Фільтр

Канальні вентилятори Soler&Palau - дійсно безшумна вентиляція

Ви вибрали
-
Вентилятор Soler&Palau TD-500/150
ціна 6238грн
Круглий канальний вентилятор Soler&Palau TD-160/100 N SILENT
ціна 3512грн
Круглий канальний вентилятор Soler&Palau Silentub-100
ціна 1305грн
Канальний вентилятор Soler&Palau TD-350/125 SILENT (Іспанія)
ціна 6949грн
Побутовий канальний вентилятор Soler&Palau TD-500/150-160 SILENT
ціна 7488грн
Канальний вентилятор SolerPalau Silentub-200
ціна 1559грн
Soler&Palau TD-250/100 SILENT - круглий канальний вентилятор
ціна 5459грн
Побутовий канальний вентилятор Soler&Palau VENT-100 L
ціна 3290грн
Побутовий канальний вентилятор Soler&Palau TD-350/125
ціна 5560грн
Канальний вентилятор Soler&Palau VENT-150 L
ціна 4130грн
Soler&Palau VENT-125 L - канальний вентилятор побутового призначення
ціна 3430грн
Круглий канальний вентилятор Soler&Palau TDM-100
ціна 1032грн
Soler&Palau ILT - канальний вентилятор відцентрового типу
ціна 56084грн
Soler&Palau ILT - канальний вентилятор відцентрового типу
Индивидуальный расчет стоимости
Soler&Palau ILT - канальний вентилятор відцентрового типу
ціна 31504грн
Soler&Palau ILT - канальний вентилятор відцентрового типу
Индивидуальный расчет стоимости
Soler&Palau ILT - канальний вентилятор відцентрового типу
ціна 20058грн
Soler&Palau ILT - канальний вентилятор відцентрового типу
ціна 63042грн

Вентилятори для круглих каналів на сьогоднішній день все частіше використовуються в побутових і промислових системах вентиляції. Застосовують дані агрегати для витяжки поганого повітря з приміщення і викиду його в повітропровід невеликої довжини або на вулицю. Завдяки своїй універсальності, зручності монтажу і різноманітності розмірів, вони підходять практично під будь-який повітропровід. Канальні вентилятори круглого перетину не вимагають частого сервісного обслуговування або додаткових комплектуючих матеріалів.

Іспанська компанія Soler & Palau виробляє високоякісні вентилятори для круглих каналів, аналогів яким не існує. Деякі компанії-конкуренти намагаються перейняти технологію виробництва або зовнішній вигляд цих пристроїв, однак далеко не всім вдається домогтися такого ж рівня ефективності вентилювання повітря, як Soler & Palau. Які ж серії вентиляторів цього виробника пропонує компанія Альтер Ейр і в чому переваги кожної з них, розглянемо далі.

Канальні Soler&Palau TD

Застосовуються круглі канальні вентилятори Іспанія Soler&Palau TD в системі повітропроводів житлових, комерційних, промислових і напівпромислових будівель. Компактні розміри пристрою дозволяють використовувати його навіть в невеликих приміщеннях і малогабаритних системах вентиляції. Канальний вентилятор Soler & Palau TD має захист від перенагрівання двигуна, тому використовувати їх можна тривалий час без виключення.

Круглий вентилятор канального типу Soler&PalauSoler & Palau Mixvent представляють собою прилад, що складається з двох послідовно встановлених вентиляторів (таких же, як стандартні TD). Це дозволяє збільшити інтенсивність повітрообміну в 2 рази в порівнянні з можливостями інших вентиляторів.
Soler&Palau TD ECOWATT - це серія іспанських вентиляторів, які дозволяють економити електроенергію. Працюючи, вони здатні споживати на 40% менше енергоресурсів, тому їх сміливо можна експлуатувати весь день без побоювань за показники лічильників.

Безшумні вентилятори Soler&Palau TD Silent

Шумогасильний корпус вентиляторів для круглих каналів Soler&Palau TD Silent забезпечує їм звання самих тихих вентиляторів в світі. Це дійсно так, тому що рівень звукового тиску, який створюють ці вентилятори, невловимий для людського вуха. Отже, Ви ніколи не почуєте, як працюють Soler & Palau TD Silent.

Безшумний канальний вентилятор Soler&Palau TD SILENT

При приєднанні до Двоклавішний перемикача Soler & Palau Regul-2, вентилятори цієї серії дають можливість користувачеві змінювати швидкість обертання пристрою і відповідно - інтенсивність обороту повітряних мас. За рахунок гумових вставок на корпусі, монтаж вентиляторів Soler & Palau TD Silent не створить ніяких складнощів, а також забезпечить усунення вібрацій при роботі пристрою.

Приклад - модель s&p 160/100 silent.

Вентилятори для круглих каналів Soler&Palau VENT

Круглі вентилятори Soler&Palau VENT - це потужні і високопродуктивні пристрої для систем вентиляції побутового та промислового типу. Завдяки однофаз двигуну з функцією регулювання швидкості, користувач може назавжди забути про погане повітрі в приміщенні.

Канальний вентилятор для круглого повітропроводу Soler&Palau

Лопаті вентилятора загнуті назад, тому відпрацьоване повітря не потраплятиме назад в кімнату. Клемна коробка знаходиться зовні, що дозволяє безперешкодно керувати роботою вентилятора. Корпус Soler & Palau VENT виготовлений з оцинкованої сталі і покритий спеціальним антикорозійним шаром, що забезпечує надійний захист двигуна від негативних впливів зовнішнього середовища.

Модель Soler & Palau Vent 125L характеризується підвищеною продуктивністю, її витрата повітря складає 410 м3/год. При цьому споживає вентилятор 80 Вт та встановлюється у повітропроводи з діаметром 125 мм.

Канальні вентилятори - безшумні і функціональні вентагрегати

Продукція компанії Soler & Palau, зокрема канальні вентилятори - високий рівень надійності і продуктивності, якісна збірка і довговічність. При розробці даних пристроїв виробники прагнули створити максимально тихі вентагрегатами, які будуть безшумно і економно працювати.

Придбати будь-яку модель вентиляторів для круглих каналів від компанії Soler & Palau за найвигіднішою ціною Ви можете в салоні кліматичної техніки Альтер Ейр. Наші фахівці проконсультують Вас з усіх спірних питань і допоможуть визначитися з вибором найбільш оптимального варіанту обладнання для системи вентиляції Вашого будинку.