Фільтр

Бойлери Vogel Flug (Австрія)

Ви вибрали
-
Vogel Flug QVD 4220 на 50 літрів (ліворуч), 80 і 100 літрів (праворуч)
ціна 6120грн
Vogel Flug QVD 4220 на 50 літрів (ліворуч), 80 і 100 літрів (праворуч)
ціна 6690грн
Vogel Flug QVD 4220 на 50 літрів (ліворуч), 80 і 100 літрів (праворуч)
ціна 5610грн
Бойлер Vogel Flug KHD80 4220/2h
ціна 5744грн
Бойлер Vogel Flug QVD120 4220/2h
ціна 8183грн
Бойлер Vogel Flug SVSD80 3515/1h
ціна 4275грн
Бойлер Vogel Flug KVDI 80 4220/2h
ціна 8851грн
Бойлер Vogel Flug QVDI 80 4220/2h
ціна 12024грн
Бойлер Vogel Flug KVDI 100 4220/2h
ціна 9686грн
Бойлер Vogel Flug QVDI 100 4220/2h
ціна 13360грн
Бойлер Vogel Flug KHD100 4220/2h
ціна 6279грн
Бойлер Vogel Flug QVD80 4220/2h
ціна 6813грн
Бойлер Vogel Flug SVSD50 3515/1h
ціна 4141грн
Бойлер Vogel Flug QVD100 4220/2h
ціна 7448грн
Бойлер Vogel Flug KVDI 120 4220/2h
ціна 9452грн
Бойлер Vogel Flug QVDI 50 4220/2h
ціна 11022грн
Бойлер Vogel Flug QVD50 4220/2h
ціна 6245грн
Водонагрівач Vogel Flug PVD 30 4120/2h
Товару немає в наявності
Перегляньте схожі моделі
ціна 3782грн

Водонагрівальні агрегати Vogel Flug

У 1973 році, в центрі Європи, компанія «Vogel Flug» запустила не тільки виробництво серії бойлерів і кондиціонерів, від побутових до промислових, а й комплектуючі: водонагрівальні спіралі, водоохолоджувальні конденсатори, окремі вузли для своїх же агрегатів. Основним своїм напрямком компанія вважає виробництво водонагрівальних пристроїв.


Бойлери Vogel FlugНа світовому ринку продукція цього бренду користується популярністю вже 40 років. Причиною цього є відповідність стандартам якості і нормативам ЄС. Робота сучасних бойлерів відрізняється високою продуктивністю, низьким енергоспоживанням і екологічно чистими водонагрівальними процесами. Керівництво компанії йде в ногу з сучасними технологіями сфери виробництва кондиціонерів і бойлерів. Це дозволяє випускати на ринок нову продукцію, що відповідає, а іноді навіть передбачає вимоги споживачів.

Vogel Flug в перекладі з німецької - «птах летить». Хто знає, що саме мала на увазі компанія з Австрії під такою назвою, але продукція цієї «птахи» літає по світу як годиться. Зараз компанія має офіси і площі з виробництва водонагрівачів в Таїланді, Саудівської Аравії, Йорданії, Італії, Іспанії, а комплектуючі до пристроїв виробляються в Хорватії, Сербії, Угорщини, Італії та Австрії. Продукція цієї компанії поширюється по всьому світу.

Секрети успіху компанії Vogel Flug

Бойлери Vogel Flug европейска якість
Звісно, триматися на плаву і постійно відставляти своїх конкурентів позаду вимагає наявності переваг в порівнянні з іншими. Бойлер Vogel Flug зроблений зі спеціальної стеклокерамической титанової емалі внутрішні стінки, що захищає пристрій від корозії. Товщина в 30 мм пінополіуританової теплоізоляції бойлера Вогель Флюг, що не містить хлорфторвуглеців, ось що впливає на економічність пристрою і знижує експлуатаційні витрати на 20%. Така щільність робить втрату тепла води мінімальної. Трубчасті електронагрівачі (ТЕНи) зроблені з нержавіючої сталі, тим самим виключають утворення накипу, не дозволяють пристрою втрачати якість нагріву води і збільшують термін служби пристрою.

