Фільтр

Буферні ємності (баки-акумулятори)

-
Kuydych ВТ-00-200
ціна 9079грн
Kuydych ОВТ-1000
ціна 42406грн
Kuydych ТБ 600/25
ціна 10742грн
Теплообмінник для акумулюючої ємності Kuydych
ціна 4989грн
Kuydych BTI-00-150
ціна 9346грн
Kuydych ЕА-00-350
ціна 12339грн
Акумулюючий бак Drazice NAD 100 v1 – накопичувальний
Ціна по запиту
Kuydych ЕАВ-00-500/85
ціна 36985грн

Буферна ємність для опалення служить з метою накопичення надлишкового при роботі котла тепла для того, щоб надалі використовувати його в періодах між завантаженнями палива. Встановлення буферної ємності допоможе підтримувати температуру гарячої води, тим самим досягається економія засобів для її постійного обігріву.

Cхема подключения буферной емкости

Буферна ємність для твердопаливного котла може використовуватися в системі твердопаливних, газових, рідкопаливних або електричних котлів. Для безпосереднього підігріву води буферні ємності комплектуються внутрішнім резервуаром, обсяг якого залежить від вимог користувача.

Давайте розглянемо переваги такого обладнання:

  • Зниження витрат палива на 30-40%;
  • Більш тривалий термін служби опалювальної системи і котла в цілому;
  • Можливість підтримання стабільної температури;
  • Зменшити періодичність завантаження палива;
  • Автоматизований контроль за безпекою;
  • Менший ризик закипання твердопаливного котла.

До мінусів акумулюючих баків можна віднести великі розміри пристрою і дорогий монтаж буферної ємності.

Схема обвязки твердотопливного котла с буферной емкостью

Буферні ємності українського виробника Kuydych

Таке обладнання користується великою популярністю серед споживачів завдяки впровадженню інноваційних технологій і високій якості всіх комплектованих, що гарантує надійну і тривалу роботу техніки. Великий модельний ряд баків дозволить вам легко вибрати оптимальний варіант буферної ємності.

kosti/фото-144.jpg" alt="Буферна ємність схема" width="600" height="541" title="Акумулюючий бак в системі опалення" style="display: block; margin-left: auto; margin-right: auto;" />

Підсумки

Буферна ємність для котла – пристрій, який призначений для акумуляції виробленого теплогенератором тепла, а також для вирівнювання перепадів температури теплоносія. Правильно підібраний акумулюючий бак дозволяє знизити завантаження палива до одного разу на добу, а також можна значно заощадити кошти на паливо.

У нас на сайті ви можете знайти і купити буферну ємність для твердопаливного котла за вигідною ціною, а якщо у вас виникли які-небудь питання – можете їх задати нашим фахівцям, які без проблем проконсультують вас і допоможуть у виборі обладнання. Ціна буферної ємності залежить, насамперед, від обсягу бака.