Готові рішення систем водоочистки

Хіти продажу
 Ecosoft ECOSET 500
Индивидуальный расчет стоимости
Ecosoft Оазис-7 - очищувач прісної води
Индивидуальный расчет стоимости
Нові товари
 Ecosoft ECOSMART ZM 1
Индивидуальный расчет стоимости
 Ecosoft ECOCOMFORT 1
Индивидуальный расчет стоимости
 Ecosoft ECOCOMFORT 2
Индивидуальный расчет стоимости
 Ecosoft ECOCOMFORT ZMO 1
Индивидуальный расчет стоимости
Нові статті

У чому перевага готових пакетних рішень по системам водоочистки

Компанія Альтер Ейр займається підготовкою типових рішень, в яких представлені приклади реалізації систем водопідготовки і водоочистки різної складності. Готові пакетні рішення - дуже зручно, адже вам достатньо лише вибрати відповідний комплект (з чим вам можуть допомогти фахівці нашої компанії) і все необхідне обладнання для очищення води вже буде в ньому. Вам не потрібно підбирати і поєднувати все елементи окремо, витрачаючи на це нескінченна кількість часу.

Такі рішення підбираються висококваліфікованими фахівцями, тому в ефективності їх можна не сумніватися. У нашому каталозі типові рішення класифікуються за типом місця розміщення. «Як же правильно підібрати таку систему», - запитаєте ви. Перш за все, потрібно віддати воду на аналіз, визначити її хімічний склад, щоб знати з якими проблемами насамперед повинна справлятися система водоочистки. Цим процесом займається наша компанія, вам потрібно лише принести певну кількість води і дочекатися результатів, виходячи з яких наші інженера запропонують вам найбільш оптимальні варіанти.

Крім розробки проектів за даними системам, в сферу діяльності компанії Альтер Ейр входить установка обладнання на об'єктах і сервісне обслуговування цієї техніки.

Які комплексні рішення ми пропонуємо?

  • Рішення для квартир;
  • Рішення для будинків;
  • Рішення для котелень;
  • Очищення прісної води.

Приклад готового пакетного рішення водоочистки

Типові рішення для квартир

Очищення води в квартирі - важливий елемент вашого здоров'я і безпеки електротехніки. Готові пакетні рішення для квартир розроблені з урахуванням кількості санвузлів і проживають людей в приміщенні. Вони включають в себе набір фільтрів для ефективного очищення води в побутових цілях. Фільтри для очищення води в квартирі Ecosoft дозволять вирішити проблеми забрудненої різними домішками води, відрізняючись надійністю і довговічністю. На сьогоднішній день дуже популярними через свою високу ефективність вважаються зворотні осмоси, адже завдяки застосовуваної в них технології мембрани, вода очищається на молекулярному рівні. Це говорить про більш ретельному очищенню води, ніж в звичайних фільтрах.

Типові рішення для будинку

Вибираючи пакетні рішення для водоочищення дому / котеджу, важливо розуміти відмінності водопровідної води, води з колодязя і води зі свердловини. Типові рішення для дому пропонують тільки найсучасніше і високоякісне обладнання, яке допоможе не тільки пом'якшити воду, а й очистити її від різних забруднень, а також захистити нагрівальні елементи від виникнення накипу. У будь-якому випадку, перед покупкою потрібно зробити аналіз води (це входить у вартість проекту) і проконсультуватися з фахівцями в цій галузі. Наша компанія бере на себе відповідальність за ці процеси, гарантуючи найкращий результат.

Типові рішення для котельні

Необхідність системи водопідготовки для котельні обумовлена ​​високими температурами, тривалим контактом обладнання з водою і іншими важливими факторами. Водопідготовка для котелень забезпечить надійний захист вашої техніки і убезпечить її від поломок і втрат ефективності. Готові рішення для котельні на базі обладнання Ecosoft - це комплексні системи водоочищення, потужністю від 500 до 1000 кВт. З води видаляються різні механічні забруднення, знижується рівень її жорсткості, а нагрівальні прилади захищаються від виникнення накипу. Для котелень небезпечна вода з високим вмістом солей жорсткості (кальцій і магній), тому пакетні рішення для таких приміщень оснащені приладами, які ефективно впораються з цією проблемою.

Типові рішення для очищення прісної води

Очищення прісних вод створена з метою використання в умовах, де не передбачений доступ до водопроводу. Реалізується це за допомогою використання пакетних рішень, зокрема це комплект Ecosoft Оазис-7. Дане пакетне рішення дозволить ефективно очистити і знезаразити воду з прісних водойм, роблячи її придатною і безпечної для людини. Дуже важливо, щоб у використовуваному водоймі яка містить токсичні домішки.

Підсумки

Системи водоочистки на базі пакетних рішень, які пропонує компанія Альтер Ейр - це готові комплексні прилади, які підібрані індивідуально для різних типів приміщень (квартир, будинків або котеджів, котельних і навіть для місць, де немає водопроводу (будівельні майданчики, туристичні табори). Наша компанія за довгі роки практики в сфері водоочистки сформувала оптимальний асортимент готових пакетних рішень для різних проблем і забруднень води. Підібрати відповідне саме вам готове рішення для очищення води можна в салоні Альтер Ейр або по телефону 0800330828.