Фільтр

Бойлери Atlantic - зроблено в Україні

Ви вибрали
-
Atlantic O ProP VM 050 D400-1-M 1500W - бойлер французької збірки
ціна 2829грн
Електричний бойлер Atlantic O’ProP VM 080 D400-1-M 1500W
ціна 2999грн
Електричний бойлер Atlantic PC 50
ціна 2859грн
Електричний бойлер Atlantic STEATITE VM 050 D400-2-BC (1500W)
ціна 4779грн
Електричний бойлер Atlantic Steatite VM 80 D400-2-BC 1500W
ціна 5039грн
Електричний бойлер Atlantic Steatite Cube VM 50 S3 C 1500W
ціна 6039грн
Бойлер Atlantic Round VMR 50
ціна 2269грн
Електричний бойлер Atlantic Round VMR 80 (1500W)
ціна 2379грн
Електричний бойлер Atlantic Steatite Cube VM 75 S4 C 1500W
ціна 7139грн
Електричний бойлер Atlantic Steatite Cube VM 150 S4 C 1500W
ціна 10289грн
Atlantic Ondeo+ SWH 10A M-3 2000W (нижнє підключення)
ціна 2699грн
Atlantic Ondeo+ SWH 10U M-3 2000W (верхнє підключення)
ціна 2769грн
Електричний бойлер Atlantic OPro HM 100 D400-1-M (1500W)
ціна 3879грн
Електричний бойлер Atlantic Steatite Cube VM 100 S4 C 1500W
ціна 7929грн
Atlantic SWH 15 AM 2000 W (нижнє підключення)
ціна 2969грн
Електричний бойлер Atlantic O'PRO TURBO VM 100 D400-2-B 2500W
ціна 4039грн
Електричний бойлер Atlantic Steatite Cube VM 30 S3 C 1500W
ціна 5139грн
Електричний бойлер Atlantic O'PRO TURBO VM 050 D400-2-B 2500W
ціна 3309грн

Компанія Atlantic була заснована у Франції в 1968 році і з тих пір стала справжнім флагманом європейського і світового ринку конвекторів та водонагрівачів. Візитною карткою фірми стало найвищу якість її продукції за доступною ціною. За 40 з гаком років маленьке сімейне підприємство перетворилося в інтернаціональну компанію з величезними виробничими потужностями, але основні принципи компанії є актуальними і сьогодні: ефективність, якість і ціна продукції, що випускається.
Впровадження інноваційних технологій також є відмінною рисою компанії Atlantic - 4% від обороту фірми інвестується в дослідну діяльність, що дозволяє підтримувати свої лідерські позиції і бути на крок вперед від конкурентів.
У сучасному світі наявність гарячої води в будинку - це життєва необхідність. Про неї не думаєш поки вона є, але варто гарячій воді зникнути і ні про який комфорт не може бути й мови. На жаль, перебої з подачею гарячої води трапляються досить часто, тому абсолютна більшість людей в нашій країні вирішують цю проблему, встановлюючи бойлер atlantic в своєму будинку або квартирі.
Водонагрівачі Atlantic поєднують в собі ефективність і надійність, а енергозберігаючі технології, що застосовуються в бойлерах даної фірми, дозволяють економити електроенергію, отже, і Ваші гроші. Atlantic бойлер використовують в своїй роботі надійний і якісний керамічний нагрівальний елемент Steatite Technology. Даний керамічний нагрівач ретельно захищений: він розташований в спеціальній колбі з емальованого металу, що робить його контакт з водою просто неможливим. Варто відзначити, що нагрівач Steatite Technology має ряд переваг перед своїми аналогами: це і низький рівень шуму при нагріванні води, і покращений теплообмін, і адаптація до будь-якого хімічного складу води. Відчутним плюсом також є висока стійкість нагрівача до накипу, що означає тривалий процес експлуатації.

Всі матеріали для бойлерів Atlantic захищені від агресивного середовища спеціальної антикорозійного технологією. Велика увага також приділяється захисту баків водонагрівачів. Вони виробляються із застосуванням ексклюзивного емалювання Diamond-quality і зварювання вільної від металів. Такий тип зварювання використовується в авіаційній промисловості, і поєднуючись із спеціальним емалюванням гарантує міцність і довговічність баків водонагрівачів Atlantic. Дані бойлери можуть також похвалитися високою щільністю ізоляції, що виключає утворення теплових мостів між внутрішнім і зовнішнім баком, а це в свою чергу означає високий рівень ефективності пристрою.

