Фільтр

Автономні системи туманоутворення

-
Система туманообразования Idrobase Atmosfere
ціна 108944грн
Система туманообразования Idrobase Incontro
ціна 108944грн
Автономна система Idrobase Fresco
ціна 60212грн
Система туманообразования Idrobase Alba
ціна 83407грн
Система туманообразования Idrobase Aurora
ціна 61383грн

Що таке автономний туманоутворювач?

Автономна туманоутворююча установка - система, яка являє собою пристрій, обладнане спеціальними внутрішніми елементами, для забезпечення комфортного мікроклімату в закритих приміщеннях і на відкритих майданчиках. Дане обладнання особливо актуально в жаркий період часу.

Автономная система туманообразования Як влаштований автономний генератор туману

 1.   Вентилятор в комплекті з форсунками - для розподілу дрібнодисперсного води.
 2. Бак - для заощадження води.
 3. Насос - подає рідину високого тиску.
 4. Електродвигун - головний механізм системи.
 5. Водяний фільтр - очищає воду від небажаних елементів.
 6. Електрична панель - для управління вентилятором.

Принцип роботи автономного туманоутворювача

Вентилятор (розташований зверху установки) за допомогою сопел розподіляє мільйони мікрокрапель води, утворюючи аерозольна хмара (діаметр при відсутності вітру становить приблизно 6 метрів). Висока теплоємність води і її розпорошення сприяє прискореному поглинанню тепла з повітря, тим самим знижуючи температуру в зоні дії туманообразующей установки. Такі пристрої не роблять повітря надто вологим і вже тим більше ви ні крапельки не промокнете, сидячи під ними.

Які функції виконує туманоутворювач?

 •   Охолодження (зниження температури в середньому на 10-15 градусів). Ця функція здійснюється завдяки термодинамическому процесу, який полягає в розпиленні води під тиском 90 атмосфер до крапель діаметром 5 мікрон з подальшим її випаровуванням. При цьому витрачається енергія, яка використовується для трансформації води з рідкого стану в газоподібний.
 • Зволоження.
 • Придушення пилу - пил, що намокає, швидко осідає.
 • Усунення неприємних запахів і дезодорація повітря (в воду можуть додаватися спеціальні ароматизатори).
 • Відлякування комах за допомогою репелента (аналогічно функції дезодорації).
 • Освітлення потрібної зони за допомогою світлодіодних ламп - у вечірній час штучний туман буде красиво фарбуватися в потрібний колір, створюючи ефект світловий аури.
Системи туманоутворення незамінні для місць з великим скупченням людей: кафе, ресторани та ін. Також пристрій ідеально підійде для використання на терасах, внутрішніх двориках, альтанках, майданчиках біля басейнів.

Перевага таких автономних систем полягає в тому, що така конструкція дуже компактна, тому більш зручна в установці. Крім того, її легко перенести і підключити в іншому місці, а значить можна використовувати на виїзних заходах (наприклад виставки). Крім того, автономний туманоутворювач розрахований на конкретну площу і тип приміщення і може працювати автономно - не вимагає підведення води.

У нас на сайті можна туманоутворювач купити італійського бренду Idrobase - авторитетний виробник туманоутворювачів, продукція якого відрізняється високою надійністю і продуктивністю. Туманоутворювач ціна може бути різною, залежно від потужності і виробника і комплектації. У аерозольний генератор туману може бути вбудований таймер, який дозволяє задавати потрібні параметри роботи, а також поставляється пульт ДУ для зручного управління, дерев'яні крісла / стільці і колеса для транспортування.