Фільтри для знезалізнення води

Фільтр
-
Фільтр знезалізнення воды Ecosoft FPB 3672 CG2
Индивидуальный расчет стоимости
Фільтр знезалізнення воды Ecosoft FPB 2472 CG150
Индивидуальный расчет стоимости

Секретний розділ зі знижками

Навіщо потрібен такий фільтр на промисловому об'єкті

Нинішній стан води в наших водопроводах залишає бажати кращого. Високий вміст заліза у воді негативно впливає безпосередньо на її якість. Води з високим вмістом заліза має неприємний смак і запах, має жовтуватий відтінок. Використання такої води на промислових об'єктах зовсім неприпустима, адже це може призвести до псування виробничої продукції. Тому очищення води на виробничих підприємствах – обов'язковий елемент системи водоочищення, від якого безпосередньо залежить якість виготовленої продукції.

Фільтри Ecosoft - гарантія якості за доступною ціною

Компанія Альтер Ейр пропонує фільтри для знезалізнення води Ecosoft, які користуються великим попитом завдяки високій якості, продуктивності та тривалого терміну служби. Ці фільтри прості в експлуатації, не потребують професійного обслуговування. По мірі необхідності ви зможете самостійно замінити картриджі без залучення фахівців і спеціальних інструментів, що обумовлено простою конструкцією. Ці фільтри заправляються фільтруючим матеріалом Birm (Clack), який забезпечує максимальну очистку води від заліза і марганцю, а також він довговічний у використанні.

Фильтр для удаления железа Ecosoft FPB 2472 CG150

Прийнявши рішення купити фільтр для знезалізнення води, рекомендуємо вам додатково проконсультуватися з нашими фахівцями, які індивідуально підійдуть до вирішення вашої проблеми. Вони також допоможуть підібрати оптимально підходящий варіант обладнання, тому така покупка буде вигідною і гарантує вам максимально ефективну роботу.

Фільтри для знезалізнення води Ecosoft, представлені на нашому сайті – гарантія чистою і корисною води без вмісту в ній заліза та інших домішок, які негативно позначаються на здоров'ї людини і станом обладнання, яке використовує у своїй роботу воду.

Продаж промислових фільтрів для видалення заліза з води за доступними цінами у Києві від Альтер Ейр. Замовити по телефону (044) 223-7-223