Фільтр

Фільтри для знезалізнення води

-
Фільтр знезалізнення воды Ecosoft FPB 3672 CG2
Индивидуальный расчет стоимости
Фільтр знезалізнення воды Ecosoft FPB 2472 CG150
Товар знятий з виробництва
Перегляньте нові моделі
Индивидуальный расчет стоимости

Навіщо потрібен такий фільтр на промисловому об'єкті

Нинішній стан води в наших водопроводах залишає бажати кращого. Високий вміст заліза у воді негативно впливає безпосередньо на її якість. Води з високим вмістом заліза має неприємний смак і запах, має жовтуватий відтінок. Використання такої води на промислових об'єктах зовсім неприпустима, адже це може призвести до псування виробничої продукції. Тому очищення води на виробничих підприємствах – обов'язковий елемент системи водоочищення, від якого безпосередньо залежить якість виготовленої продукції.

Фільтри Ecosoft - гарантія якості за доступною ціною

Компанія Альтер Ейр пропонує фільтри для знезалізнення води Ecosoft, які користуються великим попитом завдяки високій якості, продуктивності та тривалого терміну служби. Ці фільтри прості в експлуатації, не потребують професійного обслуговування. По мірі необхідності ви зможете самостійно замінити картриджі без залучення фахівців і спеціальних інструментів, що обумовлено простою конструкцією. Ці фільтри заправляються фільтруючим матеріалом Birm (Clack), який забезпечує максимальну очистку води від заліза і марганцю, а також він довговічний у використанні.

Фильтр для удаления железа Ecosoft FPB 2472 CG150

Прийнявши рішення купити фільтр для знезалізнення води, рекомендуємо вам додатково проконсультуватися з нашими фахівцями, які індивідуально підійдуть до вирішення вашої проблеми. Вони також допоможуть підібрати оптимально підходящий варіант обладнання, тому така покупка буде вигідною і гарантує вам максимально ефективну роботу.

Фільтри для знезалізнення води Ecosoft, представлені на нашому сайті – гарантія чистою і корисною води без вмісту в ній заліза та інших домішок, які негативно позначаються на здоров'ї людини і станом обладнання, яке використовує у своїй роботу воду.

Продаж промислових фільтрів для видалення заліза з води за доступними цінами у Києві від Альтер Ейр. Замовити по телефону 0800330828