Фільтр

Дизайнерські радіатори опалення

-
Настінний радіатор Geo від Jaga
Индивидуальный расчет стоимости
Quinn radiators Slieve Vertical 1600 x 288 silver mid connection 648 W
ціна 8420грн
Радиатор Decor-Arte Pure horizontal
Индивидуальный расчет стоимости
Nova Florida MAIOR S/90 - радіатор
ціна 1074грн
Geneo quadris радіатор/рушниковисушувач
Индивидуальный расчет стоимости
Credo-Half радіатор
Индивидуальный расчет стоимости
Geneo circle радіатор/рушниковисушувач
Проектна вартість
Дизайнерські радіатори Jaga Tetra
Проектна вартість
Iguana Visio
Проектна вартість
Pateo радіатор/рушниковисушувач
Индивидуальный расчет стоимости
Iguana Arco дизайн-радіатор
Проектна вартість
Kermi therm-x2 Line Verteo
Проектна вартість
Настінний радіатор Jaga Knockonwood
Проектна вартість
Jaga Mini DBE - в білому кольорі
Проектна вартість
Kermi Diveo
Проектна вартість
Настінний радіатор Jaga Linea Plus
Проектна вартість
Підлоговий радіатор Jaga Knockonwood DBE
Проектна вартість
Decor-Arte Line радіатор
Индивидуальный расчет стоимости

Чим зумовлена популярність дизайнерських радіаторів

Коли ми чуємо словосполучення «радіатор опалення» відразу на розум приходять класичні чавунні батареї, які не тільки не поєднуються з інтер'єром, але і псують його своїм суворим виглядом. Інша справа дизайнерські радіатори опалення або як їх ще називають арт радіатори, декоративні радіатори або дизайнерські батареї опалення. Виробники такого обладнання звертають увагу не тільки на ефективність і продуктивність пристрою, але і на його привабливий зовнішній вигляд, який повинен добре виглядати в будь-якому приміщенні.

Перш ніж розглядати декоративні радіатори, давайте спочатку розберемося, що ж таке радіатор опалення та для чого він потрібен. Радіатор опалення – опалювальний пристрій, що складається з окремих елементів-секцій, всередині яких циркулює гаряча вода, завдяки чому і відбувається опалення приміщення, в якому встановлений радиатор.

Дизайнерский радиатор отопления в красивом интерьере помещения

Таким чином, дизайнерські радіатори опалення не тільки забезпечать швидкий обігрів всієї площі приміщення, але і стануть відмінним доповненням інтер'єру. Ці пристрої можуть встановлюватися горизонтально або вертикально в залежності від приміщення і бажання споживача.

Стильный радиатор отопления в интерьере

Компанія Альтер Ейр пропонує радіатори опалення двох італійських брендів: Nova Florida і Quinn radiators. Ці бренди впевнено стоять на ринку опалювального обладнання завдяки лаконічному, але стильному виконання, унікальній конструкції, використання високоякісних матеріалів та ін. Ці радіатори відповідають всім європейським і українським стандартам якості, тому вони будуть працювати надійно та ефективно дуже довго.

Підсумки

Декоративні радіатори опалення будуть не тільки зігрівати ваш будинок, але також будуть надавати інтер'єру індивідуальність і стиль. У цих агрегатах отсутст вують видимі колектори чи інші внутрішні елементи, які псують зовнішній вигляд пристрою. Ви можете ознайомитися з асортиментом декоративних радіаторів опалення у нас на сайті, якщо є потреба, можна зателефонувати нашим менеджерам, які допоможуть знайти відповіді на питання, що цікавлять вас - 0800330828.