переваги вентиляторів Elicent

1. Високоефективний потужний двигун

Перша і найголовніша перевага вентиляторів компанії Elicent – це високоефективний потужний двигун. Прекрасна робота агрегату і довгий термін його служби (70 000 год) забезпечується, завдяки високій якості німецького електродвигуна, які виробляє компанія Maico. Споживана потужність вентилятора від Soler&Palau становить 8 Вт, вентилятора ELICENT ELEGANCE – зі звичайним двигуном – 14 Вт, з ЄС двигуном – 4 Вт. Різниця в шумових характеристиках і споживаної потужності обумовлена більш потужними електродвигунами, встановленими у вентиляторах для санвузлів ELICENT ELEGANCE. Більш потужний двигун для вентилятора обумовлює вищу продуктивність.
Якщо порівняти характеристики вентиляторів, то ми побачимо що настінний вентилятор від Soler&Palau при витраті 60 м³/год створює напір 12 Па, вентилятор від ELICENT при тій же витраті створює тиск Па 26, різниця більше, ніж у 2 рази. Тиск, що створюється вентилятором, є однією з двох найважливіших характеристик вентиляційного обладнання. Вищий тиск означає, що вентилятор може працювати через довшу мережу повітроводів або при звуженні вентканалу. Іншими словами, якщо купити вентилятор ELICENT ELEGANCE, при тих же розмірах, ви отримуєте потужніший і більш продуктивніший вентилятор, а значить якіснішу вентиляцію.

2. Компактні розміри

Вентилятори Elicent досить компактні розміри, а посадкова відстань від стелі до повітропроводу може становити навіть менше загальноприйнятих 5 см. Наприклад, для вентилятора Elicent ELEGANCE 100 посадочна відстань від стелі до початку вентиляційного каналу може складати всього 3,5 см, тоді як у Soler&Palau SILENT-100 CZ це значення повинно бути не менше 5 см.

3. Міцність і простий догляд.

Корпус пристрою виконаний зі щільного пластику, який не жовтіє, на відміну від тонкої глянцевої поверхні вентиляторів Soler&Palau. Будь-які пари, опади і краплі від засобів гігієни або побутової хімії, які осідають на поверхню пристрою легко прибираються, не залишаючи слідів навіть після тривалої експлуатації.

4. Якісний зворотний клапан.

Вентилятори Elicent оснащені якісним зворотним клапаном, тобто під впливом напору повітря клапан-метелик відкривається або закривається. Ця заслінка не дозволить видаленому повітрю потрапити назад в приміщення після вимикання пристрою.
 
Обратный клапан Elicent Elegance 100
 

5. Якісна збіркаі комплектація

У комплекті з пристроєм виробники надають покупцеві набір для кріплення, паспорт та детальну інструкцію з експлуатації. Всі вони якісно упаковані, тому під час транспортування товару нічого не пошкодиться, а доставиться цілим і неушкодженим.

Загальні характеристики

На українському ринку дизайнерських вентиляторів представлені вентилятори SILENT DESIGN виробництва Soler&Palau і ELICENT ELEGANCE виробництва Elicent, італійського відділення Maico. Обидві серії побутових вентиляторів добре себе зарекомендували в експлуатації. Вони мають привабливий дизайн і практично однакові шумові характеристики. Також, обидва вентилятори обладнані зворотними клапанами, але різними за якістю. Soler&Palau і ELICENT виробляються в різних комплектаціях: з датчиками вологості, таймерами і іншими додатковими модифікаціями для зручної експлуатації пристрою і забезпечення підвищеного комфорту в приміщенні.
Отже, купуючи вентилятори Soler&Palau і ELICENT ELEGANCE, ви забезпечите в кухні, санвузлі та ванній кімнаті чарівну атмосферу і збалансований повітрообмін, який витягне з приміщення неприємні запахи і призведе відносну вологість до оптимального рівня.

Відгуки

класс, клевый материал. понравился разнообразный ряд моделей в Soler&Palau silent design/ как для девушки, а еще отдельное спасибо за видеоконтент. Круто, ребята!

Валентина, спасибо за Ваш отзыв. Мы сами любим видео обзоры и у нас их много. Заходите на наш YouTube канал и подписывайтесь.