Датчики температури

Секретний розділ зі знижками

Навіщо системі вентиляції потрібен датчик температури і середовище її використання?

Датчик температури повітря - одна зі складових автоматики системи вентиляції, яка впливає на два фактора для систем вентиляції: ефективність і економічність.

Регулятор температури повітря призначений для більш зручної експлуатації вентиляційної системи у великих будинках, офісах і виробничих приміщеннях, в тому числі для ферм, теплиць і т.д. Для вентиляції ванних кімнат і санвузлів електронний датчик температури не зовсім підходить, так як для таких цілей, як правило, використовують вентилятор з уже вбудованим датчиком вологості.

Як працює система вентиляції «датчик температури - регулятор температури - вентилятор»

Які датчики можна придбати у нас на сайтіПоточна температура в приміщенні фіксується датчиком температури. За допомогою регулятора температури можна виставити потрібні параметри роботи, а він в свою чергу передає сигнал безпосередньо на двигун вентилятор.

Таким чином, якщо температура перевищує або знижує норму, датчик температури повітря в приміщенні миттєво реагує на це, активуючи режим охолодження або обігріву (мається на увазі що показники температури будуть регулюватися за допомогою припливної та витяжної вентиляції).

Що з себе представляють продаються нами датчики?

У нашому асортименті можна купити датчик температури двох типів конструкції: настінні і вбудовані. Настінний електронний термостат вішається на стіні і вимірює температуру повітря в приміщенні, канальний вбудовується в вентиляційний канал і вимірює температуру в ньому. Якщо ви використовуєте систему вентиляції з електрокалорифером (системою підігріву), то канальний датчик температури потрібен обов'язково (якщо немає вбудованих або додатково не використовується датчик безпосередньо в приміщенні). Підбираються моделі в залежності від потрібного температурного режиму в приміщенні. Електронний регулятор температури може регулювати діапазон від -30 до + 30 ° C, від 0 до 60 ° C і т.д.

У нас на сайті можна купити датчики наступних брендів:

  • Maico.
  • Systemair.
  • Komfovent.

Електронний регулятор температури - вимірювальний елемент системи автоматики, який визначає зміни температурного режиму в системі вентиляції.

У нас в компанії можна купити електронний регулятор температури різних модифікацій, за консультацією можна звернутися до наших фахівців, які з задоволенням дадуть відповідь на всі запитання.