Фільтр

Ruck - надійні канальні вентилятори, зроблено в Німеччині

Ви вибрали
-
Круглий канальний вентилятор Ruck EL 560 D4 01
ціна 63304грн
Осьовий вентилятор канальний Ruck EM 250 E2M 01
ціна 8481грн
Осьовий вентилятор канальний Ruck EL 500 E4 01
ціна 52326грн
Побутовий канальний вентилятор Ruck EL 160L E2M 01
ціна 6669грн
Круглий канальний вентилятор Ruck EL 250 E2 01
ціна 11935грн
Круглий канальний вентилятор Ruck EL 500 D4 01
ціна 50479грн
Круглий канальний вентилятор Ruck EL 400 D4 01
ціна 45862грн
Осьовий вентилятор канальний Ruck EL 450 E4 01
ціна 47538грн
Круглий канальний вентилятор Ruck EM 150L E2M 01
ціна 5745грн
Круглий канальний вентилятор Ruck EL 315 E2 01
ціна 22298грн
Круглий канальний вентилятор Ruck EL 355 D2 0
ціна 22845грн
Осьовий вентилятор канальний Ruck EL 150L E2M 01
ціна 6669грн
Круглий канальний вентилятор Ruck EL 315 D2 01
ціна 22059грн
Круглий канальний вентилятор Ruck EL 710 D4 01
ціна 97983грн
Осьовий вентилятор канальний Ruck EL 355 E4 01
ціна 20964грн
Побутовий вентилятор канальний Ruck EL 125 E2M 01
ціна 5506грн
Канальний вентилятор Ruck EL 450 D4 01
ціна 49555грн

Компанія Ruck - це німецький виробник вентиляційного обладнання. Вона була заснована в 1992 році і за весь час своєї діяльності постійно самовдосконалювалася і стрімко росла. Інноваційний центр Ruck, що працює при виробництві, спрямований на розробку та впровадження нових технологій. Завдяки цьому, компанія виробляє високотехнологічні та якісні вентилятори та вентиляційні установки, що застосовуються для створення максимального комфорту для людини.

Вентилятор Ruck для прямокутних каналів

Канальные вентиляторы Ruck EM

Перевагами вентиляторів Ruck можна назвати повну відповідність ціни заявленій якості. Тому популярність даного бренду зростає з кожним роком. Одним із пріоритетних напрямків діяльності компанії Ruck є виробництво канальних витяжних вентиляторів: круглих і прямокутних. Вони застосовуються в різних побутових і промислових приміщеннях і здатні оперативно і якісно видаляти погане повітря.
Канальні Ruck - енергоекономні, продуктивні і малошумні. Компанія Альтер Ейр надає Вам широкий вибір цього обладнання за найвигіднішими цінами. Купуючи канальний вентилятор Ruck в нашому салоні, Ви гарантовано купуєте товар з усіма необхідними сертифікатами та гарантією.

Круглі канальні вентилятори Ruck

Вентилятори канального типу Ruck для повітроводів круглого перетину характеризуються відмінними аеродинамічними показниками і рекомендуються для установки як в побутових, так і в адміністративних і промислових будівлях.
Представлені вони декількома серіями: EL, RS і RK.

Канальні Ruck EL багато в чому перевершують своїх конкурентів: величина ККД у них на 50% вище, ніж у аналогічних моделей інших брендів. Це досягається завдяки спеціальній конструкції лопатей вентилятора. За рахунок цього їм вдається економити значну кількість енергоресурсів при роботі. Клас захисту IP44 запобігає негативному впливу вологи і інших атмосферних чинників на двигун пристрою. Додатковим плюсом також є простота монтажу канальних вентиляторів Ruck EL: вони обладнані опорою, яка спрощує цей процес.


Серія Ruck RS - це канальні вентилятори, які можуть використовуватися не тільки для витяжки забрудненого повітря, але і притоку свіжого повітря зовні. Двигун на кулькових підшипниках забезпечує вентиляторів тривалий термін експлуатації. Крім того, каркас вентилятора виробляється із сталі з антикорозійним покриттям. Воно оберігає нутрощі канального вентилятора від впливу підвищеної вологості, а також пошкоджень.


