Фотомодулі (сонячні панелі)

Фільтр
-
Сонячна панель Yabang Solar 250W/24 V
ціна 4847грн
Сонячна панель Resun Solar RS10W
ціна 366грн
Сонячна панель Abi Solar CL-P72300
ціна 5947грн
Сонячна панель Resun Solar RS6CM-250W
ціна 6288грн
Сонячна панель Abi Solar CL-P60250
ціна 4951грн
Сонячна панель Perlight Solar PLM-10P
ціна 366грн
Сонячна панель Perlight Solar PLM-20P
ціна 707грн
Сонячна панель Perlight Solar PLM-30P
ціна 864грн
Сонячна панель Perlight Solar PLM-40Р
ціна 1152грн
Сонячна панель Perlight Solar PLM-50P
ціна 1388грн
Сонячна панель Perlight Solar PLM-60P
ціна 1650грн
Сонячна панель Perlight Solar PLM-100P
ціна 2489грн
Сонячна панель Perlight Solar PLM-150P
ціна 3746грн
Сонячна панель Perlight Solar PLM-250P
ціна 5109грн
Сонячна панель Perlight Solar PLM-300P
ціна 6130грн

Секретний розділ зі знижками

Відеоогляди

new_video.video_url

Альтернативна енергетика для повного функціонування приватного будинку

Огляд реалізованого об'єкта Альтер Ейр - приватний будинок без комунікацій, с. Рожни, К...

new_video.video_url

Полікристалічні і монокристалічні фотомодулі - відеопорівняння

Відеопорівняння і опис сонячних панелей з полі-та монокристалів

C кожним днем все більше і більше людству не вистачає енергоресурсів, а конкретно електроенергії. Вартість і екологічність виробництва залишає бажати кращого. Сукупність цих та інших факторів спонукало людство на розробку «невичерпного» джерела, яким і є сонце.

Насправді, розробка сонячних батарей повинна була стати проривом в області енергетики, або повним провалом. На виході вийшло щось середнє. Чому, запитаєте ви?

З однієї простої причини – навіть на даний момент в світі не існує технології, що дозволяє забирати з сонячного випромінювання більше 30% його потенціалу. Більшість поширених в нашому регіоні сонячних батарей мають ККД в межах 17-19%.

Экологически чистые солнечные панели

Види фотомодулів

Фотомодулі, можна класифікувати на такі:

Аморфні сонячні панелі

Аморфні панелі мають ККД вище, порівняно з кристалічними, але вони мають і суттєвий недолік – обмежений термін експлуатації. Даний вид сонячних батарей не знайшов широкого поширення в нашому регіоні, тому хочемо звернути увагу на наступному типі модулів – кристалічних.

Кристалічні сонячні батареї

Кристалічні фотомодулі поділяються за матеріалом виготовлення на моно-і полікристалічні панелі. Візуально вони мають незначні відмінності, але з електротехнічної сторони мають ряд відмінностей, за яким і визначається актуальність застосування в тому чи іншому випадку.

Практично ККД панелі залежить лише від чистоти виробленого кремнію. Ступінь очищення кремнію в бо льшинства модулів не перевищує 99,99999%. Звідси і досить низький ККД. В побутових системах застосування знайшли обидва типи батарей. Поликристалические модулі використовуються в основному на автономних об'єктах або там, де електроенергія надходить тільки на компенсацію внутрішнього споживання вдома. Для мережевих станцій ж можуть використовуватися як полі - так і монокресталические панелі.

Различные исполнения фотомодулей

У разі коли місце розміщення модулів не дозволяє їх встановити строго на південь під оптимальним кутом, варто використовувати поликристалический модуль, так як він менш чутливий до неправильного кута падіння сонячних променів. Але коли є можливість суворого дотримання всіх вищезазначених умов, більшу ефективність буде працювати монокристал.

Що ми пропонуємо

Панелі, які пропонує наша компанія, спеціально розроблені для експлуатації в широті центральної Європи і при правильному монтажі вони здатні витримувати вітрове і снігове навантаження, характерну для широт України. Досить високий ККД панелей (17-17,5%) дозволяє знизити капітальні витрати на будівництво сонячної станції, порівняно зі своїми аналогами.

Підсумки

Фотомодуль – пристрій, який перетворює сонячну світлову енергію в електричну для забезпечення опалення вашого будинку. Сонячні батареї – впевнений крок у майбутнє, адже такі системи повністю екологічні, безпечні і надійні у використанні. Якщо вас зацікавили сонячні панелі і ви хочете придбати і встановити їх у себе на об'єкті – звертайтеся в нашу компанію. Наші кваліфіковані фахівці допоможуть вам вибрати оптимальне обладнання, а також проведуть всі потрібні підрахунки і монтаж.