Буферні ємності і баки для водопостачання

Хіти продажу

Нові товари

Рекомендовані матеріали

Нові статті

Для ефективної роботи систем опалення та водопостачання були створені буферні ємності, баки ГВП та розширювальні баки, принципи роботи та особливості яких описані далі.

Буферная емкость для котла

Буферна ємність для опалення

Для будинків, де неможливо або недоцільно підключення газу пропонується рішення з твердопаливним котлом, сонячним колектором, тепловим насосом і буферною ємністю, які забезпечать максимальний комфорт в будинку і значно скоротять витрати на опалення в кілька разів.

Тепло, не використовуване в який-небудь момент часу для опалення від твердопаливного котла, сонячного колектора, теплового насоса, і т.д., переходить на проміжне зберігання в буферну ємність і вже звідти по мірі необхідності подається в систему опалення. Після згоряння завантаженого палива (котла) віддача тепла здійснюється виключно з буферного бака.

У нас на сайті представлені буферні ємності українського виробництва Kuydych, які відрізняються якісними матеріалами виготовлення, надійністю і довговічністю.

Баки ГВС

Бак ГВП – ємність, яка служить для накопичення вода для гарячого водопостачання. Основні складові баків ГВП:

  • теплоізоляція.
  • сталевий бак або бак з нержавіючої сталі.
  • спеціальне покриття для запобігання окислення металу.
  • теплообмінника.

Баки ГВП можуть бути різних модифікацій, основні з них:

  • Бак ГВП з подвійним теплообмінник (бівалентний), у ньому є 2 теплообмінника (верхній і нижній). У верхній, як правило, підключається котел, в нижній - тепловий насос або сонячний колектор.
  • З додатковим електричним фланцем для нагріву теплоносія електрикою.

Також ці баки можуть бути як підлогові, так і настінними. На сайті Альтер Ейр Ви можете ознайомитися з баками виробників Galmet і Atmosfera.

Розширювальний бак

Мембранний розширювальний бак застосовується в закритих системах циркуляції рідин для компенсації теплового розширення, яке відбувається при зміні температури рідини.

Обсяг такого бака може становити від 2,5 до 5000 літрів, а корпус його розділений гнучкою мембраною на 2 частини. В одній знаходиться рідина, а в другій – газ.

Серед основних типів розширювальних баків слід виділити два головних:

  • Відкриті - використовуються у відкритих системах, мають квадратну або прямокутну форму, а їх головним достоїнством вважається простий монтаж, який не вимагає великих грошових затрат та багато часу.
  • Закриті – баки плоскою або сферичної форми, які відрізняються герметичністю і міцністю.

Вибираючи розширювальний бак для системи опалення, потрібно звертати увагу на максимальне тиск і об'єм води в системі, різницю температур подавальних і зворотних магістралей, висока якість мембрани та її характеристики. Крім того, важливий розрахунок бака, адже від отриманих параметрів залежить функціональність і працездатність всієї системи в цілому.

Підсумки

З питань придбання, проектування і встановлення буферних ємностей і баків для водопостачання звертайтеся до фахівців компанії Альтер Ейр по телефону (044) 223-7-223. Співробітники нашої компанії зможуть відповісти на всі питання, що цікавлять вас відносного даного обладнання, а також допоможуть вибрати його, згідно вашим потребам і побажанням.