Фільтр

Інверторні кондиціонери Cooper&Hunter

Ви вибрали
-
Комплектація кондиціонера Cooper&Hunter CH-S09FTXE
ціна 15200грн
Комплектація кондиціонера Cooper&Hunter CH-S09FTXE
ціна 15200грн
Комплектація кондиціонера Cooper&Hunter CH-S09FTX5
ціна 13950грн
Комплектація спліт-системи Cooper&Hunter CH-S12FTXE
ціна 16530грн
Комплектація спліт-системи Cooper&Hunter CH-S12FTXE
ціна 16530грн
Комплектація кондиціонера Cooper&Hunter CH-S12FTX5
ціна 15200грн
Комплектація кондиціонера Cooper&Hunter CH-S12FTXQ
ціна 15400грн
Комплектація кондиціонера Cooper&Hunter CH-S09FTXQ (WI-FI)
ціна 15340грн
Настінна спліт-система VERITAS INVERTER NG
ціна 32130грн
Комплектація кондиціонера Cooper&Hunter CH-S24FTXQ
ціна 26710грн
Настінний кондиціонер Cooper&Hunter CH-S18FTXAM2S-SC
ціна 36980грн
Комплектація кондиціонера Cooper&Hunter CH-S18FTXE
ціна 25290грн
Настінна спліт-система VERITAS INVERTER NG
ціна 16700грн
Комплектація кондиціонера Cooper&Hunter CH-S24FTX5
ціна 27490грн
Настінний кондиціонер ALPHA NG (INVERTER)
ціна 31810грн
Комплектація кондиціонера Cooper&Hunter CH-S18FTXE
ціна 25290грн
Настінний кондиціонер ALPHA NG (INVERTER)
ціна 16530грн
Комплектація кондиціонера Cooper&Hunter СН-S09FVX
ціна 21060грн
Cooper & Hunter - американський бренд, який спеціалізується на кліматичному обладнанні. Під ним випускають якісну інноваційну техніку, яка забезпечує сприятливі умови в приміщенні. Серед споживачів користуються популярністю інверторні кондиціонери. Це пристрої, які оснащені компресором, що дозволяє при постійній роботі забезпечувати підтримання точної температури і менше споживати енергію. Инверторный кондиционер Consol Inverter

Кондиціонери Купер Хантер інверторні поєднують в собі привабливий зовнішній вигляд і практичний функціонал. Йдучи в ногу з часом компанія виробляє нові технології, які не тільки покращують якість охолодження, але і змінюють склад повітря на більш сприятливий.

Далі поговоримо про серіях інверторних спліт-систем, на які варто звернути увагу при виборі такого типу обладнання.

CONSOL INVERTER

Настенный кондиционер Nordic Evo InverterConsol Inverter (CH-S / FVX) - це лінійка мобільних кондиціонерів, які призначені для невеликих приміщень. Їх перевага полягає в тонкому внутрішньому блоці, завдяки якому вони можуть встановлюватися в невеликих просторах. Кондиціонери Cooper & Hunter виконують свою роботу при температурі зовнішнього повітря від -15 до +48 градусів. Для цього у зовнішній блок системи була інтегрована технологія, яка не дозволяє йому обмерзнути взимку. Крім стандартних функцій обладнання оснащене режимом осушення, який знижує рівень вологи, але при цьому не опускає температуру повітря.
NORDIC EVO INVERTER

Nordic Evo Inverter (CH-S / FTXN-NG) - інверторні кондиціонери Cooper&Hunter, які характеризуються високим класом енергоефективності - А ++ і широким діапазоном робочих температур - від -23 до +48 градусів. Вони надійні завдяки технології I-Action, яка дозволяє обладнанню плавно і безперервно працювати при низьких частотах (1Гц) і самодіагностиці, яка перевіряє обладнання на наявність некоректної роботи. Розробники впровадили в пристрій ряд режимів. Вони забезпечують більш комфортну експлуатацію і дозволяють досягти максимально сприятливого мікроклімату в короткі терміни. Наприклад, режим Турбо, при максимальній швидкості вентилятора забезпечує досягнення необхідної температури за мінімальний строк. Режим комфортного сну забезпечує автоматичну зміну температури вночі і знижує рівень шуму від роботи кондиціонера.

SUPREME

Supreme - спліт-системи від американської компанії, які мають такі переваги: здатність налаштувати роботу обладнання на добу за допомогою таймера; очищення повітря іонізацією; функція осушення внутрішнього блоку; фільтраціяповітря; wi-fi модуль для управління за допомогою смартфона / планшета; автоперезапуск при відновленні подачі напруги.

ALFA INVERTER

Alfa Inverter (CH-S / FTXE) - настінні кондиціонери, які охолоджують або нагрівають приміщення в залежності від потреби. Вони очищають повітря від алергенів, бактерій і вірусів за допомогою негативно заряджених іонів. У пристрої передбачили нічний режим, який відрізняється тихою роботою. В якості холодоагенту використовується безпечний фреон R410A.

ALPHA INVERTER NG

Alfa inverter NG - інверторний кондиціонер, який якісно очищає повітря за допомогою 7 фільтрам. Побутові системи мають режим I-Feel, котрий налаштовує роботу пристрою відовідно до значення температури на датчику пульта управління. Основною перевагою системи є наявність wi-fi модуля - для регулювання роботою обладнання віддалено.

ПІДІБРАТИ КОНДИЦІОНЕР ВАМ ДОПОМОЖУТЬ НАШІ МЕНЕДЖЕРИ. ТИСНІТЬ НА КНОПКУARCTIC INVERTER WIFI

Arctic Inverter WiFi - кондиціонери Cooper & Hunter, які володіють 24-годинним таймером і інноваційним функціоналом: режим комфортного сну - для організації сприятливих умов вночі; режим осушення - для зниження рівня вологи; функція I Feel - налаштовує роботу кондиціонера по відчуттях користувача; функція Swing - наводяться в рух ширококутні жалюзі; функція CH Smart-Ion - очищення повітря, завдяки іонізаціїКондиционер Supreme

VERITAS INVERTER NG

Veritas Inverter NG - серія настінних кондиціонерів, які якісно охолоджують і обігрівають приміщення. Технологія очищення повітря 7 фільтрами ретельно очищає повітря від пилу, алергенів, мікробів і навіть бактерій (стафілококи, стрептококи, сальмонели). Функція іонізації теж відповідає за очищення повітря. З її допомогою виробляються негативно заряджені іони, які захоплюють частинки пилу, алергенів, шерсті домашніх тварин і виводять їх з приміщення. Спліт-система Cooper & Hunter Veritas Inverter NG може працювати в -15 градусів взимку і при +48 влітку. Кондиціонер можна налаштовувати на добу таймером. Для підтримки певної температури вночі, використовується режим «Sleep». В цьому режимі обладнання буде плавно регулювати температуру на малих обертах вентилятора.