Фільтр

Круглі канальні вентилятори осьового та відцентрового типів

Ви вибрали
-
Вентилятор канальний Soler&Palau TD-500/150-160 (Іспанія)
ціна 7137грн
Круглий канальний вентилятор Soler&Palau TD-160/100 N SILENT
ціна 4018грн
Побутовий канальний вентилятор Systemair K 100 M
ціна 3015грн
Осьовий канальний вентилятор Вентс ТТ ПРО 100
ціна 1910грн
Круглий канальний вентилятор Soler&Palau Silentub-100
ціна 1493грн
Вентилятор Soler&Palau TD-SILENT 350/125
ціна 7950грн
Побутовий канальний вентилятор Ostberg CK 200 A
ціна 3326грн
Осьовий канальний вентилятор Вентс ТТ ПРО 125
ціна 5812грн
Вентилятор канальний Ostberg CK 160 C
ціна 3192грн
Круглий канальний вентилятор Systemair K 315 L
ціна 7437грн
Канальний вентилятор Ostberg CK 100 A
ціна 2486грн
Побутовий канальний вентилятор Soler&Palau TD-500/150-160 SILENT
ціна 8566грн
Вентилятор канальний Ostberg CK 315 C
ціна 5611грн
Канальний вентилятор SolerPalau Silentub-200
ціна 1784грн
Побутовий канальний вентилятор Soler&Palau TD-350/125
ціна 6361грн
Побутовий канальний вентилятор Systemair K 150 M
ціна 3350грн
Soler&Palau TD-250/100 SILENT - круглий канальний вентилятор
ціна 6246грн
Вентилятор канальний Vortice Lineo 125 V0
ціна 5148грн

Де встановлюють канальні вентилятори

Канальний вентилятор підключений до круглого повітропроводуКанальні вентилятори для круглих повітропроводів використовуються для створення "набраних" систем вентиляції, в яких може бути включена функція подачі та відведення повітря з приміщення, підігріву припливного повітря і його фільтрації. Таким чином можна створювати вентиляційні системи абсолютно різних масштабів, від простої витяжної вентиляції для декількох приміщень до складної системи з розгалуженими воздуховодами.
Круглий канальний вентилятор, як і випливає з його назви використовується тільки в системах з повітроводами круглого перетину, при цьому він може бути як осьового, так і відцентрового типу.

Вентилятори по типу крильчатки

Осьової круглий канальний вентилятор - головне достоїнство вентилятора цього типу в тому, що в діаметрі він може бути незначно ширше ніж повітропровід. Більш компактна конструкція дозволяє розміщувати такий вентилятор навіть при дефіциті простору в зоні підвісної стелі. Крім цього є так звані «трубні вентилятори», чий діаметр дозволяє встановити їх всередину типового каналу воздуховода - 100, 125 і 150 мм.

Приклад трубних вентиляторів:
Осьової канальний вентилятор Soler & Palau SilentubMaico ECA E (Німеччина) - можна вважати еталонним прикладом в категорії канальний вентилятор осьовий, тихий, потужний і компактний;
Elicent TUBO (Італія) - репліка вентилятора ECA E від італійського підрозділу компанії Майко, по суті є більш дешевим аналогом;
Soler & Palau Silentub і Soler & Palau TDM - вентилятори канальні круглі схожі за своїми характеристиками за винятком того, що двигун Silentub укладений в віброгасильних блок, що робить його набагато тихіше в роботі.
Systemair IF - по шумовим характеристикам приблизно дорівнює Soler & Palau TDM, але володіє більшою продуктивністю.

Осьові канальні вентилятори використовуються в коротких повітроводах, тому що вони мають низький тиск.

У той же час канальний відцентровий вентилятор має великий потенціал щодо тиску повітряного потоку, а його шумові характеристики можуть бути приблизно рівні за рахунок застосування виробниками різних корпусів зі звукоізоляцією і канальних шумоглушників.

Приклад канальних вентиляторів відцентрового типу застосовуються для комерційних об'єктів:
Systemair K (Швеція) - відцентровий вентилятор для круглих каналів воздуховодов, заслужив широку популярність завдяки своїй високій надійності підтвердженої, в тому числі, досвідом компанії Альтер Ейр. Схожі йому за характеристиками і дизайну канальні відцентрові вентилятори Maico ERR (Німеччина), Salda VKA (Литва), Ostberg CK (Швеція), Soler & Palau VENT так само добре зарекомендували себе на українському ринку.

Незалежно від того який канальний вентилятор радіальний або осьовий ви обрали, кожен з них буде якісно виконувати свою роботу і створювати комфортні умови в приміщенні.

НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ? ТИСНІТЬ КНОПКУ

Вентилятори по типу застосування

Soler & Palau TD-Silent - безшумний канальний вентиляторПерш за все такий розподіл правильно вважати за призначенням пристрою, так побутовим можна зарахувати канальні вентилятори круглі з діамметром підключення від 80 до 315 мм, але цей поділ буде вельми умовно, оскільки існують вентилятори з різними класами температурних зон і пожежонебезпеки які підходять під дане перетин воздуховода.

Побутовий канальний вентилятор - як правило тихі в роботі, що б не створювати дискомфорту в житловій зоні, можуть мати додаткові функції у вигляді таймерів, термостатів і регуляторів швидкості, можуть мати пластиковий корпус і крильчатку.

Коротко розглянемо найбільш цікаві моделі з представлених на сайті:
Soler & Palau TD-Silent (Іспанія) - безшумні вентилятори канальні для круглих повітропроводів, в яких встановлена ​​спеціальна система гасіння вібрацій в зоні підключення до повітропроводу, шумопоглинальний корпус і «сайлент» блок для двигуна. Модель настільки популярна, що має свій український «клон» в особі вентиляторів Вентс ТТ-Сайлент.
Vortice Lineo (Італія) - малошумні канальні осьові вентилятори, мають зовнішню клемну коробку і монтажний кронштейн в комплекті, можна вважати головним конкурентом вентиляторів Soler & Palau TD.

Промислові вентилятори - відливаються більшою потужністю, більш гучні, корпусу (як правило) виконані з нержавіючої листової сталі, менш чутливі до вологості і можуть бути встановлені навіть зовні приміщення (для цього передбачається захист від попадання вологи). Крім цього існують спеціальні вентилятори для видалення диму, для видалення гарячого повітря (підвищена термостійкість), для видалення повітря з вмістом хімічно активних речовин (це можуть бути вентагрегатами розраховані на приморське повітря або на домішки ядучих речовин) і вибухонебезпечних газів (вибухозахищені вентилятори).

Може постачатися в таких типорозмірах канальний вентилятор: 100мм, 125 мм, 150 мм, 160мм, 200 мм, 250мм, 315 мм, 355 мм, 400 мм.

Круглі канальні вентилятори ціна залежить від типорозміру, технічних характеристик та конструкційних особливостей.

Фахівці Альтер Ейр склали рейтинг найпопулярніших канальних вентиляторів. Він заснований не тільки на професійному досвіді, а й на відгуках користувачів. Представлені нижче канальні вентилятори відрізняються високою продуктивністю, низькими шумовими характеристиками і тривалим періодом експлуатації.
  1. Soler & Palau Silentub-100 - лідер в співвідношенні ціна-якість. Використовується в невеликих побутових і технічних приміщеннях, ефективно видаляючи відпрацьований повітря і зайву вологу. Перешкоджає попаданню запахів і протягів з воздуховода в приміщення.
  2. Soler & Palau TD-160/100 N Silent - один з найбільш тихих канальних вентиляторів, представлених на ринку. Низькі шумові характеристики можливими завдяки багатошаровому корпусу, що включає шар звукопоглинального матеріалу, і гумовим втулкам, що нейтралізує вібрації.
  3. Soler & Palau TD-500 / 150-160 SILENT - відрізняється не тільки безшумної роботою, але і максимальною продуктивністю в 550 м³ / год, завдяки чому може ефективно використовуватися не тільки в житлових, а й комерційних, адміністративних приміщеннях.
  4. Ostberg CK 125 A - потужний і високопродуктивний круглий канальний вентилятор шведського бренду. Його підвищена ефективність обумовлена ​​особливостями конструкції: аеродинамічним корпусом і спрямованими назад лопатями. Є можливість регулювати швидкість - від 0 до 100% - з допомогою тиристора.
  5. Systemair K 315 L Sileo - одна з найнадійніших і потужних моделей. Її корпус виконаний зі сталі, що забезпечує довговічність і підвищений захист від пошкоджень і корозії. Має максимальну продуктивність - обробляє до 1728 м3 повітря в годину.
Сподіваємося, тепер кожен покупець зможе вибрати відповідний під його потреби вентилятор для ванни. Або звернеться до наших менеджерів за консультацією та індивідуальним підбором пристрою.
При підборі канального вентилятора необхідно враховувати ряд факторів: продуктивність, шумові характеристики, клас захисту, діаметр воздуховода. Це основні характеристики, які допоможуть підібрати потрібну модель. При більш специфічних запитах - для виробництв або підприємств - краще звернутися за допомогою до фахівців. 0-800-33-08-28 - за цим телефону наші менеджери підберуть потрібний типорозмір і модель канального вентилятора.
Ціна на канальний вентилятор в інтернет-магазині Альтер Ейр починається від 1000 грн.
Альтер Ейр пропонує широкий асортимент канальних вентиляторів різних виробників, модифікацій, функціоналу і т.д. У нас ви точно знайдете ідеальну модель для вашого приміщення. Звертайтеся! У нас ви купите канальний вентилятор з доставкою по Києву та Україні.