Вентиляційні установки DOMEKT і KOMPAKT від компанії KOMFOVENT

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

DOMEKT і KOMPAKT – це побутові, офісні варіанти установок для здійснення вентиляції у приміщенні.

Принцип роботи

Вентиляційні агрегати забезпечують припливно-витяжну вентиляцію приміщень. Даний процес відбувається так, що витяжне повітря з приміщення нагріває завдяки високоефективному теплообміннику-рекуператору припливне свіже повітря, що надходить з вулиці. І, як результат, у приміщенні збалансований повітрообмін з мінімальними енерговитратами.
Працюють пристрої за типом європейських норм, тобто повністю виконують припливно-витяжну вентиляцію у приміщеннях всього будинку (котеджу, квартири). А за допомогою додаткового вентиляційного каналу, який працює автономно, здійснюється витяжна вентиляція кухні і санвузлів. Установки з ЄС двигунами, якими обладнані пристрої, дозволяють правно регулювати оберти двигуна, витрачаючи при цьому мінімальну кількість електроенергії. При значному зниженню температури використовується електрокалорифер, який споживає додаткову кількість електричної енергії для забезпечення своєї роботи.

Вентиляційні установки серії DOMEKT

DOMEKT – пристрої призначені для невеликих приміщень площею до 250 м².
Висока ефективність рекуперації (теплоутілізаціі), яка досягає 92%.
Керувати роботою пристрою легко і просто за допомогою сенсорної панелі. Пульт дозволяє вмикати/вимикати пристрій, налаштовувати потрібну температуру та інтенсивність вентиляції, планувати роботу програми на тиждень вперед і реєструвати дані про несправностях. Цікаво і дуже зручно для користувача те, що управління установкою можна здійснювати навіть за допомогою смартфона, встановивши спеціальну програму «Komfovent Home».
Агрегати просто монтувати. Можливе встановлення над витяжною парасолею, що значно економить місце в приміщенні.
 
Монтаж вентиляционной установки DOMEKT
 
Монтаж вентиляционной установки DOMEKT

Підключати установку можна різними способами:

Інтеграція з кухонною витяжкою

Возможные варианты подключения установок DOMEKT 1

Витяжка на кухні підключається окремо

Возможные варианты подключения установок DOMEKT 2

Витяжні дифузори для видалення повітря з кімнати підключені окремо

Возможные варианты подключения установок DOMEKT 3 

Витяжка на кухні не підключена до пристрою і працює незалежно від нього

Возможные варианты подключения установок DOMEKT 4
 
Так як, вентиляційні установки DOMEKT призначені для монтажу в невеликих житлових приміщеннях, то вони досить компактних розмірів і виконані в простому елегантному дизайні. Тому не займають багато місця і не порушують загальний дизайн інтер'єру. Відповідають сертифікату "Passive house" ("Пасивного будинку"), що відносить їх до розряду високоефективного обладнання.
*"Пасивний будинок" – це будинок, який споживає мінімум електроенергії і характеризується мінімальними тепловтратами.
 

Вентиляційні установки серії KOMPAKT

KOMPAKT – це припливно-витяжні агрегати, які застосовують у приміщеннях різного призначення: житлових, громадських, офісних.
Ефективність рекуператора від 65% до 92%.
Товщина корпусу пристрою – 45 мм, а тиху роботу забезпечує тепло- і звукоізоляція.
Вентиляційні установки KOMPAKT пропонують ознайомитися з великим типорядом агрегатів, що дозволить підібрати інженерно-досконалий варіант виконання вентиляційної системи, який буде відповідати вимогам повітроводу. Так, будуть дотримані норми для забезпечення оптимального повітряного середовища.
Виробники даних вентустановок постаралися зробити максимально зручну панель для управління пристроєм. Інноваційний контролер С5 надає користувачам докладну інформацію про роботу обладнання:
  • витрата повітря,
  • ефективність,
  • лічильник часу роботи,
  • споживану і повернену енергію.
Система управління підтримує 5 різних режимів роботи, які задають обсяги поданого і видаленого повітря, керують напрямком його потоку та температурою.
Функція попереднього планування роботи пристрою допоможе користувачеві підтримувати потрібний режим роботи навіть під час відпустки. Так, людина може контролювати роботу установки через панель управління, Internet, периферійні пристрої та інші системи, наприклад, «Розумний будинок».

Особливості та переваги установок DOMEKT і KOMPAKT

Всі установки, в порівнянні з моделями інших виробників, оснащені інтегрованою системою автоматики. Завдяки цьому інженери виконують проект набагато швидше і якісніше, що дозволяє замовнику отримати готовий продукт вчасно. Так як, наприклад, автоматика, елементи для здійснення певного типу фільтрації в приміщеннях різного призначення (громадських, офісних, житлових, медичних) вже вбудовані в пристрій.
Завдяки автоматиці припливно-витяжні установки DOMEKT і KOMPAKT прості в експлуатації. Агрегати оснащені фільтрами, які забезпечують високий рівень очищення повітря. Пристрої зручні в монтажі. Володіють відмінними шумовими характеристиками, тому агрегат працює дуже тихо.

За способом монтажу обладнання, залежно від типу приміщення, розрізняють установки:

  • підвісні підстелеві;
  • настінні;
  • підлогові.
Вентиляційні установки компанії KOMFOVENT визнані як високоякісні у Швейцарії та Німеччині, про що свідчать офіційні сертифікати.
Пристрої можна встановлювати в будинках, де проживають люди з алергічними реациями.
Припливно-витяжні агрегати призначені для індивідуальної системи вентиляції, розроблені компанією KOMFOVENT, забезпечують збалансований повітрообмін і здоровий мікроклімат у приміщенні. Завдяки тому, що температуру можна регулювати самостійно, забезпечується комфорт і затишок в домі. Можливість уникнення надмірної вологості запобігає появі вогкості і утворення цвілі.
Всі ці особливості і переваги дозволяють людині експлуатувати пристрій за простим принципом «Вмикай і Користуйся», щоб насолоджуватися свіжістю та чистотою повітря.

Відгуки