Фільтр

Канальні вентилятори Vents

Ви вибрали
-
Осьовий канальний вентилятор Вентс ТТ ПРО 100
ціна 1910грн
Осьовий канальний вентилятор Вентс ТТ ПРО 125
ціна 1967грн
Осьовий канальний вентилятор Вентс ТТ ПРО 125
ціна 5812грн
Канальний вентилятор Вентс ВКМС 200
ціна 5393грн
Відцентровий вентилятор Вентс ВК 150
ціна 4719грн
Канальний вентилятор Вентс ВКМ 100
ціна 3483грн
Канальний вентилятор Вентс ВКМ 150
ціна 3933грн
Відцентровий вентилятор Вентс ВК 150
ціна 5144грн
Канальний вентилятор Вентс ВКМ 400
ціна 22176грн
Канальний вентилятор Вентс ВКМ 150
ціна 4172грн
Відцентровий вентилятор Вентс ВК 150
ціна 5384грн
Канальний вентилятор Вентс ВКМС 200
ціна 6589грн
Канальний відцентровий вентилятор ВК 100
ціна 4494грн
Канальний вентилятор Вентс ВКМ 150
ціна 3750грн
Відцентровий вентилятор Вентс ВК 315
ціна 4494грн
Канальний відцентровий вентилятор ВК 100
ціна 4904грн
Безшумний канальний вентилятор Вентс ТТ Сайлент-М 125
ціна 6510грн
Канальний відцентровий вентилятор ВК 100
ціна 2225грн

Широке поширення набув спосіб «провітрювання» приміщень за допомогою канального вентилятора.  Популярністю почали користуватись канальні вентилятори - завдяки легкому монтажу, тривалому терміну служби.  Придбання канального вентилятора актуально для офісів, магазинів, ресторанів і житлових приміщень. Установка такого пристрою - це хороший спосіб налагодити повітрообмін у будь-якому закритому просторі.

 ВЕНТС - виробник вентиляційного обладнання хорошої якості з оптимальною ціновою політикою.  Асортимент VENTS складається з понад десяти тисяч різних найменувань для побутової, комерційної та промислової вентиляції.  Канальні вентилятори ВЕНТС мають тривалі терміни експлуатації та виконані з якісних матеріалів.

 Вентилятори ВЕНТС відрізняються хорошою продуктивністю і справляються з перекачуванням повітря на великих об'єктах, наприклад, складах.

Потрібен професійний підбір обладнання?
Тисніть на кнопку!

 
Попитом користується поширена серія канальних вентиляторів змішаного типу Вентс ТТ і Вентс ТТ ПРО.


 Канальні ВЕНТС ТТ і ВЕНТС ТТ ПРО мають широкий спектр можливостей і хороші характеристики осьових і відцентрових вентиляторів.


 Вентилятори серії ВЕНТС ТТ і ВЕНТС ТТ ПРО підходять для  приміщень з високим рівнем вологи і просто для квартир, котеджів, магазинів, кафе.


 Всі моделі ВЕНТС ТТ і ВЕНТС ТТ ПРО оснащуються таймером з діапазоном від двох до тридцяти хвилин.


 З питань придбання та установки канального вентилятора ВЕНТС звертайтеся до фахівців компанії Альтер Ейр за телефоном ☎ 0800330828. Співробітники нашої компанії зможуть відповісти на всі ваші запитання щодо цього ж обладнання, а також допоможуть вибрати його, згідно ваших індивідуальних потреб і бажань.

Фахівці Альтер Ейр склали рейтинг найпопулярніших канальних вентиляторів. Він заснований не тільки на професійному досвіді, а й на відгуках користувачів. Представлені нижче канальні вентилятори відрізняються високою продуктивністю, низькими шумовими характеристиками і тривалим періодом експлуатації.
  1. Soler & Palau Silentub-100 - лідер в співвідношенні ціна-якість. Використовується в невеликих побутових і технічних приміщеннях, ефективно видаляючи відпрацьований повітря і зайву вологу. Перешкоджає попаданню запахів і протягів з воздуховода в приміщення.
  2. Soler & Palau TD-160/100 N Silent - один з найбільш тихих канальних вентиляторів, представлених на ринку. Низькі шумові характеристики можливими завдяки багатошаровому корпусу, що включає шар звукопоглинального матеріалу, і гумовим втулкам, що нейтралізує вібрації.
  3. Soler & Palau TD-500 / 150-160 SILENT - відрізняється не тільки безшумної роботою, але і максимальною продуктивністю в 550 м³ / год, завдяки чому може ефективно використовуватися не тільки в житлових, а й комерційних, адміністративних приміщеннях.
  4. Ostberg CK 125 A - потужний і високопродуктивний круглий канальний вентилятор шведського бренду. Його підвищена ефективність обумовлена ​​особливостями конструкції: аеродинамічним корпусом і спрямованими назад лопатями. Є можливість регулювати швидкість - від 0 до 100% - з допомогою тиристора.
  5. Systemair K 315 L Sileo - одна з найнадійніших і потужних моделей. Її корпус виконаний зі сталі, що забезпечує довговічність і підвищений захист від пошкоджень і корозії. Має максимальну продуктивність - обробляє до 1728 м3 повітря в годину.
Сподіваємося, тепер кожен покупець зможе вибрати відповідний під його потреби вентилятор для ванни. Або звернеться до наших менеджерів за консультацією та індивідуальним підбором пристрою.
При підборі канального вентилятора необхідно враховувати ряд факторів: продуктивність, шумові характеристики, клас захисту, діаметр воздуховода. Це основні характеристики, які допоможуть підібрати потрібну модель. При більш специфічних запитах - для виробництв або підприємств - краще звернутися за допомогою до фахівців. 0-800-33-08-28 - за цим телефону наші менеджери підберуть потрібний типорозмір і модель канального вентилятора.
Ціна на канальний вентилятор в інтернет-магазині Альтер Ейр починається від 1000 грн.
Альтер Ейр пропонує широкий асортимент канальних вентиляторів різних виробників, модифікацій, функціоналу і т.д. У нас ви точно знайдете ідеальну модель для вашого приміщення. Звертайтеся! У нас ви купите канальний вентилятор з доставкою по Києву та Україні.