Атлантик бойлер відрізняється зручним управлінням і системою регулювання температури. Залежно від моделі, бойлери можуть бути оснащені ручним термостатом, термостатом з дистанційним управлінням, або цифровою системою контролю. Ручний термостат простий і надійний, термостат з ДУ характеризується високою точністю і автономністю, а цифрова система контролю дозволяє діагностувати режими роботи і має електронні датчики підвищеної точності.

Якість бойлерів Atlantic не підлягає сумніву - воно гарантується повністю автоматизованим виробничим процесом виключає втручання людського фактора. Всі комплектуючі відрізняються міцністю і надійністю, що поряд з запатентованими системами захисту також говорить про еталонному якості продукції Atlantic. Варто додати, що вся техніка, яка виходить з заводів французької фірми, піддається ретельному і детальному тестування. Водонагрівачі Atlantic також відрізняються елегантним ненав'язливим дизайном, який підійде під будь-який інтер'єр.
 
Моделі бойлерів Atlantic відрізняються як за зовнішнім виглядом, так і по великій кількості технічних характеристик. Існує 3 лінії електричних водонагрівачів:

• Лінія Atlantic Classic - це ефективні і економічні бойлери з закритим мідним нагрівальним елементом і стандартом захисту IP 24. Водонагрівачі даної лінії прості і зручні в експлуатації. Лінія Atlantic Classic представлена ​​моделями Ego і E-Series.
• Лінія Atlantic Advanced включає в себе водонагрівачі, що відповідають найвищим вимогам і стандартам. Інноваційна технологія O'Pro ефективно захищає бойлери від корозії і гарантує довгий термін експлуатації даних пристроїв. Також водонагрівачі лінії Atlantic Advanced здатні економити до 20% електроенергії. Лінія Atlantic Advanced включає в себе моделі: Ingénio, O'Pro +, O'Pro Turbo, O'Pro Small & Slim, O'Pro Indirect & Combi.
• Лінія Atlantic Premium - це бойлери з найвищими технічними характеристиками. Водонагрівачі даної лінії виконані із застосуванням унікальної технології Stéatite, яка дозволяє зберігати ефективність бойлера в умовах жорсткої або високомінералізованої води. Також водонагрівачі лінії Atlantic Premium відрізняються емаллю Diamond-quality.

Поза всяким сумнівом, водонагрівачі Atlantic - це ідеальне поєднання демократичної ціни і високої якості. Вони не тільки зроблять Ваш побут комфортніше і зручніше, але і правильно прослужать Вам довгі роки. Купити бойлер Атлантік можна в Києві (з можливістю доставки по всій території України) в салоні кліматичної техніки «Альтер Ейр» або за телефонами 0800330828

Вибір бойлера залежить в першу чергу від того, куди ви плануєте його розміщувати в квартиру, приватний будинок або офіс, скільки чоловік будуть ним користуватися і скільки передбачається точок підключення.

Далі можна визначатися з параметрами самого водонагрівача:

 • обсяг бойлера (може бути від 15 л до 250 л)
 • потужність (від 1,2 кВт до 6 кВт)
 • час нагрівання (від 15-20 хв до 3 годин в середньому)
 • тип ТЕНа – сухий або мокрий
 • форма бака
 • розмір бойлера
 • матеріал внутрішнього бака
 • тип монтажу – горизонтальний або вертикальний.
Якщо ви розгубилися в технічних характеристиках сучасних бойлерів і вам потрібна детальна консультація звертайтеся до наших фахівців за тел. 0-800-33-08-28.
Наші фахівці виділяють кілька доступних за ціною бойлерів, які також відрізняються хорошими тех. характеристиками і функціоналом:

 1. ATLANTIC OPro Slim PC на 50 л. Має вузький і високий бак, за рахунок чого його легко розмістити в ніші ванни або душової кімнати. Оснащений термостатом з механічним регулятором і інтегрованим захистом від перегріву.
 2. ELDOM EUREKA на 80 л. Оснащений водонагрівачем закритого типу, який захищає бак від накипу і збільшує продуктивність бойлера. Продуманий 6-рівневий захист від корозії, пошкоджень і виходу з ладу. Є функція швидкого нагріву води.
 3. VOGEL FLUG QVD на 50 л. Модель відомого австрійського бренду, відрізняється високою якістю збірки та ефективністю. Оснащена 2 "сухими" ТЕНамі, бак покритий склокерамічною емаллю з високим вмістом титану. Бойлер повністю захищений від корозії, перегріву і окислення внутрішньої поверхні бака.
Хочете отримати більше інформації про бюджетні бойлери? Зателефонуйте за тел. 0-800-33-08-28.

