Фільтр

Канальні вентилятори Elicent

Ви вибрали
-
Безшумний вентилятор канальний Elicent E-BOX MICRO
ціна 6866грн
Безшумний вентилятор канальний Elicent E-BOX MICRO
ціна 8213грн
Безшумний вентилятор канальний Elicent E-BOX MICRO
ціна 8213грн
Безшумний вентилятор канальний Elicent E-BOX MICRO
ціна 5957грн
Безшумний вентилятор канальний Elicent E-BOX MICRO
ціна 5957грн
Безшумний вентилятор канальний Elicent E-BOX MICRO
ціна 5789грн
Безшумний вентилятор канальний Elicent E-BOX MICRO
ціна 5856грн
Безшумний вентилятор канальний Elicent E-BOX MICRO
ціна 7068грн
Безшумний вентилятор канальний Elicent E-BOX MICRO
ціна 6866грн
Безшумний вентилятор канальний Elicent E-BOX MICRO
ціна 7068грн
Elicent TUBO 100 TP - круглий канальний вентилятор
ціна 1009грн
Круглий канальний вентилятор Elicent TUBO 120
ціна 1077грн
Elicent TUBO 150 TP - круглий канальний вентилятор
ціна 1380грн
Бренд Elicent відомий на ринку вентиляційного обладнання з 1970 року. Він корстується попитом у споживачів 70 країн завдяки елегантному, продуманному до дрібниць дизайну, функціональності пристроїв та високій якості матеріалів. Серед продукції італійського бренду побутові та промислові вентилятори. Таким чином, дочірне підприємство виготовляє обладнання для різних сфер застосування. 

Для вентиляції в жилих приміщеннях, офісах, комерційних будівлях можуть використовуватися канальні вентилятори. Компанія Альтер Ейр як офіційний дистриб'ютор даного бренду представляє дві серіі такої техніки: ELICENT E-BOX MICRO и ELICENT TUBO TP.


ELICENT E-BOX MICRO

Вентилятори канального типу ELICENT E-BOX MICRO використовуються для витяжної вентиляції та встановлюються в жорсткі або гнучкі повітропроводи круглого перетину. Залежно від моделі, їх діаметр повинен складати 100 або 125 мм. Пристроям даної серії характерні компактні розміри, вони можуть монтуватися у міжстельовий простір у 112 мм. Корпус обладнання виготовлений з оцинкованої сталі з інтегрованим шумопоглинаючим матеріалом. Безшумні канальні вентилятори E-BOX MICRO стійкі до корозії. Серія включає моделі стандартного виконання, з таймером, двома та п'ятьма швидкостями. Агрегат має високий клас захисту від вологи - IPX4. Таким чином, він підходить для видалення повітря, насиченого вологою.
Elicent TUBO

Витяжні вентилятори Elicent TUBO характеризуються низькими шумовими характеристиками та можуть переміщувати повітря з температурою до 40 градусів. Корпус вентилятора виготовляється з міцного матеріалу - АБС пластику - завдяки якому механізм надійно захищений від пошкоджень, а сам вентилятор від корозії. Встановлювати такий агрегат можно в короткі повітропроводи; в стіну, яка виходить на вулицю; у стелю, яка виходить на дах; у вент канал. Продукція Elicent оснащена двигуном на кулькових підшипниках, які забезпечують пристрою надійну, тривалу роботу без втрати ефективності. Обладнання має ступінь захисту IPX2. Таким чином, механізм вентилятора надійно захищений від потрапляння вологи в середину та поломки.

 

 
 
Фахівці Альтер Ейр склали рейтинг найпопулярніших канальних вентиляторів. Він заснований не тільки на професійному досвіді, а й на відгуках користувачів. Представлені нижче канальні вентилятори відрізняються високою продуктивністю, низькими шумовими характеристиками і тривалим періодом експлуатації.
  1. Soler & Palau Silentub-100 - лідер в співвідношенні ціна-якість. Використовується в невеликих побутових і технічних приміщеннях, ефективно видаляючи відпрацьований повітря і зайву вологу. Перешкоджає попаданню запахів і протягів з воздуховода в приміщення.
  2. Soler & Palau TD-160/100 N Silent - один з найбільш тихих канальних вентиляторів, представлених на ринку. Низькі шумові характеристики можливими завдяки багатошаровому корпусу, що включає шар звукопоглинального матеріалу, і гумовим втулкам, що нейтралізує вібрації.
  3. Soler & Palau TD-500 / 150-160 SILENT - відрізняється не тільки безшумної роботою, але і максимальною продуктивністю в 550 м³ / год, завдяки чому може ефективно використовуватися не тільки в житлових, а й комерційних, адміністративних приміщеннях.
  4. Ostberg CK 125 A - потужний і високопродуктивний круглий канальний вентилятор шведського бренду. Його підвищена ефективність обумовлена ​​особливостями конструкції: аеродинамічним корпусом і спрямованими назад лопатями. Є можливість регулювати швидкість - від 0 до 100% - з допомогою тиристора.
  5. Systemair K 315 L Sileo - одна з найнадійніших і потужних моделей. Її корпус виконаний зі сталі, що забезпечує довговічність і підвищений захист від пошкоджень і корозії. Має максимальну продуктивність - обробляє до 1728 м3 повітря в годину.
Сподіваємося, тепер кожен покупець зможе вибрати відповідний під його потреби вентилятор для ванни. Або звернеться до наших менеджерів за консультацією та індивідуальним підбором пристрою.
При підборі канального вентилятора необхідно враховувати ряд факторів: продуктивність, шумові характеристики, клас захисту, діаметр воздуховода. Це основні характеристики, які допоможуть підібрати потрібну модель. При більш специфічних запитах - для виробництв або підприємств - краще звернутися за допомогою до фахівців. 0-800-33-08-28 - за цим телефону наші менеджери підберуть потрібний типорозмір і модель канального вентилятора.
Ціна на канальний вентилятор в інтернет-магазині Альтер Ейр починається від 1000 грн.
Альтер Ейр пропонує широкий асортимент канальних вентиляторів різних виробників, модифікацій, функціоналу і т.д. У нас ви точно знайдете ідеальну модель для вашого приміщення. Звертайтеся! У нас ви купите канальний вентилятор з доставкою по Києву та Україні.