Фільтр

Повітронагрівачі (калорифери)

-
Калорифер Maico WS-VH 320/470
Индивидуальный расчет стоимости
Lessar LV-HDCE 100-0,3-1
ціна 2172грн
Systemair CBM 100-0,6 230V/1
ціна 14222грн
Lessar LV-HDTE 400x200-3,0
ціна 7795грн
Jablotron CoolBreeze - модуль для охолодження і нагріву повітря
ціна 107725грн
Електрокалорифер для прямокутного повітроводу VEAB VFL 50-30/15
ціна 3113грн
Водяний нагрівач Systemair VBF 125
ціна 1788грн
Канальний повітронагрівач VEAB CWW 250-3-2.5
ціна 2524грн
Lessar LV-HDCW 100-2
ціна 8594грн
Канальний електрокалорифер для круглих повітроводів VEAB CV 12-1,8-1M
ціна 981грн
Калорифер Lessar LV-HDCЕ-NIS
Товар знятий з виробництва
Перегляньте нові моделі
Индивидуальный расчет стоимости
Водяний нагрівач Systemair VBR 50-30-2
Товару немає в наявності
Перегляньте схожі моделі
Индивидуальный расчет стоимости

Для забезпечення максимально ефективного функціонування системи вентиляції необхідно враховувати безліч чинників. По-перше, це грамотно складений проект, який гарантує якість подальшої роботи всієї системи вентиляції. По-друге, це правильно підібране вентиляційне обладнання, яке найкращим чином буде підходити саме Вашому приміщенню. По-третє, істотне значення мають додаткове приладдя і комплектуючі до систем вентиляції. Вони покликані створити найбільш комфортні умови мікроклімату за рахунок регулювання всіх параметрів: температури, вологості, часу роботи, тиску і т.д.

Для чого системі вентиляції потрібен калорифер?

Калорифер в системі вентиляціїПовітронагрівач (або канальний калорифер) - це одна з різновидів комплектуючих в складі систем вентиляції, призначені для управління температурою припливного повітря, який подається в кімнату. Вони встановлюються в каналах круглої або прямокутної форми і забезпечують нагрівання повітря до температури, яку бажає користувач.

В основному ці пристрої виготовляються з високоякісної листової сталі, що не піддається корозії завдяки оцинкування. Для контролю температури пристрої оснащені системою термозахисту. Для точного контролю температури повітря в повітронагрівачі вбудований термостат. Більшість повітронагрівачів можуть нагрівати повітря до 40 ° C, а управління пристроєм здійснюється за допомогою симісторних або тиристорних регуляторів.

Види калориферів

За типом енергоносія повітронагрівачі можна поділити на електричні і водяні. У нас на сайті можна купити електричний канальний нагрівач і ми розповімо вам про переваги і недоліки такого рішення.

Переваги електрокалорифера

  1. Простий монтаж - інтегрувати цей пристрій в систему вентиляції набагато легше, ніж водяний. Він підключається не до розетки, а безпосередньо до щитка окремим кабелем, а це, погодьтеся, набагато простіше, ніж організувати циркуляцію теплоносія.
  2. Мінімальні тепловтрати - на відміну від водяного втрати тепла в 2 рази менше.
  3. Просте управління - щоб можна було налаштовувати температуру потрібно всього лише встановити в ланцюзі харчування калорифера схему управління на термодатчику.

Недоліки

  1. Висока вартість і експлуатаційні витрати.

Різноманітність брендів

Модельний ряд нагрівачів повітря, представлений на сайті компанії Альтер Ейр, включає повітронагрівачі провідних світових виробників: Lessar, Salda, Systemair.

Повітронагрівачі Lessar

Компанія Lessar пропонує як повітронагрівачі для повітроводів круглого перерізу, так і прямокутного. Калорифер вентиляційний Lessar проводиться з оцинкованого сталевого листа, а нагрівальні елементи - з нержавіючої сталі. За розміром і потужності воздухонагревателей цього бренду можна нарахувати більше 30 моделей. Максимальна потужність складає 6 кВт. Вбудовані термостати оберігають пристрій від перегріву.

Водяні повітронагрівачі Lessar працюють за рахунок використання в якості нагрівального речовини гарячої води або розчину гліколю. Герметичність даного нагрівача досягається за рахунок гумових кілець-ущільнювачів на фланці, які під'єднують пристрій до системи повітропроводів. Нагрівач повітря Lessar - це вдала комбінація високої якості і доступної вартості.

Повітронагрівачі Salda

Бренд Salda також виробляє і електричні, і водяні повітронагрівачі. Завдяки цим пристроям користувач може підігріти температуру повітря, який після очищення подається в приміщення. Особливо це актуально в зимовий період часу, коли температура кімнатного повітря дуже часто залишає бажати кращого. До; алоріфер вентиляційний Salda захищений від високої температури (до 50 ° C), тому вона ніяк не впливає на загальну продуктивність пристрою.

Установка нагрівачів Salda проводиться як горизонтально, так і вертикально. Для більш точного і коректного регулювання температури рекомендується використовувати датчик, який допоможе відстежувати температурний режим.

Повітронагрівачі Systemair

Монтуються такі пристрої в круглі повітроводи і забезпечують підігрів повітря, що переміщується з повітряних каналів в приміщення. Регулювати температуру повітря, що поступає можна як стандартним кімнатним датчиком, так і спеціальним регулятором температури Systemair Pulser. Повітронагрівачі Systemair максимально підігрівають повітря до 50 ° C, однак це не призводить до перегріву самого пристрою: воно надійно захищене термоконтактами.

Купуючи в канальний нагрівач повітря Systemair, можна з упевненістю стверджувати, що повітря в приміщенні стане не тільки чистим і свіжим, а й матиме оптимальну для вас температуру.

Чим керуватися при виборі калорифера?

Вибираючи калорифер для припливної вентиляції, необхідно звертати уваги на такі показники:

  • Продуктивність системи вентиляції.
  • Температура зовнішнього повітря.
  • Бажана температура приміщення.

Хочемо поділитися з вами інформацією про те, що продаж обладнання та комплектуючих для кліматичних систем - це лише мала частина того, чим ми займаємося. Головна серед нашої діяльності - проектування і монтаж цих систем, тому якщо ви шукаєте таку організацію - ми готові вам допомогти! За консультацією фахівців або з питання покупки воздухонагревателей звертайтеся до менеджерів або інженерам Альтер Ейр за контактним номером, вказаним вище. Вони не тільки зможуть відповісти на всі запитання, але і підберуть найкращий варіант цього обладнання з можливою знижкою.