Фільтр

Італія канальні вентилятори

Ви вибрали
-
Вентилятор канальний Vortice Lineo 125 V0
ціна 5148грн
Безшумний вентилятор канальний Elicent E-BOX MICRO
ціна 5780грн
Канальний вентилятор Vortice Lineo 100 V0
ціна 5082грн
Канальний вентилятор Vortice Lineo 100 Q VO
ціна 4323грн
Elicent TUBO 100 TP - круглий канальний вентилятор
ціна 1008грн
Канальний вентилятор Vortice Lineo 150 V0
ціна 6963грн
Круглий канальний вентилятор Elicent TUBO 120
ціна 1075грн
Канальний вентилятор Vortice Lineo 250 V0
ціна 12012грн
Канальний вентилятор Vortice Lineo 160 V0
ціна 6963грн
Elicent TUBO 150 TP - круглий канальний вентилятор
ціна 1378грн
Круглий канальний вентилятор Vortice Angol K
Ціна по запиту
Канальний вентилятор Vortice CA V0
Ціна по запиту
Канальний вентилятор Vortice CA V0
Ціна по запиту
Канальний вентилятор Vortice CA V0
Ціна по запиту
Канальний вентилятор Vortice CA V0
Ціна по запиту
Канальний вентилятор Vortice CA V0
Ціна по запиту
Канальний вентилятор Vortice CA V0
Ціна по запиту
Канальний вентилятор Vortice CA V0
Ціна по запиту

Канальні вентилятори Італія – обладнання, виконане з урахуванням усіх стандартів. Головна функція якого  ефективне видалення відпрацьованого повітря з помешкань. Вдало підходять для ванних та санвузлів, де вологість, пил та конденсат врази підвищена, порівняно з іншими кімнатами у домі.

Можете ознайомитися з деякими моделями вентиляторів, наявних в Альтер Ейр:

 • Vortice Lineo 125 V0 канальний вентилятор з Італії має високу продуктивність, вертикальний та горизонтальний тип монтування, якісні матеріали та ступінь захисту (IPX4).

 • Vortice Vort Leto Mev– вентилятор для дому та комерційних приміщень, видаляє відпрацьоване повітря відразу з 4 зон, є захист від перегріву та три швидкості для регулювання.

 • Vortice Angol Kканальний вентилятор Італія, підходить для різнопланових приміщень. Під час роботи майже безшумний, має захисну решітку та міцний пластиковий корпус.


  Канальний вентилятор
  Італія ціна може відрізнятись в залежності від функціоналу. Для додаткових питань звертайтесь у магазин Альтер Ейр за номером 0-800-33-08-28. Також переходьте на соціальні мережі компанії YouTube, Instagram і Facebook. Там ви зможете побачити реалізовані об’єкти,  виконані інженерними спеціалістами Alter Air та багато корисної інформації, пов’язаної з кліматичною технікою.

  YOUTUBE – www.youtube.com/alterairkiev
  INSTAGRAM – www.instagram.com/alterair.ua
  FACEBOOK – www.facebook.com/alterair.ua

  Фахівці Альтер Ейр склали рейтинг найпопулярніших канальних вентиляторів. Він заснований не тільки на професійному досвіді, а й на відгуках користувачів. Представлені нижче канальні вентилятори відрізняються високою продуктивністю, низькими шумовими характеристиками і тривалим періодом експлуатації.
  1. Soler & Palau Silentub-100 - лідер в співвідношенні ціна-якість. Використовується в невеликих побутових і технічних приміщеннях, ефективно видаляючи відпрацьований повітря і зайву вологу. Перешкоджає попаданню запахів і протягів з воздуховода в приміщення.
  2. Soler & Palau TD-160/100 N Silent - один з найбільш тихих канальних вентиляторів, представлених на ринку. Низькі шумові характеристики можливими завдяки багатошаровому корпусу, що включає шар звукопоглинального матеріалу, і гумовим втулкам, що нейтралізує вібрації.
  3. Soler & Palau TD-500 / 150-160 SILENT - відрізняється не тільки безшумної роботою, але і максимальною продуктивністю в 550 м³ / год, завдяки чому може ефективно використовуватися не тільки в житлових, а й комерційних, адміністративних приміщеннях.
  4. Ostberg CK 125 A - потужний і високопродуктивний круглий канальний вентилятор шведського бренду. Його підвищена ефективність обумовлена ​​особливостями конструкції: аеродинамічним корпусом і спрямованими назад лопатями. Є можливість регулювати швидкість - від 0 до 100% - з допомогою тиристора.
  5. Systemair K 315 L Sileo - одна з найнадійніших і потужних моделей. Її корпус виконаний зі сталі, що забезпечує довговічність і підвищений захист від пошкоджень і корозії. Має максимальну продуктивність - обробляє до 1728 м3 повітря в годину.
  Сподіваємося, тепер кожен покупець зможе вибрати відповідний під його потреби вентилятор для ванни. Або звернеться до наших менеджерів за консультацією та індивідуальним підбором пристрою.
  При підборі канального вентилятора необхідно враховувати ряд факторів: продуктивність, шумові характеристики, клас захисту, діаметр воздуховода. Це основні характеристики, які допоможуть підібрати потрібну модель. При більш специфічних запитах - для виробництв або підприємств - краще звернутися за допомогою до фахівців. 0-800-33-08-28 - за цим телефону наші менеджери підберуть потрібний типорозмір і модель канального вентилятора.
  Ціна на канальний вентилятор в інтернет-магазині Альтер Ейр починається від 1000 грн.
  Альтер Ейр пропонує широкий асортимент канальних вентиляторів різних виробників, модифікацій, функціоналу і т.д. У нас ви точно знайдете ідеальну модель для вашого приміщення. Звертайтеся! У нас ви купите канальний вентилятор з доставкою по Києву та Україні.