Фільтр

Канальні вентилятори Soler&Palau - дійсно безшумна вентиляція

Ви вибрали
-
Вентилятор канальний Soler&Palau TD-500/150-160 (Іспанія)
ціна 7137грн
Круглий канальний вентилятор Soler&Palau TD-160/100 N SILENT
ціна 4018грн
Круглий канальний вентилятор Soler&Palau Silentub-100
ціна 1493грн
Вентилятор Soler&Palau TD-SILENT 350/125
ціна 7950грн
Побутовий канальний вентилятор Soler&Palau TD-500/150-160 SILENT
ціна 8566грн
Канальний вентилятор SolerPalau Silentub-200
ціна 1784грн
Побутовий канальний вентилятор Soler&Palau TD-350/125
ціна 6361грн
Soler&Palau TD-250/100 SILENT - круглий канальний вентилятор
ціна 6246грн
Soler&Palau TD-500/160 T 3V
Индивидуальный расчет стоимости
Канальний вентилятор Soler&Palau TD-2000/315 3V
ціна 15123грн
Soler&Palau TD-800/200 3V - круглий канальний вентилятор
ціна 8701грн
Вентилятор Soler&Palau TD-800/200 Silent T 3V
ціна 12878грн
Побутовий вентилятор Soler&Palau TD-1300/250
ціна 14578грн
Круглий канальний вентилятор Soler&Palau TD-800/200 T 3V
Индивидуальный расчет стоимости
Soler&Palau TD-500/150 T 3V вентилятор
Индивидуальный расчет стоимости
Осьовий канальний вентилятор Soler&Palau TD-350/125 T
ціна 7638грн
Побутовий канальний вентилятор Soler&Palau VENT-100 L
ціна 3764грн
Канальний вентилятор Soler&Palau VENT-150 L
ціна 4725грн

Вентилятори для круглих каналів на сьогоднішній день все частіше використовуються в побутових і промислових системах вентиляції. Застосовують дані агрегати для витяжки поганого повітря з приміщення і викиду його в повітропровід невеликої довжини або на вулицю. Завдяки своїй універсальності, зручності монтажу і різноманітності розмірів, вони підходять практично під будь-який повітропровід. Канальні вентилятори круглого перетину не вимагають частого сервісного обслуговування або додаткових комплектуючих матеріалів.

Іспанська компанія Soler & Palau виробляє високоякісні вентилятори для круглих каналів, аналогів яким не існує. Деякі компанії-конкуренти намагаються перейняти технологію виробництва або зовнішній вигляд цих пристроїв, однак далеко не всім вдається домогтися такого ж рівня ефективності вентилювання повітря, як Soler & Palau. Які ж серії вентиляторів цього виробника пропонує компанія Альтер Ейр і в чому переваги кожної з них, розглянемо далі.

Канальні Soler&Palau TD

Застосовуються круглі канальні вентилятори Іспанія Soler&Palau TD в системі повітропроводів житлових, комерційних, промислових і напівпромислових будівель. Компактні розміри пристрою дозволяють використовувати його навіть в невеликих приміщеннях і малогабаритних системах вентиляції. Канальний вентилятор Soler & Palau TD має захист від перенагрівання двигуна, тому використовувати їх можна тривалий час без виключення.

Круглий вентилятор канального типу Soler&PalauSoler & Palau Mixvent представляють собою прилад, що складається з двох послідовно встановлених вентиляторів (таких же, як стандартні TD). Це дозволяє збільшити інтенсивність повітрообміну в 2 рази в порівнянні з можливостями інших вентиляторів.
Soler&Palau TD ECOWATT - це серія іспанських вентиляторів, які дозволяють економити електроенергію. Працюючи, вони здатні споживати на 40% менше енергоресурсів, тому їх сміливо можна експлуатувати весь день без побоювань за показники лічильників.

Безшумні вентилятори Soler&Palau TD Silent

Шумогасильний корпус вентиляторів для круглих каналів Soler&Palau TD Silent забезпечує їм звання самих тихих вентиляторів в світі. Це дійсно так, тому що рівень звукового тиску, який створюють ці вентилятори, невловимий для людського вуха. Отже, Ви ніколи не почуєте, як працюють Soler & Palau TD Silent.

Безшумний канальний вентилятор Soler&Palau TD SILENT

При приєднанні до Двоклавішний перемикача Soler & Palau Regul-2, вентилятори цієї серії дають можливість користувачеві змінювати швидкість обертання пристрою і відповідно - інтенсивність обороту повітряних мас. За рахунок гумових вставок на корпусі, монтаж вентиляторів Soler & Palau TD Silent не створить ніяких складнощів, а також забезпечить усунення вібрацій при роботі пристрою.

