Фільтр

Підлогові фанкойли

-
Daikin FWV DT
ціна 7692грн
Daikin FWR блок
ціна 14319грн
Конвектор Daikin FWXV/T/M-ATV3
Ціна по запиту
Daikin FWL DT
ціна 8025грн
Daikin FWL DF
ціна 9357грн
Daikin FWZ AT
ціна 13720грн
Daikin FWV DF
ціна 8858грн
Daikin FWZ AF
ціна 14952грн
Фанкойл складається з вентилятора, теплообмінника і фільтраційного блоку. Вентилятор проганяє повітря через теплообмінник, куди надходить гаряча або холодна вода. В результаті чого, повітря охолоджене / нагріте йде в приміщення.

Фанкойли підлогові набули широкого поширення серед домовласників. Подібне обладнання відрізняється своєю потужністю і енергоефективністю. Підлогові фанкойли можуть працювати на обігрів або охолодження відразу декількох приміщень від одного теплового насоса або чилера. Всі моделі йдуть в металевому корпусі і встановлюються тільки вертикально. Сучасні двигуни і вентилятори в фанкойлах виробляють мінімум шуму і тому абсолютно не заважають комфортному перебуванню в приміщенні. Фанкойли підлогові не вимагають складного обслуговування. Всі фільтри і елементи знаходяться в прямій доступності і легко чистяться без витрат сил і часу.

Установка підлогового фанкойла зберігає фасад в первісному вигляді, не завдаючи йому шкоди. Агрегат не займає багато місця і допомагає заощадити досить вільного простору. Фанкойл  поєднується з дизайном будинку і вписується в різний інтер'єр.

Підлогові фанкойли, представлені в Альтер Ейр:
 
DAIKIN FWR-AT - підлоговий фанкойл для охолодження і обігріву приміщення. Конструкція вентиляторів високої якості забезпечує низький рівень шуму при оптимальних показниках роботи. FWR-AT потрібно мало місця, фанкойл легко впишеться в будь-яке приміщення.
 
Підлоговий фанкойл - енергоефективне рішення для створення і підтримки мікроклімату будинку, з мінімальними витратами часу і сил. Фанкойл підлоговий ціна Україна вас не розчарує. Якщо вас зацікавила на фанкойл підлоговий ціна, модифікації або виникли ще питання про фанкойлах, зв'язуйтеся з нашими фахівцями за номером 0-800-33-08-28.