Фільтр

Газові котли опалення

-
Nova Florida модель СTN
ціна 16663грн
Protherm модель 20 KLOM
ціна 26242грн
Protherm модель 20 TLO
ціна 25941грн
Viessmann модель 10,5 – 24,0 кВт (одноконтурний)
Индивидуальный расчет стоимости
Viessmann модель 24 кВт (природна тяга)
Индивидуальный расчет стоимости
Viessmann модель 29,0 кВт + регулятор Vitotrol 100 KC4B (200 л)
Индивидуальный расчет стоимости
Protherm модель LYNX 24
ціна 17000грн
Газовий двухконтурний котел Protherm «Пантера»
Индивидуальный расчет стоимости
Protherm Гепард 23 MOV
ціна 19400грн
Protherm Ведмідь " 20 PLO
ціна 27278грн
Protherm модель 20 KLZ
ціна 60842грн
Nova Florida Vela Compact СTN
ціна 15278грн
Nova Florida Delfis Monotermica СTN
ціна 18856грн
Nova Florida модель 24 кВт (одноконтурний) димохідний
ціна 18974грн
Nova Florida модель 24 кВт CTN (двоконтурний) + димохідний
ціна 15278грн
Nova Florida RTN 28 одноконтурний (природна тяга) + рк дисплей
ціна 21947грн
Nova Florida Virgo CTN 24 двоконтурний (природна тяга + РК дисплей)
ціна 23160грн
Nova Florida Virgo CTFS 24 двоконтурний (турбо + РК. дисплей)
ціна 23786грн

Переваги газових котлів

Настенный газовый котёл с баком ГВСГазовий котел – це пристрій, який виробляє теплову енергію шляхом згорання газоподібного палива. Котел здатний опалювати різні приміщення і нагрівати воду для побутових і інших цілей, він може встановлюватися в квартирах, будинках, котеджах, офісах і т. д.

Основною перевагою газових котлівє їх економічність і низька ціна на паливо. Розвиток газових магістралей дозволяє без проблем використовувати газовий котел практично де завгодно, а його автономність є істотним плюсом. Газові котли демонструють високий коефіцієнт корисної дії, що говорить про їх високу ефективність.

Також, дані пристрої характеризуються різноманітними ступенями захисту для безпечної і надійної експлуатації агрегату. Сучасні газові котли здатні контролювати полум'я пальника і тиск газу, відключаючись автоматично в разі їх невідповідності допустимим нормам. Котли підтримують і режим терморегуляції, який дозволяє їм самостійно включатися і відключатися по досягненню потрібної температури повітря в приміщенні.

Види газових котлів

Напольный газовый котёл ПротермІснує багато різних класифікацій газових котлів в залежності від технічних характеристик, потужності і типу установки. Отже, газові котли можуть бути:

- Настінні. Такі котли кріпляться на стіну або в спеціальну раму і ідеально підходять для квартир, будинків та офісів. Вони відрізняються компактними розмірами, а їх потужність, як правило, не перевищує 100 кВт. Настінні котли досить прості в управлінні і відрізняються ретельно продуманим дизайном, який підійде під будь-який інтер'єр.

- Підлогові. Такі газові котли відрізняються високою потужністю і можуть використовуватися навіть в промислових приміщеннях. Пристрої характеризуються високою продуктивністю і демонструють вражаючий коефіцієнт корисної дії. Підлогові котли виконуються з міцних і надійних матеріалів, здатних витримати значні навантаження.

Приклад котлів підлогового типу

Одноконтурні газові котли здатні забезпечувати опалення приміщення, однак для приготування гарячої води вони потребують додаткового підключення ємнісного водонагрівача.

Двоконтурні газові котли забезпечують не тільки обігрів приміщення, але і підготовку гарячої води, використовуючи проточний теплообмінник або вбудований водонагрівач. Такі котли не потребують підключення жанні додаткових елементів.

Газові котли з п'єзорозпалом включаються вручну натисканням кнопки. Дані котли не залежать від електроенергії, що робить їх дуже зручними в експлуатації.