Канальні вентилятори Ruck RK виготовляється з ударостійкого пластику і легко встановлюється в повітропровід. Перевагою таких вентиляторів, в першу чергу, є їх невисока вартість. Також вони не вимагають особливого догляду і сервісного обслуговування. Крім того, вбудовані термоконтакти запобігають перегрів двигуна і захищають від поломки.

Круглый канальный вентилятор Ruck
Якщо необхідно підібрати канальний вентилятор для прямокутного повітроводу, то рекомендуємо звернути увагу на вентилятори Ruck серій KVT і KVR. Вони відносяться до категорії відцентрових і ефективно справляються із завданням повітрообміну. Корпус їх також зроблений з оцинкованої сталі, а передня кришка вентилятора легко відкривається для чищення.
Канальні Ruck для прямокутних повітропроводів - це якісні вентиляційні пристрої, які створять найбільш комфортні умови мікроклімату в будь-якому приміщенні.


Звертайтеся в салон кліматичної техніки Альтер Ейр за контактними номерами телефону, і ми надамо всю необхідну Вам інформацію щодо канальних вентиляторів Ruck. Крім того, Ви зможете швидко замовити вподобаний Вам товар з гарантованою знижкою.

Фахівці Альтер Ейр склали рейтинг найпопулярніших канальних вентиляторів. Він заснований не тільки на професійному досвіді, а й на відгуках користувачів. Представлені нижче канальні вентилятори відрізняються високою продуктивністю, низькими шумовими характеристиками і тривалим періодом експлуатації.
  1. Soler & Palau Silentub-100 - лідер в співвідношенні ціна-якість. Використовується в невеликих побутових і технічних приміщеннях, ефективно видаляючи відпрацьований повітря і зайву вологу. Перешкоджає попаданню запахів і протягів з воздуховода в приміщення.
  2. Soler & Palau TD-160/100 N Silent - один з найбільш тихих канальних вентиляторів, представлених на ринку. Низькі шумові характеристики можливими завдяки багатошаровому корпусу, що включає шар звукопоглинального матеріалу, і гумовим втулкам, що нейтралізує вібрації.
  3. Soler & Palau TD-500 / 150-160 SILENT - відрізняється не тільки безшумної роботою, але і максимальною продуктивністю в 550 м³ / год, завдяки чому може ефективно використовуватися не тільки в житлових, а й комерційних, адміністративних приміщеннях.
  4. Ostberg CK 125 A - потужний і високопродуктивний круглий канальний вентилятор шведського бренду. Його підвищена ефективність обумовлена ​​особливостями конструкції: аеродинамічним корпусом і спрямованими назад лопатями. Є можливість регулювати швидкість - від 0 до 100% - з допомогою тиристора.
  5. Systemair K 315 L Sileo - одна з найнадійніших і потужних моделей. Її корпус виконаний зі сталі, що забезпечує довговічність і підвищений захист від пошкоджень і корозії. Має максимальну продуктивність - обробляє до 1728 м3 повітря в годину.
Сподіваємося, тепер кожен покупець зможе вибрати відповідний під його потреби вентилятор для ванни. Або звернеться до наших менеджерів за консультацією та індивідуальним підбором пристрою.
При підборі канального вентилятора необхідно враховувати ряд факторів: продуктивність, шумові характеристики, клас захисту, діаметр воздуховода. Це основні характеристики, які допоможуть підібрати потрібну модель. При більш специфічних запитах - для виробництв або підприємств - краще звернутися за допомогою до фахівців. 0-800-33-08-28 - за цим телефону наші менеджери підберуть потрібний типорозмір і модель канального вентилятора.
Ціна на канальний вентилятор в інтернет-магазині Альтер Ейр починається від 1000 грн.
Альтер Ейр пропонує широкий асортимент канальних вентиляторів різних виробників, модифікацій, функціоналу і т.д. У нас ви точно знайдете ідеальну модель для вашого приміщення. Звертайтеся! У нас ви купите канальний вентилятор з доставкою по Києву та Україні.