Фільтр

Електричні бойлери

-
Бойлер Eldom Style 50 SLIM
ціна 3087грн
Atlantic O ProP VM 050 D400-1-M 1500W - бойлер французької збірки
ціна 2599грн
Drazice OKCE 100
ціна 12537грн
Електричний бойлер Atlantic O’ProP VM 080 D400-1-M 1500W
ціна 2749грн
Електричний бойлер Atlantic PC 50
ціна 2589грн
Бойлер Eldom
ціна 3193грн
Електричний бойлер Atlantic STEATITE VM 050 D400-2-BC (1500W)
ціна 4259грн
Бойлери Drazice OKCE 80
ціна 6770грн
Електричний бойлер Atlantic Steatite VM 80 D400-2-BC 1500W
ціна 4479грн
Електричний бойлер Atlantic Steatite Cube VM 50 S3 C 1500W
ціна 5489грн
Бойлер Atlantic Round VMR 50
ціна 2089грн
Бойлери Drazice OKCV 125
ціна 10535грн
Електричний бойлер Atlantic Round VMR 80 (1500W)
ціна 2199грн
Електричний бойлер Atlantic Steatite Cube VM 75 S4 C 1500W
ціна 6499грн
Електричний бойлер Atlantic Steatite Cube VM 150 S4 C 1500W
ціна 9369грн
Atlantic Ondeo+ SWH 10A M-3 2000W (нижнє підключення)
ціна 2449грн
Електричний бойлер Atlantic OPro HM 100 D400-1-M (1500W)
ціна 3559грн
Електричний бойлер Atlantic Steatite Cube VM 100 S4 C 1500W
ціна 7189грн

Що таке електричний бойлер?

Електричний бойлер – ефективний пристрій забезпечення подачі гарячої води, яке здійснюється через підключення до системи загального водопостачання. Найчастіше дані агрегати використовуються в житлових приміщеннях, так як вони просто встановлюються без будь-яких дозвільних документів, доступні в ціні, а також ефективні і надійні в роботі.

Конструкція бойлера

Конструкція електроводонагрівача

Електро бойлер являє собою бак, має круглу або овальну форму, який укладений у спеціальний шар теплоізоляційного матеріалу, він в свою чергу прикритий декоративною панеллю.

Внутрішня ємність бойлера може бути виконана з таких матеріалів:

 • нержавіюча сталь;
 • емальована сталь;
 • пластик.

Природно, від якості використовуваних матеріалів залежить довговічність і надійність пристрою, тому при виборі бойлера варто звернути увагу на те, з чого він виготовлений. Ми рекомендуємо вибирати моделі, ємність яких виготовлена з емальованої сталі, так як цей матеріал характеризується високою міцністю, стійкістю до високих температур і хімічних речовин.

Як працює електричний нагрівач води?

Алгоритм роботи бойлера гранично простий: спочатку вода з водопроводу подається в спеціальний бак, після чого вона за допомогою нагрівального елемента нагрівається і розподіляється для побутових потреб. Важливо зазначити, що завдання бойлера полягає не просто в нагріванні води, але і в підтримці її температури на певному рівні під час відсутності повітрозабору.

Якщо говорити про переваги електричного бойлера перед проточним нагрівачем (газовою колонкою), то головними серед них є такі:

 • Простота в установці, яка не вимагає ніяких узгоджень, дозволів та залучення спеціалістів лизированных організацій. Крім того, на відміну від газових колонок, електричний бойлер не вимагає димоходу і системи вентиляції;
 • Висока ефективність роботи (ККД – 98-99%, в той час як у проточних водонагрівачів – 91-92%);
 • Незалежність від тиску у водопровідній мережі є її температури;
 • Здатність не тільки нагрівати воду, але і підтримувати її на заданому рівні;

Бойлери Atlantic

Пропонуємо Вашій увазі водонагрівачі відомої французької компанії Atlantic, яка славиться у всьому світі виготовленням високоякісного опалювального устаткування, який відповідає всім європейським стандартам якості.

Електричні бойлери Atlantic володіють такими перевагами:

 • широкий асортимент моделей на будь який смак та бюджет;
 • висока якість використовуваних матеріалів;
 • тривалий термін експлуатації;
 • захист від перегріву, протікань і корозії;
 • зручність в установці і експлуатації.

Бойлери Atlantic володіють оптимальним поєднанням ціна/якості, вони стануть ідеальним рішенням для установки в вашій квартирі, будинку та котеджі, гарантуючи вам постійне постачання гарячою водою. Можна купити бойлер в Києві.

Бойлери Electrolux

Электроводонагреватель воды Electrolux

Електроводонагрівачі Electrolux – надійні, ефективні і зручні в повсякденній експлуатації пристрою для підігріву води в системі опалення і постачання гарячою водою. Бойлер ціна цілком прийнятна, при цьому якість і надійність системи залишається на найвищому рівні.

Головні особливості електричних бойлерів Electrolux:

 • низька енергоємність;
 • висока якість зборки;
 • зручне управління;
 • добре продумана система безпеки;
 • наявна теплоізоляція;
 • тривалий термін служби.

 Купити бойлер в Україні можна обравши модель і зателефонувавши за номером: 0800330828 або замовити на сайті. Також можна купити бойлер з установкою Київ.

Висновки

Питання гарячого постачання на сьогоднішній день є дуже актуальними, так як складно уявити життя будь-якої нормальної людини без гарячої води. Бойлер електричний - відмінне рішення для постійного нагріву води в місцевій системі постачання, головними перевагами в роботі якого є порівняно невелика вартість, а також зручність в монтажі та використанні. Купити бойлер Київ, підібрати, встановити, довідатися про ціни і багато іншого слід в компанії кліматичної техніки Альтер Ейр.

Перше, що слід врахувати при виборі бойлера  обсяг бака, який розраховується виходячи з витрат води і кількості членів сім'ї. Природно, чим більший об'єм бака, тим вищою буде вартість пристрою і більше потрібно площі для його розміщення. В середньому, для сім'ї з трьох осіб з розрахунку потреб гарячої води на умивання, миття посуду, прийняття душу та ванної підійде бойлер з ємністю 100 літрів.

При покупці водонагрівача завжди виникає питання: Скільки коштує встановити бойлер? Відповідь на нього залежить від безлічі факторів: літраж бойлера, кількість комплектуючих, чи потрібен демонтаж старого бойлер і т.д. Наші менеджери завжди підкажуть як купити і встановити бойлер Київ і вся Україна - вартість, терміни і асортимент.

Компанія Альтер Ейр надає широкий вибір електричних водонагрівачів різних виробників і видів за доступною ціною. Якщо ви хочете бойлер купити, отримати вичерпну інформацію про електричні водонагрівачі або вам потрібна допомога у виборі даного обладнання - зверніться до менеджерів компанії Альтер Ейр, зателефонувавши за телефоном 0800330828. Ми знаходимося в місті Києві, але працюємо і за його межами по всій Україні, а також крім продажів різного кліматичного і вентиляційного устаткування, здійснюємо якісне проектування і монтаж.