Фильтри для видалення заліза

Фільтр
-
ECOSOFT FK-1252 CG - пом'якшуючий і обеззалізуючий фільтр для води
Ціна по запиту
Фільтр для очищення води Ecosoft FK 1465 CG
Ціна по запиту
Фільтр для видалення заліза Ecosoft FK 0835 Сab CG
ціна 30845грн
ECOSOFT FK 1054 CG - фільтр для води видаляє залізо і умягчяющий
Ціна по запиту
Фільтр для води Ecosoft FK 1665 CG
Ціна по запиту
Фільтр для видалення заліза Ecosoft FK-844 CG
Ціна по запиту
Ecosoft FK 1354 CG - фільтр для пом'якшення води і видалення заліза
Ціна по запиту
Фільтр для видалення заліза Ecosoft FK-1035 Cab CG
Ціна по запиту

Відеоогляди

https://www.youtube.com/watch?v=d6ugXI7G_fA

Фільтри для пом'якшення води і видалення заліза

Відеоогляд конструкції і процесу роботи фільтрів знезалізнення від фахівців компанії Ал...

Що таке фільтр комплексного очищення? Як він працює? Навіщо він потрібен?

Фільтр для видалення заліза може бути виготовлений в двох геометричних виконаннях: окремо стоїть колона з окремим баком солерозчинником і так звана установка кабінетного типу – бак і колона, які  виконані в одному корпусі. Схема фільтрації даних установок принципово не відрізняється. Установки цього типу призначені для очищення води від солей і розчинених форм заліза. Основними складовими елементами системи є колона з фільтруючим матеріалом, керуючий клапан і сольовий бак.

Основним робочим елементом системи є іонообмінна смола. З нашими фільтрами ми рекомендуємо використовувати засипку Екоміх А або С в залежності від вихідної води. Завдання смоли – провести обмін іонами між солями, що розчинені у воді і натрієм, накопиченим в смолі (іони натрію є нешкідливими). Але виникає питання звідки в смолі беруться ці іони?


Для насичення смоли іонами натрію служить бак солерозтворювач і спеціальний процес, який називається регенерацією установки. Він полягає в пропущенні через фільтруючий матеріал сольового розчину (NaCl розчину звичайної кухонної солі), який залишає на поверхні гранул засипки іони натрію і забирає залізо й інші елементи, які мають вплив на жорсткість води. Шкідливі солі відправляються в каналізацію, а натрій продовжує заміщення цих іонів, але вже у воді. Частота проведення регенерації прямо залежить від жорсткості та вмісту заліза у вихідній воді. Чим воно вище, тим частіше потрібно проводити регенерацію. Також, даний процес необхідно проводити по часу, навіть якщо регламентний обсяг води ще не вичерпаний. Це пов'язано з тим, що в засипці під час тривалого простою установки розмножуються бактерії, потрапляння яких в організм людини не є бажаним.

Все більшого і більшого застосування дані фільтри знаходять у домогосподарствах, водопостачання яких реалізовується від приватної свердловини або в міських квартирах, які мають підключення до застарілих магістралей водопостачання (більшість квартир Києва). Фільтри для видалення заліза здатні вберегти Вашу сантехніку і побутові прилади від появи розводів, накипу, відкладення солей і появи коричневих розводів (іржі). Ще один важливий ы приємний момент, який отримує користувач такої системи - продовження ресурсу служби картриджів фільтра питної води, не важливо якого: зворотного осмосу, проточного або будь-якого іншого.