Вентилятори Vents - оцінка компанії Альтер Ейр

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Вибір вентилятора для побутового або промислового приміщення часто супроводжується великим клопотом: яку марку вибрати, де купити, за якою ціною? Ці всі питання виникають при купівлі вентилятора.

Складнощі часто супроводжують й експлуатацію цього обладнання: купивши неякісний агрегат, постійно виникатиме потреба в його ремонті, обслуговуванні і т. д. Тому, щоб уникнути непорозумінь, необхідно звертатися до професіоналів, які зможуть навести аргументи на користь того чи іншого вентилятора.

Вибираючи вентилятор для свого житла, можна зробити вибір на користь імпортного товару, так і віддавати перевагу вітчизняному виробнику. Серед українських компаній, які займаються виробництвом вентиляційного обладнання, можна виділити компанію Vents.

Вентиляційне обладнання Vents

Vents – український бренд побутових, напівпромислових і промислових вентиляторів бюджетного сегменту. Ця компанія виробляє всі види обладнання для вентиляції, включаючи й додаткові речі (регулятори швидкості, датчики, термостати тощо). Широкий асортимент товарів забезпечує Vents непогані позиції на вітчизняному ринку.

Побутові настінні вентилятори Vents.

У побутовому сегменті продукція Vents представлена різними осьовими вентиляторами для місцевої витяжки. Вони можуть бути як стандартними, так і комплектуватися датчиками вологості, таймерами затримки і т. д. Крім того, компанія Vents випускає декоративні настінні вентилятори в оригінальному дизайнерському виконанні.

Бытовые настенные вентиляторы украинской компании Vents

Вентилятори для круглих каналів Vents.

У цій серії можна знайти різні види вентиляторів для повітроводів круглої форми, які підходять для встановлення в адміністративних, комерційних і промислових будівлях. Головне їх призначення – видалення забрудненого і запиленого повітря з приміщення назовні. Також компанія Vents пропонує безшумні канальні вентилятори серії Сайлент, які практично не створюють шуму при роботі.

Канальный вентилятор vents

Припливно-витяжні установки Vents.

Крім вентиляторів, компанія Vents виробляє і вентиляційні установки, призначені для забору повітря з приміщення або його припливу всередину будівлі. Більшість з них обладнані функцією рекуперації, за рахунок якої можна економити значні кошти на експлуатацію.

Приточно-вытяжные установки Vents

Головною перевагою вентиляційного обладнання Vents можна назвати його невисоку вартість: порівняно з іншими імпортними брендами продукція Vents коштує набагато дешевше.

Співпраця з компанією Vents

Салон кліматичної техніки Альтер Ейр найближчим часом планує налагодити тісну співпрацю з компанією Vents. Ми піклуємося про потреби наших клієнтів і намагаємося постійно збільшувати асортимент пропонованої продукції. Оскільки покупці все частіше запитують про продукцію Vents, ми розглядаємо як пріоритетний напрямок діяльності розширення асортименту нашого магазину вентиляційним обладнанням цієї компанії.

Відгуки