Приклад - модель s&p 160/100 silent.

Вентилятори для круглих каналів Soler&Palau VENT

Круглі вентилятори Soler&Palau VENT - це потужні і високопродуктивні пристрої для систем вентиляції побутового та промислового типу. Завдяки однофаз двигуну з функцією регулювання швидкості, користувач може назавжди забути про погане повітрі в приміщенні.

Канальний вентилятор для круглого повітропроводу Soler&Palau

Лопаті вентилятора загнуті назад, тому відпрацьоване повітря не потраплятиме назад в кімнату. Клемна коробка знаходиться зовні, що дозволяє безперешкодно керувати роботою вентилятора. Корпус Soler & Palau VENT виготовлений з оцинкованої сталі і покритий спеціальним антикорозійним шаром, що забезпечує надійний захист двигуна від негативних впливів зовнішнього середовища.

Модель Soler & Palau Vent 125L характеризується підвищеною продуктивністю, її витрата повітря складає 410 м3/год. При цьому споживає вентилятор 80 Вт та встановлюється у повітропроводи з діаметром 125 мм.

Канальні вентилятори - безшумні і функціональні вентагрегати

Продукція компанії Soler & Palau, зокрема канальні вентилятори - високий рівень надійності і продуктивності, якісна збірка і довговічність. При розробці даних пристроїв виробники прагнули створити максимально тихі вентагрегатами, які будуть безшумно і економно працювати.

Придбати будь-яку модель вентиляторів для круглих каналів від компанії Soler & Palau за найвигіднішою ціною Ви можете в салоні кліматичної техніки Альтер Ейр. Наші фахівці проконсультують Вас з усіх спірних питань і допоможуть визначитися з вибором найбільш оптимального варіанту обладнання для системи вентиляції Вашого будинку.

Фахівці Альтер Ейр склали рейтинг найпопулярніших канальних вентиляторів. Він заснований не тільки на професійному досвіді, а й на відгуках користувачів. Представлені нижче канальні вентилятори відрізняються високою продуктивністю, низькими шумовими характеристиками і тривалим періодом експлуатації.
  1. Soler & Palau Silentub-100 - лідер в співвідношенні ціна-якість. Використовується в невеликих побутових і технічних приміщеннях, ефективно видаляючи відпрацьований повітря і зайву вологу. Перешкоджає попаданню запахів і протягів з воздуховода в приміщення.
  2. Soler & Palau TD-160/100 N Silent - один з найбільш тихих канальних вентиляторів, представлених на ринку. Низькі шумові характеристики можливими завдяки багатошаровому корпусу, що включає шар звукопоглинального матеріалу, і гумовим втулкам, що нейтралізує вібрації.
  3. Soler & Palau TD-500 / 150-160 SILENT - відрізняється не тільки безшумної роботою, але і максимальною продуктивністю в 550 м³ / год, завдяки чому може ефективно використовуватися не тільки в житлових, а й комерційних, адміністративних приміщеннях.
  4. Ostberg CK 125 A - потужний і високопродуктивний круглий канальний вентилятор шведського бренду. Його підвищена ефективність обумовлена ​​особливостями конструкції: аеродинамічним корпусом і спрямованими назад лопатями. Є можливість регулювати швидкість - від 0 до 100% - з допомогою тиристора.
  5. Systemair K 315 L Sileo - одна з найнадійніших і потужних моделей. Її корпус виконаний зі сталі, що забезпечує довговічність і підвищений захист від пошкоджень і корозії. Має максимальну продуктивність - обробляє до 1728 м3 повітря в годину.
Сподіваємося, тепер кожен покупець зможе вибрати відповідний під його потреби вентилятор для ванни. Або звернеться до наших менеджерів за консультацією та індивідуальним підбором пристрою.
При підборі канального вентилятора необхідно враховувати ряд факторів: продуктивність, шумові характеристики, клас захисту, діаметр воздуховода. Це основні характеристики, які допоможуть підібрати потрібну модель. При більш специфічних запитах - для виробництв або підприємств - краще звернутися за допомогою до фахівців. 0-800-33-08-28 - за цим телефону наші менеджери підберуть потрібний типорозмір і модель канального вентилятора.
Ціна на канальний вентилятор в інтернет-магазині Альтер Ейр починається від 1000 грн.
Альтер Ейр пропонує широкий асортимент канальних вентиляторів різних виробників, модифікацій, функціоналу і т.д. У нас ви точно знайдете ідеальну модель для вашого приміщення. Звертайтеся! У нас ви купите канальний вентилятор з доставкою по Києву та Україні.