Фільтр

Фанкойли

Ви вибрали
-
Daikin FWV DT
ціна 17408грн
Daikin FWV DT
ціна 15572грн
Daikin FWBBT
ціна 12852грн
Daikin FWBBT
ціна 27778грн
Daikin FWV DT
ціна 14654грн
Daikin FWBBT
ціна 21216грн
Daikin FWBBT
ціна 12104грн
Daikin FWV DT
ціна 15334грн
Daikin FWV DT
ціна 13770грн
Daikin FWV DT
ціна 14382грн
Daikin FWBBT
ціна 19720грн
Daikin FWV DT
ціна 11560грн
Daikin FWV DT
ціна 7684грн
Daikin FWBBT
ціна 22406грн
Daikin FWV DT
ціна 13362грн
Daikin FWBBT
ціна 26282грн
Daikin FWBBT
ціна 11390грн
Daikin FWV DT
ціна 13022грн

Daikin - японська компанія, яка виготовляє якісну кліматичну техніку. Фанкойл Дайкін - це обладнання для обігріву та охолодження повітря в різних приміщеннях. Головна відмінність фанкойлів від кондиціонерів в тому, що замість холодоагенту використовується вода. Завдяки високій якості і приголомшливим характеристикам фанкойли користуються величезною популярністю.

Дайкін фанкойли поділяються на такі види:

  • Настінні - вкрай схожі з настінними блоками кондиціонерів і не поступаються їм за характеристиками, управляється за допомогою пульта (провідний/бездротовий).
  • Канальні - обладнання ховається в стельовому просторі і жодним чином не псує інтер'єр, але слід врахувати, що потрібно опуск стелі.
  • Підлогові - техніка розміщується на підлозі і охолоджує/нагріває повітря, так як дані фанкойли дуже великих розмірів, найчастіше використовується в комерційних приміщеннях (офіси, кафе та інше).

Серії від Daikin:

  • FWB - в канальному фанкойлі присутній знімний повітряний фільтр, теплообмінник з двухтрубною системою, двигун працює в семи режимах.
  • FWL - в підлоговому фанкойлами розміщується вентилятор з двигуном закритої індукції і три ходових клапана, при виготовленні використовується листовий метал і якісний пластик.
  • FWR - для підлоги модель відрізняється вдосконаленим малошумним вентилятором, високоефективними моторами і енергоекономічністю.
  • FWS - безкорпусна серія канальних фанкойлів виділяється присутністю двох теплообмінників (основний і додатковий), є електричний нагрівач і двигун безшумного типу.
  • FWT - в настінний фанкойл входить захищений від перегріву електричний мотор, що миється знімний фільтр і високоякісна теплоізоляція.
  • FWV - підлоговий фанкойл має багатолопатовий вентилятор, є віброізоляція і захист від перегріву, також в комплект поставки входять електронний пульт і дренажний піддон.
  • FWZ - підлоговий фанкойл відрізняється наявністю мотора бесщеточного типу, вентилятора (кілька швидкостей), компресора інверторного типу та антибактеріального захисту.

Купити фанкойли Daikin можна у нас за найвигіднішими цінами. Менеджери Альтер Ейр завжди допоможуть вам вибрати відповідну по всіх параметрах техніку, а також проконсультують з усіх можливих питань. Телефонуйте 0-800-33-08-28 або замовляйте зворотний дзвінок.