Альтер Ейр пропонує до покупки бойлери наступних серій:

 • Combi Premium
 • Combi Standart
 • Combi Standart Dry
 • Premium
 • Premium Dry
 • Quadrate
 • Standart
 • Standart Dry
Представлені вертикальні установки накопичувального типу, з циліндричною формою корпусу і потужністю у 2000,  2400 Вт. Обсяги баків різняться: 30 л, 50 л, 80 л, 100 л, 120 л, 150 л, 200 л. Пристрої представлених серій нагрівають воду до 75-80 градусів. Вертикальні установки обладнані змійовиком, електричними нагрівальним елементом з програмованим електронним термостатом. Нагрівання води контролюється механічним термолегулятором, що винесений на корпус. Є функція захисту води від замерзання, приготування гарячої води під час дії низьких тарифів і приготування гарячої за заданий період часу. Внутрішні баки мають додатковий захист - магнієвий анод. Представлені ТЕНи є італійського виробництва Thermowatt. Швидкість нагріву води підвищується за рахунок того, що ТЕН має в 2 рази більшу площу зіткнення із захисною колбою фланця. Присутній додатковий захист внутрішнього бака - магнієвий анод.

Підсумки

Крім того, що компанія Альтер Ейр є офіційним дилером бренду Vogel Flug в Україні, ми також маємо великий досвід проектно-монтажних робіт. Наші фахівці пройдуть з вами весь шлях, спочатку проконсультують вас, допоможуть вибрати найбільш оптимальний варіант приладу для вашого приміщення, потім відправляться на об'єкт для виконання розрахунків і безпосередньої установки обладнання. Команда фахівців відвідає ваш об'єкт в будь-якій точці України. Для отримання детальної інформації, ви можете зателефонувати за тел.: 0800330828 або скористатися формою зворотного зв'язку на сайті.
Вибір бойлера залежить в першу чергу від того, куди ви плануєте його розміщувати в квартиру, приватний будинок або офіс, скільки чоловік будуть ним користуватися і скільки передбачається точок підключення.

Далі можна визначатися з параметрами самого водонагрівача:

 • обсяг бойлера (може бути від 15 л до 250 л)
 • потужність (від 1,2 кВт до 6 кВт)
 • час нагрівання (від 15-20 хв до 3 годин в середньому)
 • тип ТЕНа – сухий або мокрий
 • форма бака
 • розмір бойлера
 • матеріал внутрішнього бака
 • тип монтажу – горизонтальний або вертикальний.
Якщо ви розгубилися в технічних характеристиках сучасних бойлерів і вам потрібна детальна консультація звертайтеся до наших фахівців за тел. 0-800-33-08-28.
Наші фахівці виділяють кілька доступних за ціною бойлерів, які також відрізняються хорошими тех. характеристиками і функціоналом:

 1. ATLANTIC OPro Slim PC на 50 л. Має вузький і високий бак, за рахунок чого його легко розмістити в ніші ванни або душової кімнати. Оснащений термостатом з механічним регулятором і інтегрованим захистом від перегріву.
 2. ELDOM EUREKA на 80 л. Оснащений водонагрівачем закритого типу, який захищає бак від накипу і збільшує продуктивність бойлера. Продуманий 6-рівневий захист від корозії, пошкоджень і виходу з ладу. Є функція швидкого нагріву води.
 3. VOGEL FLUG QVD на 50 л. Модель відомого австрійського бренду, відрізняється високою якістю збірки та ефективністю. Оснащена 2 "сухими" ТЕНамі, бак покритий склокерамічною емаллю з високим вмістом титану. Бойлер повністю захищений від корозії, перегріву і окислення внутрішньої поверхні бака.
Хочете отримати більше інформації про бюджетні бойлери? Зателефонуйте за тел. 0-800-33-08-28.