Газові котли з електророзпалом включаються автоматично. Великим плюсом котлів такого типу є їх економічність, так як запальник не горить постійно.

Газові котли з природною тягою здійснюють забір повітря для горіння безпосередньо з приміщення, в якому вони встановлені. Відведення продуктів горіння відбувається за допомогою природної тяги. Такі котли можуть перебувати лише у спеціальних приміщеннях, які відповідають всім стандартам і нормативам.

Газові котли з примусовою тягою здійснюють забір повітря і відведення продуктів горіння з вулиці, використовуючи вбудовані вентилятори. Дані котли відрізняються своєю зручністю і можуть встановлюватися в будь-якій точці приміщення. Вони підходять як для будинків, так і для квартир і не потребують в димоході.

Огляд обладнання

Для забезпечення максимально ефективної роботи обладнання, варто звертати увагу на виробника газових котлів. Вибираючи надійний відомий бренд, ви забезпечите себе якісним обладнанням, яке зможе прослужити тривалий час без різних поломок і збоїв.

Nova Florida

Компанія є експертом у виготовленні опалювального обладнання. Бренд випустив кілька серій настінних газових котлів з високою продуктивністю і стильним дизайном: DELFIS, LIBRA DUAL LINE, ORION CTFS, ORION RTFS, PICTOR DUAL LINE CTN-CTFS, PICTOR DUAL LINE RTN-RTFS, VELA, VIRGO.

  Ці газові котли опалення мають ряд переваг, за допомогою яких в приміщенні буде зберігатися комфортні умови:

 • використання в якості палива як метан, так і пропан;
 • горілки з нержавіючої сталі;
 • широкий вибір режимів і функцій;
 • високий ступінь захисту;
 • легке управління;
 • компактні габарити. 


Protherm

Бренд поєднує в собі всі необхідні якості газових котлів для будинку, а саме - висока якість і доступна цінова політика. Компанія випускає серії як настінних (Гепард, Пантера, Рысь), так і підлогових (Медведь) газових котлів.

Серед основних характеристик обладнання можна виділити:

 • широкий діапазон функцій;
 • середнє значення ККД прирівнюється до 92%;
 • підвищений захист від перегріву і замерзання;
 • цифровий дисплей;
 • режими: «Зима», «Літо», «Відпустка» і т.д .;
 • виготовлення з щільних і надійних матеріалів.

 

Viessmann

Німецька компанія Viessmann оснащує своє обладнання різними функціями і режимами, використовує тільки кращі матеріали і новітні технології і дає довгострокову гарантію. Варто також звернути слухає на сучасний стильний дизайн, який поєднується з будь-яким інтер'єром приміщення. Використовуватися газові котли можуть, як для приватного будинку, так і для квартири.

На даний момент випущено кілька серій економічних газових котлів: Vitodent 100-W, Vitodent 200-W, Vitogas-100F, Vitopend 111-W.

Кожна серія оснащена широким функціоналом і представлена в різних модифікаціях, в залежності від номінальної теплової потужності. При цьому всі настінні котли мають ряд загальних характеристик:

 • легкий і швидкий монтаж;
 • теплообмінник виготовлений з нержавіючої сталі;
 • невеликі габарити дозволяють встановлювати обладнання в місцях з обмеженим простором;
 • автоматичне налаштування температури в системі опалення, в залежності від погодніх умов;
 • тривалий термін служби;
 • висока продуктивність при мінімальних витратах енергії;
 • широкий вибір режимів;
 • захист від замерзання. 


В результаті ми бачимо, що газовий котел - це надійне і зручне джерело тепла, здатне обігріти будь-яке приміщення з мінімальними витратами енергії і палива. Основними характеристиками якого є: висока ефективність, легке управління, високі ступені захисту і стильний лаконічний дизайн.

Купити газовий котел в Україні ви можете в компанії «Альтер Ейр». Наші фахівці здійснюють високоякісний монтаж будь-якої складності швидко та надійно. З питань придбання газових котлів, а також їх установки звертайтеся за телефонами 0800330828, (044) 223-42-42.