Фільтр

Відцентрові промислові вентилятори (равлики)

-
Soler&Palau CMT - вентилятор равлик
ціна 14524грн
Soler&Palau CMPT - відцентровий вентилятор
ціна 48783грн
Soler&Palau CRT - відцентровий вентилятор високого тиску
ціна 40986грн
Soler&Palau CSB-60 - вентилятор радіальний
ціна 27151грн
Soler&Palau CBB - радіальний вентилятор
ціна 31188грн
Вентилятор радіальний Soler&Palau CBT
ціна 38916грн
Вентилятор равлик Soler&Palau CBM
ціна 6210грн
Відцентровий вентилятор високого тиску Ostberg RFE
ціна 4883грн
Elicent EXT 125 A - настінний вентилятор
ціна 7557грн
Soler&Palau CBP - витяжний вентилятор промисловий
ціна 7659грн
Soler&Palau CKB - відцентровий вентилятор
Индивидуальный расчет стоимости
Systemair CE - відцентровий вентилятор високого тиску
ціна 8637грн
Вентилятор равлик Systemair CT
ціна 24612грн
Відцентровий вентилятор Soler&Palau CMB
ціна 15214грн
Ostberg RFT - відцентровий вентилятор
ціна 19334грн
Vortice Vort Quadro Super I - стильний витяжний вентилятор відцентровий
ціна 7425грн
Канальний відцентровий вентилятор Вентс ВЦУН 160х74
ціна 9712грн
Вентилятор равлик ВЦУН 250х127
ціна 19022грн

Що таке відцентровий вентилятор і в чому його особливості

Відцентрові вентилятори являють собою кліматичні установки для обробки поганого повітря, його очищення, регулювання рівня вологості, тобто створення всіх необхідних умов мікроклімату для нормальної життєдіяльності людського організму.

Пристрій відцентрового вентилятораВентилятори відцентрові у своїй будові мають обертовий ротор; повітря, потрапляючи всередину механізму, надходить до лопат, розташованих по спіралі. За рахунок впливу відцентрової сили, повітря проходить через лопаті і вже очищене надходить у приміщення  Відцентрові (радіальні) вентилятори з загнутими назад лопатями дозволяють економити до 30% електроенергії на свою роботу. Найчастіше дані тип вентиляційного пристрою застосовують в промислових чи виробничих приміщеннях. Оскільки потужність цих пристроїв висока і вони можуть працювати тривалий період без виключення, використовувати їх можна для безперервної обробки повітря.

Радіальні відцентрові вентилятори здатні працювати в агресивному середовищі, в тому числі в умовах підвищеної небезпеки, а також там, де в повітрі присутні сторонні хімічні домішки і елементи. Завдяки надійному матеріалом виготовлення, радіальні вентилятори стійки до мінливих умов середовища і зберігають якість своєї роботи навіть при негативних впливах на них. Купуючи такий вентилятор для приміщення, варто враховувати його потужність, призначення та сферу використання. Враховуючи основні критерії, можна підібрати саме ту модель, яка максимально задовольнить вимоги до повітрообміну в приміщенні.

На сьогоднішній день ринок пропонує безліч різних марок відцентрових вентиляторів, і компанія Альтер Ейр рекомендує звернути увагу на такі бренди:

  • Soler&Palau;
  • Systemair;
  • Ostberg;
  • Vortice;
  • Elicent;
  • Lessar.

Радіальні вентилятори Soler&Palau

Іспанський виробник Soler&Palau пропонує близько 300 різних моделей відцентрових вентиляторів. Що ж їх об'єднує? По-перше, без сумніву головною особливістю цих пристроїв є бездоганна якість. Крім того, двигун і всі елементи вентиляторів характеризуються високою надійністю і довговічністю. Корпус покритий листової оцинкованої сталлю, а деякі моделі пофарбовані спеціальним захисним шаром, що запобігає пошкодження і негативні впливи зовнішнього середовища.

За допомогою регулятора користувач змінює швидкість обертання двигун я і тим самим управляє інтенсивністю повітрообміну. Для усунення шуму більшість моделей мають ізоляційний шар, який гасить вібрації і звукові хвилі. Працюють відцентрові вентилятори Soler&Palau як при негативних (до -15), так і високих плюсових температурах (до +400), що дозволяє використовувати їх навіть у вибухонебезпечному середовищі і захмарно високих температурних умовах. Отже, вони відмінно підійдуть для промислових будівель, цехів, приміщень з небезпечними газами і т. д.

В чому особливість вентиляторів Systemair відцентрового типу?

Вентилятор відцентровий виробника SystemairВідцентрові вентилятори Systemair – компактні прилади для обробки задушливого поганого повітря в різних типах приміщень. Завдяки спеціальній конструкції пристрою, його можна застосовувати як автономно, так і у вентиляційних камерах. Квт забезпечують надійний захист від перегріву двигуна і передчасного виходу механізму з ладу.

Монтаж відцентрових вентиляторів Systemair можна проводити в будь-якому положенні, і це ніяк не вплине на показники продуктивності пристрою. Сталевий матеріал корпусу оберігає нутрощі вентилятора від корозії та потрапляння сторонніх предметів. Також відцентрові вентилятори Systemair не потребують додаткового і частому сервісному обслуговуванні, їх необхідно лише періодично чистити від засмічень.

Відцентрові вентилятори Ostberg

Вентилятори Ostberg відцентрового типу монтуються в системі повітроводів різного розміру та складності. Крильчатка даних пристроїв, а також їх корпус виготовлені з гальванізованої сталі. Двигун і робоче колесо вентилятора прикріплені до відкривання дверцят, тому обслуговування пристрою не принесе ніяких турбот: користувачу варто лише відкрити його і почистити.

Перевагами цих відцентрових вентиляторів є, в першу чергу, їх зносостійкість і тривалий термін експлуатації. Надійний механізм забезпечує безперебійну роботу в мінливих умовах і при різких змінах температури. Регулювання швидкості обертання дозволяє контролювати на свій розсуд кількість повітря, яке обробляється за певний період часу.

Надійні вентилятори Vortice – запорука чистого повітря

Відцентрові вентилятори Vortice прослужать Вам багато років без поломок і не будуть вимагати професійного сервісного обслуговування. Працюючи при температурі до 40 градусів Цельсія, ці кліматичні установки циркулюють понад 6300 куб. м повітря на годину. За рахунок такої продуктивності їх використання доцільно навіть у великих промислових та напівпромислових приміщеннях.

Двигун винесений за межі потоку переміщуваного повітря, що спрощує доступ до нього і періодичну очистку механізму. Вартість таких вентиляторів може бути абсолютно різною: від бюджетних недорогих моделей з середньою продуктивністю до габаритних високоефективних вентиляторів з більш високою ціною.

Підсумки

Відцентрові вентилятори – це високотехнологічне обладнання, здатне створювати і підтримувати оптимальний клімат. Саме вентилятори відцентрові використовуються в обладнанні для охолодження, тому що вони мають високі показник продуктивності. Вони будуть відмінним рішенням для промислових приміщень, так як потужність дозволяє обробити великі об'єми повітря і забезпечити повноцінну вентиляцію навіть у специфічних умовах.
Купити такі пристрої за найнижчою ціною з доставкою та монтажем у вас на об'єкті ви можете, звернувшись в нашу компанію, зателефонувавши за номером 0800330828 або заповнивши заявку на сайті.