Вентиляція в Україні: як її реалізуємо ми - компанія Альтер Ейр

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Організація системи вентиляції – це складний процес, що потребує не тільки вибору відповідного типу обладнання, але і комплексного підходу до проектування і розрахунку всіх необхідних параметрів. Компанія Альтер Ейр пропонує широкий спектр послуг по організації вентиляційних систем будь-якої складності, починаючи від інженерних креслень і закінчуючи встановленням та пуско-наладкою вентиляційної техніки.

Новішу інформацію читайте в матеріалі "Вентиляції в Україні", де розглянуті актуальні приклади реалізації, обладнання та способи розробки та реалізації вентиляції.

Для створення сприятливих і комфортних умов в приміщенні слід звертатися тільки до перевірених компаній, що зарекомендували себе з позитивного боку.

Салон кліматичної техніки Альтер Ейр (р. Київ, Україна) вже більше 8 років займається проектуванням систем вентиляції, продажем вентиляційного обладнання, а також монтажем та сервісним обслуговуванням цієї техніки.

Проектування систем вентиляції

Ми вже неодноразово звертали Вашу увагу на тому, що правильно організований проект системи вентиляції – це вже половина успіху. Якщо зробити грамотний розрахунок всіх елементів системи вентиляції і розподілити необхідну вентиляційне обладнання у відповідності з параметрами приміщення, комфорт і затишок в будинку забезпечений.

Инженеры компании Альтер Эйр создают грамотные проекты вентиляции любого помещения

Компанія Альтер Ейр – це команда професіоналів, які ретельно підходять до проектування вентиляційних систем. Наші інженери мають багаторічний досвід проектних робіт в області вентиляції.

Підбір вентиляційного обладнання

При виборі типу і кількості вентиляційного обладнання для свого приміщення необхідно враховувати безліч чинників. Це і габарити будівлі, і число кімнат, і кількість постійно знаходяться в приміщенні людей та багато іншого.

Крім того, необхідно віддавати перевагу перевіреним брендам і купувати тільки сертифіковану продукцію з гарантією якості. Компанія Альтер Ейр є офіційним представником торгових марок Systemair,Soler&Palau, Maico, Ostberg, Salda тощо, тому у нас ви купуєте тільки оригінальну продукцію з усіма необхідними документами.

Монтажні та пуско-налагоджувальні роботи

Альтер Ейр, крім проектування вентиляції та реалізації обладнання, займається монтажем вентиляторів, припливно-витяжних установок та інших видів вентиляційної техніки. Наша бригада монтажників зможе якісно і оперативно встановити вибране Вами обладнання, яке прослужить довгі роки.

Крім монтажу ми також проводимо пуско-налагоджувальні роботи, щоб замовник відразу після установки переконався в справності придбаного обладнання. Таким чином, комплексно підходячи до організації системи вентиляції в будинку, можна домогтися максимального комфорту з економією часу і фінансових коштів.

Наші останні проекти

Сервіс

Компанії Альтер Ейр надає послугу сервісного обслуговування кондиціонерів, вентиляції, систем очищення води, очисників повітря, систем альтернативної енергетики в Києві, Київській області від  за доступною ціною. Фахівці рекомендують проводити регулярний сервіс кліматичного обладнання, для уникнення поломок і зниження його ефективності. В послугу входить чистка, перевірка функціонування, зміна фільтрів, діагностика і т. д. Краще не економити на обслуговуванні, щоб потім не витрачатися на ремонт.

Сервис систем вентиляции

Інженерний консалтинг

Якщо Ви знаходитесь не в Києві, але хочете отримати якісно розроблений проект системи вентиляції або кондиціювання, послуга супроводу проектів в інших містах від Альтер Ейр – саме для Вас. Оскільки безліч недобросовісних компаній роблять проекти «нашвидкурукч», а змонтоване устаткування погано працює, то краще це питання довірити фахівцям. Компанія Альтер Ейр має багаторічний досвід успішної реалізації проектів кліматичних систем по всій країні, тому ми гарантуємо чудовий результат. Ми супроводжуємо об'єкти не тільки на етапі проектування, а і під час підбору обладнання, його монтажу та запуску.

Компанія Альтер Ейр відправляє придбане обладнання для систем вентиляції по всій Україні на зручне для Вас відділення «Нової Пошти» або «Інтайм». Довірте турботу про чистому повітрі професіоналам і насолоджуйтесь комфортом вже сьогодні.

Відгуки

Неоднократно пользовались с женой услугами компании Альтер Эйр. Ребята действительно профессионалы. Всегда приятно работать с такими людьми!

Отличный материал, замечательная компания. С вами очень приятно работать. В этой компании всегда рекомендуют альтернативу и учитывают ваш бюджет!