Фільтр

Фанкойли

Ви вибрали
-
Daikin FWBBT
ціна 21179грн
Daikin FWBBT
ціна 15551грн
Daikin FWBBT
ціна 16084грн
Daikin FWBBT
ціна 23909грн
Daikin FWBBT
ціна 12121грн
Daikin FWBBT
ціна 12854грн
Daikin FWBBT
ціна 11355грн
Daikin FWBBT
ціна 25042грн
Daikin FWBBT
ціна 19714грн
Daikin FWBBT
ціна 27739грн
Daikin FWBBT
ціна 16484грн
Daikin FWBBT
ціна 21179грн
Daikin FWBBT
ціна 19181грн
Daikin FWBBT
ціна 26274грн
Daikin FWBBT
ціна 22378грн
Daikin FWBBT
ціна 14985грн
Daikin FWBBT
ціна 17582грн
Daikin FWBBT
ціна 15784грн

Daikin - японська компанія, яка виготовляє якісну кліматичну техніку. Фанкойл Дайкін - це обладнання для обігріву та охолодження повітря в різних приміщеннях. Головна відмінність фанкойлів від кондиціонерів в тому, що замість холодоагенту використовується вода. Завдяки високій якості і приголомшливим характеристикам фанкойли користуються величезною популярністю.

Дайкін фанкойли поділяються на такі види:

  • Настінні - вкрай схожі з настінними блоками кондиціонерів і не поступаються їм за характеристиками, управляється за допомогою пульта (провідний/бездротовий).
  • Канальні - обладнання ховається в стельовому просторі і жодним чином не псує інтер'єр, але слід врахувати, що потрібно опуск стелі.
  • Підлогові - техніка розміщується на підлозі і охолоджує/нагріває повітря, так як дані фанкойли дуже великих розмірів, найчастіше використовується в комерційних приміщеннях (офіси, кафе та інше).

Серії від Daikin:

  • FWB - в канальному фанкойлі присутній знімний повітряний фільтр, теплообмінник з двухтрубною системою, двигун працює в семи режимах.
  • FWL - в підлоговому фанкойлами розміщується вентилятор з двигуном закритої індукції і три ходових клапана, при виготовленні використовується листовий метал і якісний пластик.
  • FWR - для підлоги модель відрізняється вдосконаленим малошумним вентилятором, високоефективними моторами і енергоекономічністю.
  • FWS - безкорпусна серія канальних фанкойлів виділяється присутністю двох теплообмінників (основний і додатковий), є електричний нагрівач і двигун безшумного типу.
  • FWT - в настінний фанкойл входить захищений від перегріву електричний мотор, що миється знімний фільтр і високоякісна теплоізоляція.
  • FWV - підлоговий фанкойл має багатолопатовий вентилятор, є віброізоляція і захист від перегріву, також в комплект поставки входять електронний пульт і дренажний піддон.
  • FWZ - підлоговий фанкойл відрізняється наявністю мотора бесщеточного типу, вентилятора (кілька швидкостей), компресора інверторного типу та антибактеріального захисту.

Купити фанкойли Daikin можна у нас за найвигіднішими цінами. Менеджери Альтер Ейр завжди допоможуть вам вибрати відповідну по всіх параметрах техніку, а також проконсультують з усіх можливих питань. Телефонуйте 0-800-33-08-28 або замовляйте зворотний дзвінок.