Фільтр

Вентилятори з EC двигуном

Ви вибрали
-
Вентилятор Soler&Palau TD-2000/315 Silent 3V
Индивидуальный расчет стоимости
Стандартний набір вентилятора Soler & Palau TD-1000/200 Silent 3V
ціна 9127грн
Канальний вентилятор Soler&Palau TD-500/160 T 3V
Индивидуальный расчет стоимости
Канальний вентилятор Вентс ВКМ 400
ціна 19739грн
Канальний вентилятор Soler&Palau TD-2000/315 3V
ціна 13220грн
Systemair KVKE EC - вентилятор канальний з енергоефективним двигуном
Ціна по запиту
Канальний вентилятор TD-500/150-160 Silent 3V
ціна 7478грн
Канальний вентилятор Вентс ВКМ 355 Б
ціна 12183грн
Круглий канальний вентилятор Soler&Palau TD-1000/250 3V
ціна 12186грн
Канальний вентилятор Soler & Palau TD-500 / 150-160 Silent T 3V
ціна 9054грн
Канальний вентилятор Soler & Palau TD-500/160 3V
ціна 6230грн
Побутовий канальний вентилятор Soler&Palau TD-500/150 ECOWATT
ціна 17018грн
Канальний вентилятор Soler & Palau TD-1300/250 Silent 3V
ціна 26113грн
Канальний вентилятор Soler&Palau TD-800/200 T 3V
Индивидуальный расчет стоимости
Канальний вентилятор Soler&Palau TD-500/150 T 3V
Индивидуальный расчет стоимости
Канальний вентилятор Вентс ВКМ 150
ціна 3504грн
Вентилятор Soler&Palau TD-800/200 Silent T 3V
ціна 11257грн
Канальний вентилятор Вентс ВКМС 200
ціна 5361грн

Специфіка ринку енергоефективної кліматичної техніки.
 

У зв'язку з постійним зростанням цін на енергоносії, а так же загальним трендом на посилення екологічних нормативів, на ринку кліматичного обладнання з'являється все більше енергоеффектівен пропозицій. Для прикладу, в країнах Європейського Союзу різні законодавчі акти і нормативи навіть встановлюють для промислового обладнання максимально допустиму споживану потужність, згідно з його класу. Цей захід тиску на виробника змушує знімати з виробництва застарілі зразки техніки, регулярно оновлюючи модельний ряд. Постійна боротьба за підвищення енергоефективності кліматичного обладнання і боротьби за лідируюче положення в даному сегменті ринку в кінцевому рахунку йде на користь кінцевому споживачеві. З одного боку є продукція попередніх поколінь за зниженою ціною, яка як і раніше обслуговується (і як і раніше продається), з іншого є нові моделі, де традиційні AC двигуни замінені на електронно-комутовані двигуни. Maico, Systemair, Vortice, Salda, Soler & Palau, Elicent, Ostberg, Lessar, кожна з перерахованих компаній випускає вентилятори EC побутового та промислового призначення, намагаючись зробити свою продукцію більш привабливою для покупця.
 
Більш висока ціна на вентиляційні агрегати з такими двигунами обумовлена ​​зовсім не маркетинговими стратегіями, а тим, що у виробництві подібне обладнання набагато складніше. Розглянемо детально ключові особливості цієї технології.


Принцип роботи EC двигунів.


Перше що потрібно знати, EC це синхронний двигун. Як ротора використовується двухконцевой вас постійний магнітом на ньому, статор же виготовляється зі сталі та алюмінію (схема з'єднання обмотки статора може відрізнятися в залежності від конкретного виробника і моделі). Замість традиційного щітково-колекторного пристрої (з двигунах з механічною комутацією) на валі двигуна встановлений датчик положення ротора з'єднаний з контролером управління транзисторного каскаду посилення потужності.
Пристрій EC двигуна вентилятора


Переваги вентиляторів з EC двигунами.


Відходячи від сухих технічних термінів це означає те, що при відсутності механічної комутації всередині двигуна значно знижений нагрів і шум під час роботи, який би виробляли «щітки». Регуляція потужності за допомогою транзисторного MOSFET каскаду дає більш широкий діапазон регулювання. Чи не відбувається зносу деталей від тертя, термін служби може в два з половиною рази перевищувати такий у асинхронного двигуна. Крім того, керуюча електроніка вже вбудована в пристрій разом з мережевим фільтром і захистом від перевантаження.

Як бачимо різниця в ціні щодо вентиляторів з класичними асинхронними двигунами з лишком компенсується високими експлуатаційними якостями, адже економія тепер доводиться не на початкову покупку устаткування, а на його експлуатаційні витрати.

Природно, в залежності від виробника індивідуальні особливості конструкції можуть відрізнятися, що не скасовує того факту, що незалежно від виробника вентилятор EC працює тихіше, служить довше і споживає менше електроенергії при збереженні високої продуктивності.