Фільтри для систем вентиляції

Фільтр
-
Lessar LV-JS 100
ціна 127грн
Systemair BFTA 450 G3
ціна 781грн
Рамка для фільтру WSG-ES 320/470
Индивидуальный расчет стоимости
Lessar LV-JK 400x200-3
Индивидуальный расчет стоимости
Systemair BFTA 450 F5
ціна 889грн
Запасний фільтр для очищення повітря PP 45 G3 для приладів Maico PP 45
ціна 433грн
Запасний фільтруючий полотно Maico WSG-EG 320/470
Индивидуальный расчет стоимости
Запасний фільтр Maico WSF/WSG
Индивидуальный расчет стоимости
Lessar LV-JK 100-4
ціна 479грн
Запасний повітряний фільтр PP 45 G2P для Maico PP 45
ціна 1299грн
Systemair BFTA 450 F7
ціна 1077грн
Фільтр для очистки повітря PP 45 G2 для вентиляційних установок Maico PP 45
ціна 352грн
Фільтр Eagle Filters PanelS
Товар знятий з виробництва
Перегляньте нові моделі
Индивидуальный расчет стоимости
Фільтр Eagle Filters PanelS AC
Товар знятий з виробництва
Перегляньте нові моделі
Индивидуальный расчет стоимости
Фільтр Eagle Filters EFiCELL Magnum
Товар знятий з виробництва
Перегляньте нові моделі
Индивидуальный расчет стоимости

Фільтри для вентиляції - це спеціальні захисні елементи, які застосовуються практично у всіх системах припливної та витяжної вентиляції, головним завданням їх є очищення повітря від непотрібних домішок. Тобто фільтр вентиляційний виконує функцію усунення з повітря дрібних частинок, запиленості, хімічних сполук, неприємних запахів, які можуть проникнути всередину приміщення. Завдяки своїй конструкції фільтри затримують всі ці мікрочастинки, завдяки чому повітря, що подається в кімнату, буде повністю чистим і безпечним. Застосування фільтрів в системах вентиляції - одна з необхідних умов здорового мікроклімату, адже повітря, яким ми дихаємо, повинен бути нешкідливим для людського організму.

Основне середовище використання фільтрів систем вентиляції - будівлі промислового призначення і майстерні. Більшість фільтрів можуть використовуватися в великому діапазоні температур, що робить їх по-справжньому універсальними приладдям. Для ефективності даних пристосувань слід не забувати з певною регулярністю їх міняти, оскільки забруднене фільтр для припливної вентиляції не несе ніякої корисної функції, скоріше навіть навпаки.

Фільтр для систем вентиляції

Представлені бренди фільтрів

Компанія Альтер Ейр пропонує звернути увагу на модельний ряд фільтрів для систем вентиляції від брендів Systemair, Lessar і Salda.

У чому особливість фільтрів Systemair?

Кишенькові фільтри для вентиляції від компанії Systemair застосовуються в припливно-витяжних вентиляційних системах для глибокого очищення повітря. Вони відрізняються високою ефективністю, оскільки здатні утримувати навіть найдрібніші частинки пилу. Конструкція фільтрів Systemair передбачає металевий профіль і кілька фільтруючих кишень. У свою чергу кишені виготовлені зі спеціального матеріалу, стійкого до високої температури (аж до 80 градусів), тому дані фільтри можна використовувати в повітроводах, по яких рухається досить гаряче повітря. Також застосування даних фільтрів забезпечує очищення повітря від алергенів, шкідливих бактерій і вірусів, які негативним чином можуть вплинути на людину.

Які переваги мають фільтри Lessar?

Lessar пропонує покупцям як звичайні фільтраційні вставки для касет, так і повноцінні фільтри. Фільтраційні вставки зроблені з синтетичного волокна, яке здатне утримувати великі частки пилу або тверді речовини розміром до 10 мікрометрів. Фільтри Lessar - це пристрої тонкої очистки, що дозволяють усунути навіть найдрібніші забруднення повітря, що часто не під силу іншим фільтруючим елементам. Висока якість матеріалів, з якого виготовлений фільтр Lessar, дозволяє використовувати його навіть в тих системах вентиляції, де постійно відбуваються скачки температури. Замовляючи ці фільтри в магазині Альтер Ейр, Ви гарантовано отримуєте знижку на покупку.

Чим хороші фільтри Salda?

Перевагою фільтрів Salda можна назвати не тільки грубу очистку забрудненого повітря, а й те, що їх можна використовувати як попередній фільтр перед пристроями надтонкого очищення. Кишенькова структура дозволяє максимально ефективно вловлювати мікрочастинки і не дозволяти їм проникнути всередину приміщення. Фільтри Salda - це універсальне недороге рішення для промислових, напівпромислових і навіть побутових приміщень. Застосування їх з метою очищення повітря дозволяє створити оптимальні кліматичні умови, в яких людина буде відчувати себе максимально комфортно.

Купити фільтр для вентиляції за найвигіднішою ціною або у формі консультації отримати відповіді на ваші запитання щодо систем вентиляції ви можете, зателефонувавши в салон кліматичної техніки Альтер Ейр за контактним номером телефону.
Не забувайте про регулярне сервісному обслуговуванні системи вентиляції, з чим наші фахівці вам раді допомогти. Фільтри для систем вентиляції обов'язковим чином повинні час від часу чиститься від накопичених забруднень. Під час сервісного обслуговування перевіряються не тільки фільтри, але і інших елементів: електротенов, крильчатки і системи автоматики. Ми рекомендуємо робити це раз на півроку, тоді ви будете впевненими в довговічною і ефективній роботі системи вентиляції.