Фільтр

Підлогові фанкойли

-
Daikin FWV DT
ціна 7692грн
Daikin FWR блок
ціна 14319грн
Daikin FWL DT
ціна 8025грн
Daikin FWZ AT
ціна 13720грн
Daikin FWL DF
ціна 9357грн
Конвектор Daikin FWXV/T/M-ATV3
Ціна по запиту
Daikin FWZ AF
ціна 14952грн
Daikin FWV DF
ціна 8858грн
Фанкойл складається з вентилятора, теплообмінника і фільтраційного блоку. Вентилятор проганяє повітря через теплообмінник, куди надходить гаряча або холодна вода. В результаті чого, повітря охолоджене / нагріте йде в приміщення.

Фанкойли підлогові набули широкого поширення серед домовласників. Подібне обладнання відрізняється своєю потужністю і енергоефективністю. Підлогові фанкойли можуть працювати на обігрів або охолодження відразу декількох приміщень від одного теплового насоса або чилера. Всі моделі йдуть в металевому корпусі і встановлюються тільки вертикально. Сучасні двигуни і вентилятори в фанкойлах виробляють мінімум шуму і тому абсолютно не заважають комфортному перебуванню в приміщенні. Фанкойли підлогові не вимагають складного обслуговування. Всі фільтри і елементи знаходяться в прямій доступності і легко чистяться без витрат сил і часу.

Установка підлогового фанкойла зберігає фасад в первісному вигляді, не завдаючи йому шкоди. Агрегат не займає багато місця і допомагає заощадити досить вільного простору. Фанкойл  поєднується з дизайном будинку і вписується в різний інтер'єр.

Підлогові фанкойли, представлені в Альтер Ейр:
 
DAIKIN FWR-AT - підлоговий фанкойл для охолодження і обігріву приміщення. Конструкція вентиляторів високої якості забезпечує низький рівень шуму при оптимальних показниках роботи. FWR-AT потрібно мало місця, фанкойл легко впишеться в будь-яке приміщення.
 
Підлоговий фанкойл - енергоефективне рішення для створення і підтримки мікроклімату будинку, з мінімальними витратами часу і сил. Фанкойл підлоговий ціна Україна вас не розчарує. Якщо вас зацікавила на фанкойл підлоговий ціна, модифікації або виникли ще питання про фанкойлах, зв'язуйтеся з нашими фахівцями за номером 0-800-33-08-28.