Фільтр

Інверторні кондиціонери Daikin

Ви вибрали
-
Настінний кондиціонер Daikin FTXB35C/RXB35C
ціна 20347грн
Комплектація кондиціонера Daikin FTXB25C/RXB25C
ціна 19214грн
Інверторний кондиціонер Daikin FTXS25K RXS25L
ціна 33866грн
Комплектація кондиціонера Daikin FTXB20C/RXB20C
ціна 18581грн
Комплектація кондиціонера Daikin FTXG25LW/RXG25L
ціна 45821грн
Комплектація кондиціонера Daikin FTXG35LW/RXG35L
ціна 55079грн
Комплектація кондиціонера Daikin FTXS35K/RXS35L
ціна 41891грн
Комплектація кондиціонера Daikin FTXG20LS/RXG20L
ціна 41628грн
Комплектація кондиціонера Daikin FDXS25F/RXS25L3
Индивидуальный расчет стоимости
Комплектація кондиціонера Daikin FDXS35F/RXS35L3
Индивидуальный расчет стоимости
Комплектація кондиціонера Daikin FDXS50F9/RXS50L
Индивидуальный расчет стоимости
Комплектація кондиціонера Daikin FDXS60F/RXS60L
Индивидуальный расчет стоимости
Комплектація кондиціонера Daikin FVXS35F/RXS35L
ціна 51183грн
Комплектація кондиціонера Daikin FVXG25K/RXG25L
ціна 63236грн
Комплектація кондиціонера Daikin FVXG35K/RXG35L
ціна 74093грн
Комплектація кондиціонера Daikin FVXS50F/RXS50L
ціна 73859грн
Комплектація кондиціонера Daikin FVXG50K/RXG50L
ціна 123976грн
Комплектація кондиціонера Daikin FTXG20LW/RXG20L
ціна 43523грн

Інверторний кондиціонер Daikin - найкраще що може бути в світі кондиціонування, і ми розповімо вам чому це так. Почати слід з визначення що таке побутовий кондиціонер. Інвертор - технологія, яка полягає в регулюванні роботи компресора: коли потрібна велика потужність - компресор видає її, коли кондиціонер досяг заданого результату - інвертор знижує потужність компресора. Це добре і в плані комфорту користувачів, і в плані довговічності техніки, і в плані економії енергоспоживання.

Чому Daikin займає лідируючі позиції на ринку кліматичної техніки?

Компанія Daikin одна з перших почала займатися виробництвом такого обладнання, виробник постійно працює над розвитком технології інверторного управління для систем кондиціонування і на сьогоднішній день досягла непоганих результатів, які заслужили кращих нагород і сертифікатів у всьому світі. Daikin не розпорошувати на різні сфери, це вузькопрофільна компанія, але в своїй області вона найкраща і це факт. Деякі речі зі сфери мікроклімату, які зараз здаються нам звичайними речами, справи рук інженерів Daikin. Ми з гордістю представляємо цей бренд в своєму каталозі, будучи офіційними представниками в Україні, тому вся продукція Daikin у нас оригінальна і сертифікована.

Намагаючись знайти гідних конкурентів Daikin на думку спадає тільки компанія Mitsubishi Electric. Цей виробник стоїть в тій же ціновій категорії, що і Daikin, так само справляючи великий вплив на розвиток кліматичної техніки. Всі комплектуючі до своїх кондиціонерів компанія Daikin виготовляє сама, маючи виробничі потужності в різних частинах земної кулі, чим може похвалитися лише кілька компаній у світі.

Що ми можемо вам запропонувати?

Daikin FTXG - модель дизайнерського виконанняПерше що важливо зрозуміти - побутовий кондиціонер Дайкин - це найкраща продукція від преміум бренду. Поняття «дешево» або «недорого» до таких кондиціонерів не застосовується. Заводи виробництва Daikin розкидані по всьому світу, що говорить про значне поширення бренду. Основна частина сконцентрована в Європі і Японії, також є в Індії, Австралії, Азії та Північній Америці.

Висока вартість обладнання Daikin цілком виправдана - компанія вкладає великі гроші на інноваційні технології. Вони завжди прагнули і зараз прагнуть до того, щоб бути першими у всьому. Нові функції, які з'являються у Daikin, до конкурентам доходять лише через пару років. Сюди додати ще високий термін служби обладнання, вбудовані системи захисту (перепади і пониження напруги, обмерзання), можливість інтеграції з іншими системами Daikin (розумний будинок, вентиляція) - і отримуємо техніку, аналогів якої не знайти.

Daikin FTXG

Це дизайнерська серія кондиціонерів Daikin Emura, яка дозволить не тільки насолоджуватися комфортом від мікроклімату приміщення, але і прикрасити його інтер'єр. Кондиціонери Дайкін інверторні працюють в широкому діапазоні зовнішніх температур (від -15 до +46 градусів), а технологія «Intelligent Eye» підлаштовує роботу пристрою в залежності від розташування людей в кімнаті.

Daikin FTXS

Ця серія кондиціонерів Daikin інвертор - ідеальний варіант для спальної кімнати, адже рівень шуму всього 19 дБ - це рекордно низький показник. Зонний датчик присутності, датчик руху, багато цікавих режимів - все це притаманне даної моделі.

Daikin FTXB

У цій серії представлені спліт-системи бюджет-класу з спрощеним функціоналом, але на якість і надійність пристрою це ніяк не позначилося. Пристрій буде ідеальним для людей, які шукають хороший за якістю кондиціонер Дайкін інверторний за доступною ціною.

Кондиціонер преміум-класа Daikin FTXZDaikin FTXZ

Це справжня гордість компанії Daikin - перший тепловий насос з використанням фреону R-32. Цією своєю мірою цілий кліматичний комплекс з функціями очищення, осушення, зволоження повітря і підмішування свіжого. У пристрої зібрані всі функціональні можливості інших моделей і все це при мінімальному енергоспоживанні і шумності.

Це далеко не весь асортимент кондиціонерів Дайкін, який ми можемо вам запропонувати. Ми розповіли лише про найпопулярніші серіях. Якщо ви хочете дізнатися про інших серіях, можете подивитися їх в каталозі або зв'язатися за вказаною вище номером з нашими менеджерами, які із задоволенням допоможуть вам підібрати для вас ідеальний по дизайну, функціоналу і ціні варіант. Хочемо підкреслити, що ми займаємося не тільки продажем устаткування, але і створюємо проекти на базі цієї техніки з подальшим монтажем. Проектування кліматичних систем - завжди краще, ніж просто купити і як-небудь встановити обладнання. Проект дозволяє зробити все цілісно, ​​взаємопов'язане і економічно.

Наостанок хочемо вам сказати, що якщо для вас якість техніки завжди стоїть на першому місці, то нічого кращого, ніж побутовий кондиціонер Дайкин ви не знайдете. Недарма цей виробник в 2013 році за версією Forbes потрапив в топ-100 кращих інноваційних компаній світу.