Тут все залежить від ваших потреб і кількості споживачів. В середньому за 1 прийом душа ми витрачаємо близько 20 л води. Відповідно, для однієї людини цілком вистачить бойлера об'ємом 30 л. Для 2 осіб буде досить бойлера з баком на 50-65 л, для сім'ї з 3-4 чоловік – на 80-100 л.

Однак якщо бойлер вам потрібен не тільки для душа/ванни, але і, наприклад, для миття посуду, тоді варто звернути увагу на водонагрівачі об'ємом від 100 л (10-15 л йде на кухонні потреби).

Для великої квартири, де проживають 4-6 осіб, треба розглядати бойлери об'ємом 100-150 л, якщо всі члени сім'ї люблять приймати ванну – понад 150 л.

Компанія Альтер Ейр надає послуги не тільки з підбору і продажу бойлерів, але і з їх установки. Більш того, на певні моделі бойлерів брендів Drazice, Vogel Flug і Еldom ми пропонуємо безкоштовний монтаж.

Подробиці шукайте в розділі Акції.

Найбільш популярні моделі відомих брендів, що пропонують великий асортимент і вилку цін.

Ми рекомендуємо наступних виробників:

 1. Drazice.Провідний чеський бренд, який випускає переважно накопичувальні водонагрівачі в вертикальному і горизонтальному виконанні. Вони відрізняються високою продуктивністю, оснащені сухим ТЕНом, якісної ізоляцією, що запобігає тепловтратам, мають термостат і спеціальний отвір, через який можна легко проводити обслуговування бака. Великий вибір моделей різного літражу дозволяє підібрати бойлер під найрізноманітніші потреби і бюджет.
 2. Eldom. Відомий болгарський виробник, що випускає бойлери різних розмірів з "мокрим" і "сухим" ТЕНом. Всі моделі відрізняються якісною збіркою, великим вибором форм, мінімальними втратами тепла і унікальним 6-рівневим захистом від корозії, окислення і механічних пошкоджень.
 3. Atlantic. Бойлери французького виробництва поєднують в собі європейську якість, широкий модельний ряд і вкрай доступні ціни. Всі бойлери забезпечують швидкий і рівномірний нагрів води, економію електроенергії (бойлер на 80 л може працювати з потужністю всього 1,5 Квт), надійно захищені від корозії, оснащені запобіжним клапаном, що захищає пристрій від надлишкового тиску. Є варіанти як з "мокрим", так і "сухим" ТЕНом.

Звертайтеся, і фахівці Альтер Ейр підберуть для вас оптимальну модель одного з цих передових брендів.

Циліндричні бойлери коштують дешевше водонагрівачів інших форм. Однак не поступаються їм у технічних характеристиках і функціональності.

Вузькі Slim бойлери легко вписуються практично в будь-які ніші, можуть монтуватися в кутку, не займають багато місця і нагріваються швидше інших моделей. Дуже добре підходять для студій або невеликих квартир.

Прямокутні пласкі бойлери зазвичай мають більш товстий шар теплоізоляції і є більш енергоекономічними і технологічними: в одному корпусі можуть вміщати 2 водяних бака. Вони ідеально вписуються в сучасні інтер'єри хай-тек, мінімалізм.

Внутрішній бак бойлера може бути виготовлений або з нержавіючої сталі, або з емальованої. Остання відрізняється підвищеною міцністю і, відповідно, надійністю.

Зате нержавіюча сталь не боїться перепадів температур і не піддається корозії, тоді як емаль під дією жорсткої води може тріскатися і відшаровуватися, що призводить до несправностей. Однак передові виробники водонагрівачів вже включають до складу емалі спеціальні зміцнюючі компоненти, що запобігають її руйнуванню.

Тому наші фахівці рекомендували б звернути увагу на баки з емальованої сталі.