Фільтр

Круглі канальні вентилятори осьового та відцентрового типів

Ви вибрали
-
Вентилятор Soler&Palau TD-500/150
ціна 6238грн
Круглий канальний вентилятор Soler&Palau TD-160/100 N SILENT
ціна 3512грн
Побутовий канальний вентилятор Systemair K 100 M
ціна 4482грн
Осевой канальный вентилятор Вентс ТТ ПРО 100
ціна 1819грн
Круглий канальний вентилятор Soler&Palau Silentub-100
ціна 1305грн
Канальний вентилятор Soler&Palau TD-350/125 SILENT (Іспанія)
ціна 6949грн
Канальний вентилятор Ostberg CK 100 A
ціна 3445грн
Осьовий канальний вентилятор Вентс ТТ ПРО 125
ціна 5535грн
Вентилятор Systemair K 315 L
ціна 11108грн
Побутовий канальний вентилятор Soler&Palau TD-500/150-160 SILENT
ціна 7488грн
Вентилятор Ostberg CK 315 C
ціна 7767грн
Канальний вентилятор SolerPalau Silentub-200
ціна 1559грн
Вентилятор Systemair K 150 M
ціна 5001грн
Soler&Palau TD-250/100 SILENT - круглий канальний вентилятор
ціна 5459грн
Канальний вентилятор Vortice Lineo 125 V0
Ціна по запиту
Побутовий канальний вентилятор Ostberg CK 200 A
ціна 4615грн
Побутовий канальний вентилятор Soler&Palau VENT-100 L
ціна 3290грн
Вентилятор Ostberg CK 160 C
ціна 4420грн

Де встановлюють канальні вентилятори

Канальний вентилятор підключений до круглого повітропроводуКанальні вентилятори для круглих повітропроводів використовуються для створення "набраних" систем вентиляції, в яких може бути включена функція подачі та відведення повітря з приміщення, підігріву припливного повітря і його фільтрації. Таким чином можна створювати вентиляційні системи абсолютно різних масштабів, від простої витяжної вентиляції для декількох приміщень до складної системи з розгалуженими воздуховодами.
Круглий канальний вентилятор, як і випливає з його назви використовується тільки в системах з повітроводами круглого перетину, при цьому він може бути як осьового, так і відцентрового типу.

Вентилятори по типу крильчатки

Осьової круглий канальний вентилятор - головне достоїнство вентилятора цього типу в тому, що в діаметрі він може бути незначно ширше ніж повітропровід. Більш компактна конструкція дозволяє розміщувати такий вентилятор навіть при дефіциті простору в зоні підвісної стелі. Крім цього є так звані «трубні вентилятори», чий діаметр дозволяє встановити їх всередину типового каналу воздуховода - 100, 125 і 150 мм.

Приклад трубних вентиляторів:
Осьової канальний вентилятор Soler & Palau SilentubMaico ECA E (Німеччина) - можна вважати еталонним прикладом в категорії канальний вентилятор осьовий, тихий, потужний і компактний;
Elicent TUBO (Італія) - репліка вентилятора ECA E від італійського підрозділу компанії Майко, по суті є більш дешевим аналогом;
Soler & Palau Silentub і Soler & Palau TDM - вентилятори канальні круглі схожі за своїми характеристиками за винятком того, що двигун Silentub укладений в віброгасильних блок, що робить його набагато тихіше в роботі.
Systemair IF - по шумовим характеристикам приблизно дорівнює Soler & Palau TDM, але володіє більшою продуктивністю.

Осьові канальні вентилятори використовуються в коротких повітроводах, тому що вони мають низький тиск.

У той же час канальний відцентровий вентилятор має великий потенціал щодо тиску повітряного потоку, а його шумові характеристики можуть бути приблизно рівні за рахунок застосування виробниками різних корпусів зі звукоізоляцією і канальних шумоглушників.

Приклад канальних вентиляторів відцентрового типу застосовуються для комерційних об'єктів:
Systemair K (Швеція) - відцентровий вентилятор для круглих каналів воздуховодов, заслужив широку популярність завдяки своїй високій надійності підтвердженої, в тому числі, досвідом компанії Альтер Ейр. Схожі йому за характеристиками і дизайну канальні відцентрові вентилятори Maico ERR (Німеччина), Salda VKA (Литва), Ostberg CK (Швеція), Soler & Palau VENT так само добре зарекомендували себе на українському ринку.

Незалежно від того який канальний вентилятор радіальний або осьовий ви обрали, кожен з них буде якісно виконувати свою роботу і створювати комфортні умови в приміщенні.

НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ? ТИСНІТЬ КНОПКУ

Вентилятори по типу застосування

Soler & Palau TD-Silent - безшумний канальний вентиляторПерш за все такий розподіл правильно вважати за призначенням пристрою, так побутовим можна зарахувати канальні вентилятори круглі з діамметром підключення від 80 до 315 мм, але цей поділ буде вельми умовно, оскільки існують вентилятори з різними класами температурних зон і пожежонебезпеки які підходять під дане перетин воздуховода.

Побутовий канальний вентилятор - як правило тихі в роботі, що б не створювати дискомфорту в житловій зоні, можуть мати додаткові функції у вигляді таймерів, термостатів і регуляторів швидкості, можуть мати пластиковий корпус і крильчатку.

Коротко розглянемо найбільш цікаві моделі з представлених на сайті:
Soler & Palau TD-Silent (Іспанія) - безшумні вентилятори канальні для круглих повітропроводів, в яких встановлена ​​спеціальна система гасіння вібрацій в зоні підключення до повітропроводу, шумопоглинальний корпус і «сайлент» блок для двигуна. Модель настільки популярна, що має свій український «клон» в особі вентиляторів Вентс ТТ-Сайлент.
Vortice Lineo (Італія) - малошумні канальні осьові вентилятори, мають зовнішню клемну коробку і монтажний кронштейн в комплекті, можна вважати головним конкурентом вентиляторів Soler & Palau TD.

Промислові вентилятори - відливаються більшою потужністю, більш гучні, корпусу (як правило) виконані з нержавіючої листової сталі, менш чутливі до вологості і можуть бути встановлені навіть зовні приміщення (для цього передбачається захист від попадання вологи). Крім цього існують спеціальні вентилятори для видалення диму, для видалення гарячого повітря (підвищена термостійкість), для видалення повітря з вмістом хімічно активних речовин (це можуть бути вентагрегатами розраховані на приморське повітря або на домішки ядучих речовин) і вибухонебезпечних газів (вибухозахищені вентилятори).

Може постачатися в таких типорозмірах канальний вентилятор: 100мм, 125 мм, 150 мм, 160мм, 200 мм, 250мм, 315 мм, 355 мм, 400 мм.

Круглі канальні вентилятори ціна залежить від типорозміру, технічних характеристик та конструкційних особливостей.