Фільтр

Канальні вентилятори 2VV - зроблено в Чехії

Ви вибрали
-
2VV CLC-P - канальний вентилятор осьовий
ціна 2371грн
2VV CLC-P - канальний вентилятор осьовий
ціна 3006грн
2VV CLC-P - канальний вентилятор осьовий
ціна 1970грн
Осьовий вентилятор канальний 2VV VKN-P
Индивидуальный расчет стоимости
Осьовий вентилятор канальний 2VV VKN-P
Индивидуальный расчет стоимости
Осьовий вентилятор канальний 2VV VKN-P
Индивидуальный расчет стоимости
Осьовий вентилятор канальний 2VV VKN-P
Индивидуальный расчет стоимости
Осьовий вентилятор канальний 2VV VKN-P
Индивидуальный расчет стоимости
Осьовий вентилятор канальний 2VV VKN-P
ціна 7247грн

Канальні вентилятори 2VV призначені для монтажу в повітроводах круглого перетину. Круглі вентилятори 2VV використовуються в житлових і адміністративних будівлях, і не використовуються на виробництві.

Відмінною рисою осьових канальних вентиляторів даного виробника є якість збірки, висока продуктивність роботи і простота монтажу. Завдяки спеціальній конструкції, канальний осьової вентилятор 2VV можна встановлювати у вже готову систему повітропроводів. Це дозволяє заощадити додаткові кошти при їх установці.
 
Круглі канальні вентилятори марки 2VV представлені серіями CLC і VKN. Дані канальні вентилятори шумоізольовані, що дозволяє використовувати їх без створення істотного дискомфорту для знаходяться в приміщенні людей. Завдяки спеціальному трансформатору, можна змінювати швидкість обертання лопатей крильчатки канального вентилятора 2VV. Вбудований тепловий захист дозволяє захистити канальний вентилятор 2VV від перегріву при роботі.

Агрегати 2VV виготовлені з якісної листової сталі і захищені від корозії за допомогою покриття спеціальною фарбою. Компанія Альтер Ейр здійснює продаж канальних вентиляторів 2VV в Києві. Так само можлива відправка в будь-яке місто України за допомогою поштових сервісів.

Щоб купити канальний вентилятор 2VV, звертайтеся в компанію Альтер Ейр за вказаними телефонами. Ціна круглих канальних вентиляторів 2VV залежить від обраної моделі та потужності агрегату. Так само ми здійснюємо проектування систем вентиляції. Наші інженери допоможуть підібрати варіант, який ідеально підійде для повітрообміну саме Вашого приміщення.

Фахівці Альтер Ейр склали рейтинг найпопулярніших канальних вентиляторів. Він заснований не тільки на професійному досвіді, а й на відгуках користувачів. Представлені нижче канальні вентилятори відрізняються високою продуктивністю, низькими шумовими характеристиками і тривалим періодом експлуатації.
  1. Soler & Palau Silentub-100 - лідер в співвідношенні ціна-якість. Використовується в невеликих побутових і технічних приміщеннях, ефективно видаляючи відпрацьований повітря і зайву вологу. Перешкоджає попаданню запахів і протягів з воздуховода в приміщення.
  2. Soler & Palau TD-160/100 N Silent - один з найбільш тихих канальних вентиляторів, представлених на ринку. Низькі шумові характеристики можливими завдяки багатошаровому корпусу, що включає шар звукопоглинального матеріалу, і гумовим втулкам, що нейтралізує вібрації.
  3. Soler & Palau TD-500 / 150-160 SILENT - відрізняється не тільки безшумної роботою, але і максимальною продуктивністю в 550 м³ / год, завдяки чому може ефективно використовуватися не тільки в житлових, а й комерційних, адміністративних приміщеннях.
  4. Ostberg CK 125 A - потужний і високопродуктивний круглий канальний вентилятор шведського бренду. Його підвищена ефективність обумовлена ​​особливостями конструкції: аеродинамічним корпусом і спрямованими назад лопатями. Є можливість регулювати швидкість - від 0 до 100% - з допомогою тиристора.
  5. Systemair K 315 L Sileo - одна з найнадійніших і потужних моделей. Її корпус виконаний зі сталі, що забезпечує довговічність і підвищений захист від пошкоджень і корозії. Має максимальну продуктивність - обробляє до 1728 м3 повітря в годину.
Сподіваємося, тепер кожен покупець зможе вибрати відповідний під його потреби вентилятор для ванни. Або звернеться до наших менеджерів за консультацією та індивідуальним підбором пристрою.
При підборі канального вентилятора необхідно враховувати ряд факторів: продуктивність, шумові характеристики, клас захисту, діаметр воздуховода. Це основні характеристики, які допоможуть підібрати потрібну модель. При більш специфічних запитах - для виробництв або підприємств - краще звернутися за допомогою до фахівців. 0-800-33-08-28 - за цим телефону наші менеджери підберуть потрібний типорозмір і модель канального вентилятора.
Ціна на канальний вентилятор в інтернет-магазині Альтер Ейр починається від 1000 грн.
Альтер Ейр пропонує широкий асортимент канальних вентиляторів різних виробників, модифікацій, функціоналу і т.д. У нас ви точно знайдете ідеальну модель для вашого приміщення. Звертайтеся! У нас ви купите канальний вентилятор з доставкою по Києву та Україні.