VRV системи Daikin: особливості і сфери використання

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Сьогодні кондиціонером вже нікого не здивуєш. Дані агрегати різного виду та складності застосовуються не тільки для підтримки необхідної температури повітря, але і можуть здійснювати вентиляцію приміщень (наприклад, канальні кондиціонери Daikin). І якщо з кондиціонуванням невеликих приміщень все більш-менш зрозуміло — використовуються різного роду настінні кондиціонери, рідше — канальні кондиціонери або інші види, то, коли необхідно здійснити кондиціонування відразу декількох приміщень, користувач стоїть перед вибором: що використовувати: кілька спліт-систем або підключити мультиспліт систему? Висновки робляться різні.

Переваги мультиспліт систем

Насамперед, один з найпоширеніших міфів — це вартість. Багато хто думає, що якщо брати, наприклад, три звичайні спліт-системи — три зовнішніх блоки і три внутрішніх блоки, то вартість їх повинна бути вищою, ніж мультиспліт системи з одним зовнішнім блоком. Так та не так. Ціна мультиспліт системи вища, ніж звичайних кондиціонерів. Це зумовлено складною системою підключення та взаємодії, а також удосконаленою електронікою і збільшеною потужністю зовнішнього блоку. Використання мультиспліт систем буде найбільш оптимальним варіантом для кондиціонування декількох приміщень  не потрібно монтувати кілька зовнішніх блоків, що буде краще для дизайну фасаду приміщення.

Крім того, мультиспліт системи відрізняються високою продуктивністю і, незважаючи на те, що мають лише один зовнішній блок, якісно охолоджують і обігрівають усі приміщення, в яких є внутрішні блоки. При цьому не знижується ефективність, так як кожен внутрішній блок працює на заявленій потужності. Також ви можете залишити включеним тільки один з них, а решту вимкнути.

Мультизональные VRV системы Daikin

Купуючи мультиспліт систему ви забезпечуєте комплексний підхід до управління мікрокліматом відразу в декількох приміщеннях одночасно, що істотно спрощує температурний контроль. Звертаємо вашу увагу на мультиспліт системи таких брендів, як Daikin, Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy, Lesar, Toshiba та інші.


Чому саме Daikin?


Серед безлічі мультизональних систем VRVсистема Daikin є безумовним королем. І тут справа навіть не в назві марки, а дійсно в інноваційних технологіях, які застосовуються в даних системах.

По-перше, це потужність. Кондиціонери мультизональної системи Daikin VRV мають в рази більшу потужність, ніж стандартна мультипліт система. Це пояснюється більш досконалою електронікою, а також можливістю унікального модульного з'єднання зовнішніх блоків, потужність і продуктивність яких підсумовується.

Завдяки високій потужності, системи Daikin VRV можуть використовувати велику кількість внутрішніх блоків в системі Daikin VRV III їх може бути до 64! Крім того, дані кондиціонери мають можливість використовувати максимально довгу відстань між зовнішніми і внутрішніми блоками 165 метрів, максимальний перепад висот може становити 90 метрів, а загальна довжина трубопроводу може досягати 1000 метрів, що дозволяє використовувати мультизональну систему VRV Daikin навіть у багатоповерхових будівлях.

Системи Daikin VRV можуть бути двох видів:

  1. Перший вид спрощений варіант, двотрубна система. Особливістю її є можливість контролювати температуру індивідуально в кожному окремому приміщенні, але вся система повинна працювати тільки в одному режимі охолодження або обігріву.
  2. Трьотрубна система (Daikin VRV 3) є унікальною тим, що користувач може, як охолоджувати, так і проводити обігрів повітря у приміщеннях одночасно в одній системі.

Мультизональная система кондиционирования

Мультиспліт системи Daikin для невеликих об'єктів

Для кондиціонування невеликих об'єктів, таких як заміський або приватний будинок, багатокімнатна квартира, дача чи котедж, компанія Daikin пропонує використовувати готові рішення для мультиспліт систем. Пакет обладнання включає один зовнішній блок і від двох до шести внутрішніх. Кількість внутрішніх блоків розраховується виходячи з типу об'єкта й кількості кімнат, де планується встановлення кондиціонера. Залежно від ваших уподобань, вимог по повітрообміну і платоспроможності наші інженери підберуть такі типи блоків, які будуть ефективно виконувати поставлені завдання і гармонійно виглядати в інтер'єрі вашого будинку.

Мультіспліт системи Daikin – це оптимальне рішення для будівель, на фасаді яких небажане встановлення більше одного зовнішнього блоку. Такий тип системи кондиціонування не псує зовнішній вигляд будівлі і спрощує процес монтажу обладнання.

Мультисплит системы Daikin

Висновок

Слід згадати високу надійність кондиціонерів. Вони можуть працювати при температурі до -20 градусів Цельсія і не зупиняються, навіть якщо один з компресорів вийшов з ладу. Автоматична дозаправка системи холодоагентом і функція авторестарта дозволяє уникнути різного роду неприємностей зі стабільністю роботи всієї системи. Повна автоматизація дозволяє з легкістю керувати всією системою. Використання новітніх компресорів дозволяє значно знизити рівень шуму, при цьому продуктивність всієї системи значно збільшиться.

Інженерно-проектний відділ компанії Альтер Ейр займається проектуванням систем кондиціонування та вентиляції. Ми можемо підібрати необхідні елементи мультизональної системи Daikin VRV і здійснити монтаж кондиціонерів в Києві та обта ласті.

Відгуки

Жалко, что таких обоснованных, понятных и интересных материалов очень мало. Обычное заводское описание товаров можно найти на любом сайте, а вот ясно изложенного текста очень мало. Спасибо за интересные материалы!!!