Фільтр

Вентилятори з EC двигуном

Ви вибрали
-
Soler&Palau TD-500/160 T 3V
Индивидуальный расчет стоимости
Канальний вентилятор Soler&Palau TD-2000/315 3V
ціна 15123грн
Soler&Palau TD-800/200 3V - круглий канальний вентилятор
ціна 8701грн
Вентилятор Soler&Palau TD-800/200 Silent T 3V
ціна 12878грн
Soler&Palau TD-500/150 T 3V вентилятор
Индивидуальный расчет стоимости
Круглий канальний вентилятор Soler&Palau TD-800/200 T 3V
Индивидуальный расчет стоимости
Канальний вентилятор Вентс ВКМ 150
ціна 3750грн
Канальний вентилятор Вентс ВКМ 355 Б
ціна 12183грн
Канальний вентилятор Вентс ВКМС 200
ціна 5361грн
Побутовий канальний вентилятор Soler&Palau TD-500/150 ECOWATT
ціна 19469грн
Вентилятор Soler&Palau TD-2000/315 Silent 3V
Индивидуальный расчет стоимости
Канальний вентилятор Вентс ВКМ 400
ціна 19739грн
Systemair KVKE EC - вентилятор канальний з енергоефективним двигуном
Ціна по запиту
Канальний вентилятор Soler & Palau TD-500 / 150-160 Silent T 3V
ціна 10357грн
Круглий канальний вентилятор Soler&Palau TD-1000/250 3V
ціна 13941грн
Канальний вентилятор Soler & Palau TD-1300/250 Silent 3V
ціна 29873грн
Стандартний набір вентилятора Soler & Palau TD-1000/200 Silent 3V
ціна 10441грн
Канальний вентилятор Soler&Palau TD-1300/250 3V
ціна 14560грн

Специфіка ринку енергоефективної кліматичної техніки.
 

У зв'язку з постійним зростанням цін на енергоносії, а так же загальним трендом на посилення екологічних нормативів, на ринку кліматичного обладнання з'являється все більше енергоеффектівен пропозицій. Для прикладу, в країнах Європейського Союзу різні законодавчі акти і нормативи навіть встановлюють для промислового обладнання максимально допустиму споживану потужність, згідно з його класу. Цей захід тиску на виробника змушує знімати з виробництва застарілі зразки техніки, регулярно оновлюючи модельний ряд. Постійна боротьба за підвищення енергоефективності кліматичного обладнання і боротьби за лідируюче положення в даному сегменті ринку в кінцевому рахунку йде на користь кінцевому споживачеві. З одного боку є продукція попередніх поколінь за зниженою ціною, яка як і раніше обслуговується (і як і раніше продається), з іншого є нові моделі, де традиційні AC двигуни замінені на електронно-комутовані двигуни. Maico, Systemair, Vortice, Salda, Soler & Palau, Elicent, Ostberg, Lessar, кожна з перерахованих компаній випускає вентилятори EC побутового та промислового призначення, намагаючись зробити свою продукцію більш привабливою для покупця.
 
Більш висока ціна на вентиляційні агрегати з такими двигунами обумовлена ​​зовсім не маркетинговими стратегіями, а тим, що у виробництві подібне обладнання набагато складніше. Розглянемо детально ключові особливості цієї технології.


Принцип роботи EC двигунів.


Перше що потрібно знати, EC це синхронний двигун. Як ротора використовується двухконцевой вас постійний магнітом на ньому, статор же виготовляється зі сталі та алюмінію (схема з'єднання обмотки статора може відрізнятися в залежності від конкретного виробника і моделі). Замість традиційного щітково-колекторного пристрої (з двигунах з механічною комутацією) на валі двигуна встановлений датчик положення ротора з'єднаний з контролером управління транзисторного каскаду посилення потужності.
Пристрій EC двигуна вентилятора


Переваги вентиляторів з EC двигунами.


Відходячи від сухих технічних термінів це означає те, що при відсутності механічної комутації всередині двигуна значно знижений нагрів і шум під час роботи, який би виробляли «щітки». Регуляція потужності за допомогою транзисторного MOSFET каскаду дає більш широкий діапазон регулювання. Чи не відбувається зносу деталей від тертя, термін служби може в два з половиною рази перевищувати такий у асинхронного двигуна. Крім того, керуюча електроніка вже вбудована в пристрій разом з мережевим фільтром і захистом від перевантаження.

Як бачимо різниця в ціні щодо вентиляторів з класичними асинхронними двигунами з лишком компенсується високими експлуатаційними якостями, адже економія тепер доводиться не на початкову покупку устаткування, а на його експлуатаційні витрати.

Природно, в залежності від виробника індивідуальні особливості конструкції можуть відрізнятися, що не скасовує того факту, що незалежно від виробника вентилятор EC працює тихіше, служить довше і споживає менше електроенергії при збереженні високої продуктивності.

Фахівці Альтер Ейр склали рейтинг найпопулярніших канальних вентиляторів. Він заснований не тільки на професійному досвіді, а й на відгуках користувачів. Представлені нижче канальні вентилятори відрізняються високою продуктивністю, низькими шумовими характеристиками і тривалим періодом експлуатації.
  1. Soler & Palau Silentub-100 - лідер в співвідношенні ціна-якість. Використовується в невеликих побутових і технічних приміщеннях, ефективно видаляючи відпрацьований повітря і зайву вологу. Перешкоджає попаданню запахів і протягів з воздуховода в приміщення.
  2. Soler & Palau TD-160/100 N Silent - один з найбільш тихих канальних вентиляторів, представлених на ринку. Низькі шумові характеристики можливими завдяки багатошаровому корпусу, що включає шар звукопоглинального матеріалу, і гумовим втулкам, що нейтралізує вібрації.
  3. Soler & Palau TD-500 / 150-160 SILENT - відрізняється не тільки безшумної роботою, але і максимальною продуктивністю в 550 м³ / год, завдяки чому може ефективно використовуватися не тільки в житлових, а й комерційних, адміністративних приміщеннях.
  4. Ostberg CK 125 A - потужний і високопродуктивний круглий канальний вентилятор шведського бренду. Його підвищена ефективність обумовлена ​​особливостями конструкції: аеродинамічним корпусом і спрямованими назад лопатями. Є можливість регулювати швидкість - від 0 до 100% - з допомогою тиристора.
  5. Systemair K 315 L Sileo - одна з найнадійніших і потужних моделей. Її корпус виконаний зі сталі, що забезпечує довговічність і підвищений захист від пошкоджень і корозії. Має максимальну продуктивність - обробляє до 1728 м3 повітря в годину.
Сподіваємося, тепер кожен покупець зможе вибрати відповідний під його потреби вентилятор для ванни. Або звернеться до наших менеджерів за консультацією та індивідуальним підбором пристрою.
При підборі канального вентилятора необхідно враховувати ряд факторів: продуктивність, шумові характеристики, клас захисту, діаметр воздуховода. Це основні характеристики, які допоможуть підібрати потрібну модель. При більш специфічних запитах - для виробництв або підприємств - краще звернутися за допомогою до фахівців. 0-800-33-08-28 - за цим телефону наші менеджери підберуть потрібний типорозмір і модель канального вентилятора.
Ціна на канальний вентилятор в інтернет-магазині Альтер Ейр починається від 1000 грн.
Альтер Ейр пропонує широкий асортимент канальних вентиляторів різних виробників, модифікацій, функціоналу і т.д. У нас ви точно знайдете ідеальну модель для вашого приміщення. Звертайтеся! У нас ви купите канальний вентилятор з доставкою по Києву та Україні.