Газові котли опалення

Фільтр
-
Nova Florida модель СTN
ціна 16663грн
Protherm модель 20 KLOM
ціна 25080грн
Protherm модель 20 TLO
ціна 24793грн
Viessmann модель 10,5 – 24,0 кВт (одноконтурний)
Индивидуальный расчет стоимости
Viessmann модель 24 кВт (природна тяга)
Индивидуальный расчет стоимости
Viessmann модель 29,0 кВт + регулятор Vitotrol 100 KC4B (200 л)
Индивидуальный расчет стоимости
Protherm модель LYNX 24
ціна 17000грн
Газовий двухконтурний котел Protherm «Пантера»
Индивидуальный расчет стоимости
Protherm Ведмідь " 20 PLO
ціна 26071грн
Protherm модель 20 KLZ
ціна 58149грн
Nova Florida Vela Compact СTN
ціна 15278грн
Nova Florida Delfis Monotermica СTN
ціна 18856грн
Nova Florida модель 24 кВт (одноконтурний) димохідний
ціна 18974грн
Nova Florida модель 24 кВт CTN (двоконтурний) + димохідний
ціна 15278грн
Nova Florida RTN 28 одноконтурний (природна тяга) + рк дисплей
ціна 21947грн

Переваги газових котлів

Настенный газовый котёл с баком ГВСГазовий котел – це пристрій, який виробляє теплову енергію шляхом згорання газоподібного палива. Котел здатний опалювати різні приміщення і нагрівати воду для побутових і інших цілей, він може встановлюватися в квартирах, будинках, котеджах, офісах і т. д.

Основною перевагою газових котлів є їх економічність і низька ціна на паливо. Розвиток газових магістралей дозволяє без проблем використовувати газовий котел практично де завгодно, а його автономність є істотним плюсом. Газові котли демонструють високий коефіцієнт корисної дії, що говорить про їх високу ефективність.

Також, дані пристрої характеризуються різноманітними ступенями захисту для безпечної і надійної експлуатації агрегату. Сучасні газові котли здатні контролювати полум'я пальника і тиск газу, відключаючись автоматично в разі їх невідповідності допустимим нормам. Котли підтримують і режим терморегуляції, який дозволяє їм самостійно включатися і відключатися по досягненню потрібної температури повітря в приміщенні.

Види газових котлів

Напольный газовый котёл ПротермІснує багато різних класифікацій газових котлів в залежності від технічних характеристик, потужності і типу установки. Отже, газові котли можуть бути:

- Настінні. Такі котли кріпляться на стіну або в спеціальну раму і ідеально підходять для квартир, будинків та офісів. Вони відрізняються компактними розмірами, а їх потужність, як правило, не перевищує 100 кВт. Настінні котли досить прості в управлінні і відрізняються ретельно продуманим дизайном, який підійде під будь-який інтер'єр.

- Підлогові. Такі газові котли відрізняються високою потужністю і можуть використовуватися навіть в промислових приміщеннях. Пристрої характеризуються високою продуктивністю і демонструють вражаючий коефіцієнт корисної дії. Підлогові котли виконуються з міцних і надійних матеріалів, здатних витримати значні навантаження.

Приклад котлів підлогового типу

Одноконтурні газові котли здатні забезпечувати опалення приміщення, однак для приготування гарячої води вони потребують додаткового підключення ємнісного водонагрівача.

Двоконтурні газові котли забезпечують не тільки обігрів приміщення, але і підготовку гарячої води, використовуючи проточний теплообмінник або вбудований водонагрівач. Такі котли не потребують підключення жанні додаткових елементів.

Газові котли з п'єзорозпалом включаються вручну натисканням кнопки. Дані котли не залежать від електроенергії, що робить їх дуже зручними в експлуатації.

Газові котли з електророзпалом включаються автоматично. Великим плюсом котлів такого типу є їх економічність, так як запальник не горить постійно.

Газові котли з природною тягою здійснюють забір повітря для горіння безпосередньо з приміщення, в якому вони встановлені. Відведення продуктів горіння відбувається за допомогою природної тяги. Такі котли можуть перебувати лише у спеціальних приміщеннях, які відповідають всім стандартам і нормативам.

Настенный газовый котёл установленный на кухнеГазові котли з примусовою тягою здійснюють забір повітря і відведення продуктів горіння з вулиці, використовуючи вбудовані вентилятори. Дані котли відрізняються своєю зручністю і можуть встановлюватися в будь-якій точці приміщення. Вони підходять як для будинків, так і для квартир і не потребують в димоході.

Газовий котел – це надійне і просте в експлуатації обладнання, яке здатне забезпечити Ваш будинок або офіс теплом і гарячою водою. Сучасні газові котли відрізняються високою ефективністю і хорошими показниками ККД. Вони досить економічні і прості в управлінні. Говорячи про газові котли, слід сказати про важливість професійної установки такого пристрою. Фахівці компанії «Альтер Ейр» здійснюють високоякісний монтаж будь-якої складності швидко та надійно. З питань придбання газових котлів, а також їх установки звертайтесь за телефонами (044) 223-7-223, (044) 223-42-42.