Фотомодулі (сонячні панелі)

Фільтр
-
Сонячна панель Yabang Solar 250W/24 V
ціна 4930грн
Сонячна панель Resun Solar RS10W
ціна 373грн
Сонячна панель Abi Solar CL-P72300
ціна 6049грн
Сонячна панель Resun Solar RS6CM-250W
ціна 6396грн
Сонячна панель Abi Solar CL-P60250
ціна 5036грн
Сонячна панель Perlight Solar PLM-10P
ціна 373грн
Сонячна панель Perlight Solar PLM-20P
ціна 719грн
Сонячна панель Perlight Solar PLM-30P
ціна 879грн
Сонячна панель Perlight Solar PLM-40Р
ціна 1172грн
Сонячна панель Perlight Solar PLM-50P
ціна 1412грн
Сонячна панель Perlight Solar PLM-60P
ціна 1678грн
Сонячна панель Perlight Solar PLM-100P
ціна 2531грн
Сонячна панель Perlight Solar PLM-150P
ціна 3810грн
Сонячна панель Perlight Solar PLM-250P
ціна 5196грн
Сонячна панель Perlight Solar PLM-300P
ціна 6236грн

Секретний розділ зі знижками

Відеоогляди

https://www.youtube.com/watch?v=vy-Zx2D4Yzk

Альтернативна енергетика для повного функціонування приватного будинку

Огляд реалізованого об'єкта Альтер Ейр - приватний будинок без комунікацій, с. Рожни, К...

https://www.youtube.com/watch?v=kj_OgKHWwPY

Полікристалічні і монокристалічні фотомодулі - відеопорівняння

Відеопорівняння і опис сонячних панелей з полі-та монокристалів

C кожним днем все більше і більше людству не вистачає енергоресурсів, а конкретно електроенергії. Вартість і екологічність виробництва залишає бажати кращого. Сукупність цих та інших факторів спонукало людство на розробку «невичерпного» джерела, яким і є сонце.

Насправді, розробка сонячних батарей повинна була стати проривом в області енергетики, або повним провалом. На виході вийшло щось середнє. Чому, запитаєте ви?

З однієї простої причини – навіть на даний момент в світі не існує технології, що дозволяє забирати з сонячного випромінювання більше 30% його потенціалу. Більшість поширених в нашому регіоні сонячних батарей мають ККД в межах 17-19%.

Экологически чистые солнечные панели

Види фотомодулів

Фотомодулі, можна класифікувати на такі:

Аморфні сонячні панелі

Аморфні панелі мають ККД вище, порівняно з кристалічними, але вони мають і суттєвий недолік – обмежений термін експлуатації. Даний вид сонячних батарей не знайшов широкого поширення в нашому регіоні, тому хочемо звернути увагу на наступному типі модулів – кристалічних.

Кристалічні сонячні батареї

Кристалічні фотомодулі поділяються за матеріалом виготовлення на моно-і полікристалічні панелі. Візуально вони мають незначні відмінності, але з електротехнічної сторони мають ряд відмінностей, за яким і визначається актуальність застосування в тому чи іншому випадку.

Практично ККД панелі залежить лише від чистоти виробленого кремнію. Ступінь очищення кремнію в бо льшинства модулів не перевищує 99,99999%. Звідси і досить низький ККД. В побутових системах застосування знайшли обидва типи батарей. Поликристалические модулі використовуються в основному на автономних об'єктах або там, де електроенергія надходить тільки на компенсацію внутрішнього споживання вдома. Для мережевих станцій ж можуть використовуватися як полі - так і монокресталические панелі.

Различные исполнения фотомодулей

У разі коли місце розміщення модулів не дозволяє їх встановити строго на південь під оптимальним кутом, варто використовувати поликристалический модуль, так як він менш чутливий до неправильного кута падіння сонячних променів. Але коли є можливість суворого дотримання всіх вищезазначених умов, більшу ефективність буде працювати монокристал.

Що ми пропонуємо

Панелі, які пропонує наша компанія, спеціально розроблені для експлуатації в широті центральної Європи і при правильному монтажі вони здатні витримувати вітрове і снігове навантаження, характерну для широт України. Досить високий ККД панелей (17-17,5%) дозволяє знизити капітальні витрати на будівництво сонячної станції, порівняно зі своїми аналогами.

Підсумки

Фотомодуль – пристрій, який перетворює сонячну світлову енергію в електричну для забезпечення опалення вашого будинку. Сонячні батареї – впевнений крок у майбутнє, адже такі системи повністю екологічні, безпечні і надійні у використанні. Якщо вас зацікавили сонячні панелі і ви хочете придбати і встановити їх у себе на об'єкті – звертайтеся в нашу компанію. Наші кваліфіковані фахівці допоможуть вам вибрати оптимальне обладнання, а також проведуть всі потрібні підрахунки і монтаж.