Фільтр

Фреони для кондиціонерів

-
Фреон R407C для кондиціонерів
ціна 3744грн
Фреон R410А для кондиціонерів
ціна 4482грн
Фреон R22 для кондиціонерів
Товар знятий з виробництва
Перегляньте нові моделі
ціна 5658грн

Що таке фреон і де він використовується?

Заправка фреоном кондиціонера

Фреон (або холодоагент) - хімічна речовина, яка використовується в різних цілях виробництва: в холодильних установках, в парфумерії та медицині, газові балончики і т.д.

Ми розглядаємо фреон в якості заправки кондиціонера, він являє собою безбарвний і непахнущая газ або рідина, який (-а) є повністю пожежобезпечним - він не запалюється навіть при контакті з вогнем.

Властивості фреону

Фреон має здатність поглинати (при випаровуванні) і виділяти тепло (при конденсації) навколишнього середовища. Саме ці процеси лежать в основі роботи кондиціонера. При включенні кондиціонера фреон випаровуючись, починає поглинати тепло з приміщення, тим самим охолоджуючи його. Далі фреон йде в конденсатор, а що виділяється в процесі конденсації тепло виходить на вулицю.

Типи фреонів

Перед тим, як купити фреон, потрібно визначитися з типом. Загалом існує близько 40 типів фреонів. Але найголовніші, які використовуються в системах кондиціонування - R410А, R22 і R407C.

Типи фреонів

  • R22 - досить поширений фреон, який найчастіше застосовується тоді, коли потрібно охолодження до максимально низьких температур в промислових холодильних установках. Основна його перевага - відносна дешевизна, недолік - при досягненні температури 250 градусів він перетворюється на отруйну речовину, яка шкодить атмосфері Землі. Саме тому в Європі і Штатах фреон 22 вже давно замінили на більш безпечні.
  • R407C - більш сучасний і повністю безпечний холодоагент, який використовується для среднетемпературного холодильного обладнання. У його склад входить суміш з трьох фреонів, кожен з яких за щось відповідає: R134A (52%) - визначає робочий тиск в контурі холодоагенту, R125 (25%) - перешкоджає запаленню і R32 (23%) - збільшує продуктивність.
  • R410A - один з найпоширеніших фреонів для систем кондиціонування. Він також складається з суміші інших холодоагентів: R32 (50%) і R125 (50%). Фреон 410 створює вдвічі більше тиску, ніж перший тип. Відповідно, для його використання потрібні міцні і потужні труби, компресор, теплообмінник, фільтри та ін. Елементи. Природно, така система буде стояти дорожче. Попередній тип фреону він перевершує тим, що його можна дозаправити, в той час як R407C можна тільки заново заправити. Головне достоїнство цього фреону - ціна, це найдешевший холодоагент на ринку.
  • R32 - однокомпонентний фреон, який планується на зміну багатокомпонентним холодоагентів, в складі яких він застосовувався. Завдяки меншій щільності і в'язкості холодоагенту він економічно вигідніше за R-410A. Крім того, він підвищує холодопродуктивність системи кондиціонування на 4% і на 10% знижує енергоспоживання. До всього іншого, це екологічно більш безпечна речовина. Провідна компанія з виробництва систем кондиціонування Daikin по праву оцінила цей фреон найкращим, вирішивши переводити свої кліматичні системи преміум класу саме на нього.

Таким чином, фреон R22 не рекомендується використовувати в силу негативного впливу на озонові шари Землі. Більш того, нових спліт систем використовують його вже не випускається, а купують його тільки для дозаправки досить старого обладнання. У той час як R410 займає домінуюче становище, витіснивши застарілий R22 і не настільки практичний з точки зору обслуговування R407. До того ж ціна фреону R22 щодо R410A НЕ наскільки менше, для того, що б продовжувати використовувати застаріле обладнання.

Якщо ви шукаєте де купити фреон в Україні, то можете сміливо довірити цю справу нам. Ми допоможемо вам визначитися з типом, розрахуємо скільки вам його треба і скажемо скільки коштує фреон. Фреон Київ за доступною ціною в компанії Альтер Ейр!