Фільтр

Електричні каміни

-
Електрокамін Olmo OL-W7C
Индивидуальный расчет стоимости
Електрокамін Electrolux EFP/W-1200RC
Индивидуальный расчет стоимости
Електрокамін Electrolux EFP/W-1300RRC
Индивидуальный расчет стоимости
Електрокамін Olmo OL-P6T
Индивидуальный расчет стоимости
Електрокамін Electrolux EFP/W-1200RRC
Индивидуальный расчет стоимости
Електрокамін Ballu BOGH-13
Товар знятий з виробництва
Перегляньте нові моделі
Индивидуальный расчет стоимости

Всі ми хочемо облаштувати інтер'єр в своєму будинку таким чином, щоб в ньому було максимально комфортно і затишно. Саме з цією метою і були створені електрокаміни, про особливості і принцип роботи яких ми і будемо говорити далі.

Що з себе представляють електрокаміни

Каміни електричні – спеціальні обігрівальні прилади, які створять в приміщенні відчуття тепла, комфорту і затишку. Декоративний камін імітує звичайний газовий камін, але завдяки своїм особливостям багато в чому його перевершує. Давайте розглянемо головні переваги та гідності електрокамінів:

  • красивий зовнішній вигляд, який гармонійно доповнить інтер'єр вашого приміщення;
  • зручний монтаж і установка (на відміну від звичайних камінів, вони не вимагають димоходів);
  • низька, в порівнянні з газовими/дров'яні каміни, ціна;
  • невелике енергоспоживання;
  • немає потреби в купівлі палива;
  • швидке включення/вимикання;
  • виняткова безпека в експлуатації;

Пример использования камина электирческого в комнате

Електричні каміни з ефектом живого вогню можуть використовуватися як у якості додаткового джерела тепла, так і з метою прикраси інтер'єру.

Обігрів приміщення за допомогою електрокаміна

Як вже було сказано вище, пристрій електрокаміна служить не тільки як елемент декору, але і для додаткового обігріву всього приміщення. Каміни для квартири функціонують з допомогою технології Тена, тепло рівномірно поширюється по підлозі і піднімається вгору, чим досягається ефективний обігрів всього приміщення.

н електричний в інтер'єрі приміщення" width="650" height="538" style="display: block; margin-left: auto; margin-right: auto;" />

Штучний камін дуже швидко починає працювати, для нього не потрібно димоходу і ніяких горючих матеріалів. Все, що потрібно для роботи електрокаміна – електроенергія, причому її кількість зведено до мінімуму, тому ви можете не переживати про те, що використання такого каміна негативним чином позначиться на вашому бюджеті.

Каміни для квартири Electrolux і Olmo

У нас на сайті ви можете знайти сучасні каміни брендів Electrolux і Olmo, які знаходяться приблизно в одному ціновому сегменті, при цьому якість їх дійсно висока. Каміни Electrolux, представлені у нас на сайті, пропонуються як в горизонтальному, так і вертикальному виконанні, вибір залежить тільки від ваших уподобань і бажань.

Электрический камин для квартиры для отопления

Перед тим, як купити електрокамін зверніть увагу на такі деталі:

  • Пристрої споживають багато кисню, тому перед їх установкою слід подбати про гарну вентиляцію приміщення.
  • Якщо ви плануєте купити камін електричний виключно для прикраси інтер'єру, то в цілях економії слід вибирати камін з невеликою потужністю. Якщо ж такий камін вам потрібен і для обігріву кімнати, то рекомендується зупинити свій вибір на більш потужних моделях (1 кВт і вище).

Фальш камін. Приклад використання

Каміни в квартирі вже давно користуються популярністю серед покупців, адже це обладнання гарантує вам не тільки комфортні кліматичні показники в приміщенні, але і такий потрібний усім затишок і тепло. Купити електрокамін в Києві по самій вигідною ціною можна на сайті Альтер Ейр, замовивши його у нас на сайті або зателефонувавши за телефоном 0800330828. З консультацією наших менеджерів ви зможете купити камін електричний, відповідний як за ціною, так і по дизайну і функціоналу.