Тут все залежить від ваших потреб і кількості споживачів. В середньому за 1 прийом душа ми витрачаємо близько 20 л води. Відповідно, для однієї людини цілком вистачить бойлера об'ємом 30 л. Для 2 осіб буде досить бойлера з баком на 50-65 л, для сім'ї з 3-4 чоловік – на 80-100 л.

Однак якщо бойлер вам потрібен не тільки для душа/ванни, але і, наприклад, для миття посуду, тоді варто звернути увагу на водонагрівачі об'ємом від 100 л (10-15 л йде на кухонні потреби).

Для великої квартири, де проживають 4-6 осіб, треба розглядати бойлери об'ємом 100-150 л, якщо всі члени сім'ї люблять приймати ванну – понад 150 л.

Компанія Альтер Ейр надає послуги не тільки з підбору і продажу бойлерів, але і з їх установки. Більш того, на певні моделі бойлерів брендів Drazice, Vogel Flug і Еldom ми пропонуємо безкоштовний монтаж.

Подробиці шукайте в розділі Акції.

Найбільш популярні моделі відомих брендів, що пропонують великий асортимент і вилку цін.

Ми рекомендуємо наступних виробників:

 1. Drazice.Провідний чеський бренд, який випускає переважно накопичувальні водонагрівачі в вертикальному і горизонтальному виконанні. Вони відрізняються високою продуктивністю, оснащені сухим ТЕНом, якісної ізоляцією, що запобігає тепловтратам, мають термостат і спеціальний отвір, через який можна легко проводити обслуговування бака. Великий вибір моделей різного літражу дозволяє підібрати бойлер під найрізноманітніші потреби і бюджет.
 2. Eldom. Відомий болгарський виробник, що випускає бойлери різних розмірів з "мокрим" і "сухим" ТЕНом. Всі моделі відрізняються якісною збіркою, великим вибором форм, мінімальними втратами тепла і унікальним 6-рівневим захистом від корозії, окислення і механічних пошкоджень.
 3. Atlantic. Бойлери французького виробництва поєднують в собі європейську якість, широкий модельний ряд і вкрай доступні ціни. Всі бойлери забезпечують швидкий і рівномірний нагрів води, економію електроенергії (бойлер на 80 л може працювати з потужністю всього 1,5 Квт), надійно захищені від корозії, оснащені запобіжним клапаном, що захищає пристрій від надлишкового тиску. Є варіанти як з "мокрим", так і "сухим" ТЕНом.

Звертайтеся, і фахівці Альтер Ейр підберуть для вас оптимальну модель одного з цих передових брендів.

Циліндричні бойлери коштують дешевше водонагрівачів інших форм. Однак не поступаються їм у технічних характеристиках і функціональності.

Вузькі Slim бойлери легко вписуються практично в будь-які ніші, можуть монтуватися в кутку, не займають багато місця і нагріваються швидше інших моделей. Дуже добре підходять для студій або невеликих квартир.

Прямокутні пласкі бойлери зазвичай мають більш товстий шар теплоізоляції і є більш енергоекономічними і технологічними: в одному корпусі можуть вміщати 2 водяних бака. Вони ідеально вписуються в сучасні інтер'єри хай-тек, мінімалізм.

Внутрішній бак бойлера може бути виготовлений або з нержавіючої сталі, або з емальованої. Остання відрізняється підвищеною міцністю і, відповідно, надійністю.

Зате нержавіюча сталь не боїться перепадів температур і не піддається корозії, тоді як емаль під дією жорсткої води може тріскатися і відшаровуватися, що призводить до несправностей. Однак передові виробники водонагрівачів вже включають до складу емалі спеціальні зміцнюючі компоненти, що запобігають її руйнуванню.

Тому наші фахівці рекомендували б звернути увагу на баки з емальованої сталі.