Фільтр

Датчики повітря і сенсори для систем вентиляції

-
Maico HY 5 - регулятор з датчиком вологості
ціна 3797грн
 Maico HY 5 I
ціна 4402грн
 Maico EAQ 10/1
ціна 20065грн
 Lessar PRO - пульт управління
Индивидуальный расчет стоимости
 Lessar TPC
Индивидуальный расчет стоимости
Кімнатний контролер з датчиком CO2 Jablotron Room Controller
Ціна по запиту
 Systemair SQA
Индивидуальный расчет стоимости
CO2 Jablotron Room CO2 Sensor
ціна 6686грн
Зовнішній датчик вологості PP 45 HY для Maico PushPull
ціна 11158грн
Контролер з датчиком CO2 Jablotron Alfa
ціна 7534грн
Інтегрований датчик вологості PP 45 HYI для Maico PushPull
ціна 3562грн
Зовнішній датчик якості повітря PP 45 VOC
ціна 17746грн

Призначення і типи датчиків повітря

В даному розділі ви можете знайти елементи автоматики для систем вентиляції: гігростати, датчики забрудненості повітря, пульти управління та інше. Всі ці речі потрібні для того, щоб вимірювати температуру припливного і витяжного повітря, регулювати її і за потребою обмежувати. Є пристрої настінного монтажу, а є канального залежно від потреби. Розповімо докладно про кожен з них:

  1. Датчики повітря і сенсори від компанії Альтер ЕйрРегулятор забрудненості повітря за допомогою вбудованого датчика вимірює рівень вмісту речовин і газів у повітрі. Для інформування користувача про поточні параметри служать індикатори і світлодіодне підсвічування. Датчик строго стежить за рівнем забрудненості повітря і в разі його відхилення від норми подає сигнал на вентилятор, той включається і поки ситуація не нормалізується він буде працювати.
  2. Гігростати (або датчик вологості повітря) змінюють параметри роботи вентиляторів в залежності від рівня вологості повітря в приміщенні. Вони часто використовуються в приміщеннях, де вологість повітря перевищує допустимі показники - пральня, сушильна кімната, склад і т.п.
  3. Пульти управління потрібні для повного контролю і зручного доступу до функцій системи. На них можна подивитися показники температури, швидкість роботи двигуна, помилки роботи або вихід з ладу внутрішніх елементів системи. На деяких моделях можна запрограмувати час включення/виключення системи, швидкість роботи і температуру.

Представлені бренди

На даний час у нас в асортименті є датчики для систем вентиляції наступних брендів:

  • Maico (Німеччина) - компанія-лідер з усіх інших. Вона реалізовує датчики стандартні, але є датчик вологості повітря для вентілятораболее просунутий і функціональний.
  • Із Systemair (Іспанія) можна розглянути датчик температури і вологості, який стежить за рівнем забрудненості повітря в приміщенні.
  • Компанія Lessar (Китай) пропонує пульти управління, які організовують роботу системи вентиляції.


Хочемо акцентувати увагу, що всі вищезгадані елементи для систем вентиляції купують в рамках створення цілісного проекту вентиляції або його модернізації існуючого. Так само, часто виробники забезпечують кращу сумісність саме зі своїми датчиками, в силу знання особливостей обладнання. Іноді це навіть виражається в обов'язковості встановлення сумісних фірмових комплектуючих. Виходячи з цього, потрібно розуміти, що ці елементи повинні бути гармонійно підібрані під основне устаткування для точного регулювання параметрів вентиляції. Регулятор температури повітря і регулятор вологості повітря повинні поєднуватися один з одним і з основною технікою. Просто датчик вологості повітря для вентилятора купити буде недостатньо, потрібен точний і грамотний підбір.