Припливно-витяжні установки Maico WRG і Maico PushPull з рекуперацією тепла для монтажу всередину стіни

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Флагман ринку вентиляційного обладнання компанія Maico постійно вдосконалює свої вироби і регулярно представляє нові пристрої. І ось у цьому матеріалі ми розглянемо вентиляційні прилади Maico WRG 35 і Maico PushPull.

Вентиляционыые прилади з рекуперацією тепла Maico WRG 35

Пристрій з рекуперацією тепла для монтажу всередину стіни Maico WRG 35 застосовується для припливної та витяжної вентиляції в житлових приміщеннях. Перш ніж потрапити всередину будинку повітря з вулиці очищається за допомогою вбудованих у дану установку фільтрів. Завдяки цьому пристрою з кімнати видаляється відпрацьоване вологе повітря. За допомогою ефективного пластинчастоготеплообмінника з алюмінію тепло витяжного повітря віддається припливному повітрю, при цьому виключено змішування повітряних потоків.

Виконання і управління

Вентиляційний виріб плоскої форми виконано в класичному і лаконічному дизайні.


Установка Maico WRG 35з рекуперацією тепла може працювати на 4 швидкостях, що дозволяє індивідуально регулювати параметри мікроклімату у вашому будинку, квартирі або офісі. Такі вентиляційні пристрої зручні тим, що працюють як в режимі припливно-витяжної вентиляції з рекуперацією тепла, так і тільки на приплив повітря або виключно на витяжку.

Робота установок регулюється за допомогою контролера і комплектується датчиком вологості, за командою якого автоматично вмикається вентилятор.

Якщо вентиляційний пристрій вимкнено, холодне повітря не буде потрапляти всередину будинку, так як зовнішні клапани при відключенні установки закриваються самостійно.

Припливно-витяжна установка з рекуперацією тепла Maico WRG 35 – це якісний вентиляційний продукт німецького виробництва. Вона надійна і доступна в ціні, враховуючи, що просто монтується і є альтернативою центральній системі вентиляції.

Припливно-витяжні установки Maico PushPull

Децентралізований вентиляційний пристрій Maico PushPull з рекуперацією тепла здійснює припливну і витяжну вентиляцію окремого нежитлового або житлового приміщення, наприклад, спальні або вітальні. Оптимальний мікроклімат у приватному будинку, квартирі або офісі забезпечується завдяки циклічності подачі і забору повітря. Дані пристрої досить економічні, так як обладнані ЄС-двигуном, а ще оснащені високоякісним керамічним теплообмінником. Вони навіть можуть служити альтернативою центральній системі вентиляції.

Ефективна вентиляція приміщення здійснюється позмінно, так в одній кімнаті відбувається видалення вологого й відпрацьованого повітря, а в іншу, навпаки, надходить свіже, вже відфільтроване чисте повітря. Періодично через кожні 70 секунд – повітряний потік змінює напрямок і процес повітрообміну відбувається у протилежному порядку. Даний вентиляційний пристрій може монтуватися в різних кутах одного приміщення або в окремих кімнатах, але при цьому в двері повинна бути встановлена вентиляційна решітка MLK, щоб циркуляція здійснювалася правильно.

Припливно-витяжні установки з рекуперацією можуть працювати на п'яти швидкостях, а без рекуперації – підтримують два режими:

  • наскрізна вентиляція;
  • автоматичне вологовидалення.

Приточно-вытяжные установка Maico PushPullПриточно-вытяжные установка Maico PushPull

Продуктивність Maico PushPull хороша – до 55 м³/год, а коефіцієнт рекуперації максимальний – до 90%, отже, установка може здійснювати ефективний повітрообмін навіть у кімнатах великої площі.

Щоб змонтувати цей пристрій не потрібно прокладати повітроводи або труби, а слід робити отвір у стіні розміром 220 мм. Бажано це робити завчасно ще на стадії будівництва, щоб у майбутньому не псувати інтер'єр. Але, якщо монтаж вентиляції планується в період реконструкції, то великого збитку місцю встановлення (стіні) завдано не буде.

Вентиляційне обладнання даного типу працює зовсім тихо, майже безшумно, тому його можна встановлювати навіть в дитячих і спальних кімнатах. Тим більше, що припливне повітря з вулиці надходить в приміщення вже чистим, оскільки прилад Майко ПушПулл оснащений фільтрами класу G3. Якщо виникне потреба в більш ретельної фільтрації повітря, то можна додатково обладнати вентиляційну установку фільтром тонкого очищення класу M6.

Що стосується дизайну і матеріалу виготовлення, то сталевий корпус пристрою виконаний в такій формі, яка запобігає появі конденсату на зовнішній стіні будівлі.

Головні відмінності вентиляційних приладів Maico PushPull і Maico WRG полягають в дизайні, коефіцієнті рекуперації, діаметрі підключення, типу теплообмінника і значенні максимальної витрати повітря.

Порівняння технічних характеристик вентиляційних установок

Maico PushPull і Maico WRG

ПараметриMaico PushPullMaico WRG
Продуктивність (витрата повітря)50 м3/год60 м3/год
Коефіцієнт рекуперації (ККД)90 %70 %
Діаметр підключення200 мм350 мм
ЗвукоізоляціяНемаєЄ
Споживана потужність4,8 Вт8 Вт
Рівень звукового тиску35 дБ(А)37 дБ (А)

Підсумок

В цілому припливно-витяжні установки Maico PushPull і Maico WRG – надійне та ефективне обладнання. Вони просто монтуються, легко регулюються і зовсім не видають шуму при роботі. В інтер'єрі кімнати такі прилади виглядають акуратно і не привертають зайвої уваги гостей будинку. Так, дане вентиляційне обладнання – прекрасна альтернатива центральній системі вентиляції за прийнятну ціну.

Відгуки

Здравствуйте . А сколько стоит монтаж?

Добрый день, Валерий! Чтобы узнать цены на монтаж устройства, оставьте заявку на сайте и наши менеджеры свяжутся с Вами. Также можете обратиться к консультантам по телефону (044)223-7-223