Фільтр

Jung - якісна німецька електрофурнітура

Ви вибрали
-
Розетка JUNG A 500
ціна 302грн
Розетка JUNG A Plus
ціна 168грн
Розетка JUNG CD Plus біла
ціна 201грн

Людина сприйнятливий до краси, тому бажання прикрасити свій будинок цілком можна пояснити. Інтер'єр квартири або будинку характеризує господаря, показує його індивідуальність і смак, ось чому така велика увага приділяється внутрішньому оздобленню будинку. Але як свідчить загальновідома істина: «Суть в деталях», тому будь-який дизайн інтер'єру залежить від непомітних на перший погляд, але дуже важливих речей, і електрофурнітура поза всяких сумнівів відноситься до їх числа. Розетки і вимикачі - це не тільки елемент інтер'єру, вони повинні бути надійними і якісними, щоб гарантувати безпеку Вашого будинку.

Німецька компанія Jung знаходиться на ринку електрофурнітури понад 100 років. Все починалося як невеликий сімейний бізнес, який згодом розвинувся до воістину грандіозних масштабів. Але, незважаючи на такий стрімкий розвиток, компанія залишилася вірна своєму головному принципу: безкомпромісна якість всієї своєї продукції. Сьогодні, будучи одним з лідерів у своїй галузі, компанія Jung не стоїть на місці і продовжує розвиватися, впроваджуючи все нові і нові інновації в свою продукцію. Це вже не просто вмикачі і вимикачі світла, це розумні системи управління всім будинком. Втім, незважаючи на всі революційні нововведення, це все ще німецька техніка - надійна і добре продумана.

Ще в середині 20-го століття компанія Jung зробила акцент на дизайн своєї продукції, зрозумівши важливість індивідуалізації свого товару набагато раніше своїх конкурентів. І з тих пір німецький виробник жодного разу не відступав від обраного вектора - розетки і вимикачі Jung завжди можна дізнатися за привабливому і ретельно продуманим зовнішнім виглядом.

Яку продукцію пропонує компанія Jung

Асортимент компанії Jung досить широкий і включає в себе розетки, вимикачі, диммери, системи управління технікою, домофонні системи і багато іншого.

Розетки Jung поєднують в собі надійність і якість за доступною ціною. З кожним днем ​​ми використовуємо все більше побутових приладів і пристроїв, часом досить потужних. Саме тому розетки повинні відповідати всім стандартам і бути готовими до подібного напруження. Дешева розетка із пластику низької проби природно не відрізняється довговічністю. Розетки Jung виконані з міцних і стійких матеріалів, вони прослужать Вам вірою і правдою дуже довго. Варто окремо згадати про приємне зовнішньому вигляді фурнітури і її різноманітті, що дозволяє легко підібрати розетки потрібної Вам форми і кольору.

Різні кольори розеток Jung

Вимикачі Jung характеризуються елегантним дизайном і високим рівнем захисту, гарантуючи безпеку Вашого будинку. Не можна довіряти контроль за струмом в приміщенні дешевим пристроям виконаним з низькоякісних матеріалів. Тому вимикачі Jung - це відмінний вибір поєднує в собі надійність і доступну ціну.

Вимикачі виробника Jung

Диммери - це прилади для регулювання потужності струму. Вони дозволяють плавно змінювати інтенсивність подачі електроенергії. Диммери Jung не тільки стануть оригінальною деталлю інтер'єру, але і допоможуть знизити споживання електрики.

Домофонні системи Jung крім виконання своїх традиційних функцій відрізняються елегантним зовнішнім виглядом. Вони оснащені камерами і кольоровими дисплеями, що робить їх експлуатацію зручною й легкою.

Домофонна система Jung в квартирі
Електрофурнітура компанії Jung - це німецька якість і надійність за доступною ціною. Дізнатися докладніше про Електрофурнітурою Jung і замовити її можна в Києві (з доставкою по областям) в салоні кліматичної техніки «Альтер Ейр» або по телефону 0800330828