Фільтр

Вибухозахищені вентилятори

Ви вибрали
-
Вибухозахищені вентилятори Maico ERM Ex e
ціна 49622грн
Шведські вибухозахищені вентилятори Systemair KTEX
ціна 45284грн
Вибухозахищені вентилятори Maico ERM Ex e
ціна 59115грн
Вибухозахищені вентилятори Maico ERM Ex e
ціна 32293грн
Квадратний канальний вентилятор Salda KUB
Товар знятий з виробництва
Перегляньте нові моделі
ціна 69993грн

Вибухозахищені вентилятори - це обладнання для переміщення повітря містить агресивні, вибухонебезпечні речовини і гази. Даний тип вентиляторів використовується переважно на промислових об'єктах, де існує ризик загоряння, та інших зонах з підвищеною температурою.
Вибухозахищені вентилятори відмінно підходять для експлуатації в екстремальних умовах, вони виготовляються з надміцних матеріалів, які гарантують їх міцність і стійкість. Основним матеріалом виготовлення є нержавіюча сталь або сплав кремнію з алюмінієм.
Дані вентилятори встановлюються в витяжної або акумуляторний шафа, також агрегати можуть монтуватися безпосередньо в повітропровід.


Види вибухозахищених вентиляторів


Вибухозахищені вентилятори можуть бути відцентровими, осьовими, канальними, даховими. Найбільш поширеним видом є канальні вибухозахищені вентилятори, які в свою чергу діляться на круглі і прямокутні.

Крім того, вибухозахищені вентилятори прийнято ділити залежно від температурного класу і стійкості до різних речовин.


Вибір вибухозахищеного вентилятора


При виборі вибухозахищеного вентилятора варто враховувати умови, в яких пристрій буде експлуатуватися. Також слід переконатися, що потужність агрегату відповідає потребам приміщення. У разі недостатньої потужності вентилятор не буде справлятися з поставленими завданнями, тоді як надлишок потужності може стати причиною додаткового шуму і вібрації.

Рекомендується робити регулярне чищення вибухозахищеного вентилятора - 1 раз в 6 місяців. З пристрою видаляється пил і інші частинки, а також перевіряється його балансування.


Великий вибір вибухозахищених вентиляторів в Альтер Ейр


На нашому сайті Ви знайдете найкраще обладнання від шведської компанії Systemair і іспанського бренду Soler & Palau. Вентилятори цих виробників користуються заслуженою популярністю у всьому світі, поєднуючи в собі максимальну якість і надійність.

Вибухозахищені вентилятори Systemair уособлюють собою міцність і ефективність. Компанія виробляє обладнання різних типів: осьові, відцентрові, канальні, дахові.

Відцентровий вентилятор Systemair EX 140-4 підходить як для комерційних так і для промислових приміщень. Потужність пристрою - 131 Вт.

Вентилятори Systemair AW 355D4-2-EX може монтуватися на стіну і виготовлений зі сталі. Потужність пристрою - 140 Вт.

Канальний вентилятор Systemair KTEX 50-25-4 для прямокутних каналів. Виготовляється з листової сталі і легко монтується в повітропровід. Потужність пристрою - 1300 Вт.

Даховий вентилятор Systemair DVEX 315D4 виконаний з високоякісного алюмінію. Споживана потужність - 120 Вт.

Продукція компанії Soler & Palau представлена ​​осьовими вибухозахищеними вентиляторами серії HDT. Пристрої виготовляються з міцного алюмінію і відрізняються своєю потужністю та швидкістю обертання.


Підсумок


Вибухозахищений вентилятор - це надійне обладнання, яке просто не заміниме в приміщеннях з високим вмістом вибухонебезпечних речовин. Дізнатися докладніше про дані вентиляторах, купити їх за найкращою ціною в Києві (з доставкою по областям), замовити монтаж можна в салоні кліматичної техніки Альтер Ейр за телефонами 0800330828.

Фахівці Альтер Ейр склали рейтинг найпопулярніших канальних вентиляторів. Він заснований не тільки на професійному досвіді, а й на відгуках користувачів. Представлені нижче канальні вентилятори відрізняються високою продуктивністю, низькими шумовими характеристиками і тривалим періодом експлуатації.
  1. Soler & Palau Silentub-100 - лідер в співвідношенні ціна-якість. Використовується в невеликих побутових і технічних приміщеннях, ефективно видаляючи відпрацьований повітря і зайву вологу. Перешкоджає попаданню запахів і протягів з воздуховода в приміщення.
  2. Soler & Palau TD-160/100 N Silent - один з найбільш тихих канальних вентиляторів, представлених на ринку. Низькі шумові характеристики можливими завдяки багатошаровому корпусу, що включає шар звукопоглинального матеріалу, і гумовим втулкам, що нейтралізує вібрації.
  3. Soler & Palau TD-500 / 150-160 SILENT - відрізняється не тільки безшумної роботою, але і максимальною продуктивністю в 550 м³ / год, завдяки чому може ефективно використовуватися не тільки в житлових, а й комерційних, адміністративних приміщеннях.
  4. Ostberg CK 125 A - потужний і високопродуктивний круглий канальний вентилятор шведського бренду. Його підвищена ефективність обумовлена ​​особливостями конструкції: аеродинамічним корпусом і спрямованими назад лопатями. Є можливість регулювати швидкість - від 0 до 100% - з допомогою тиристора.
  5. Systemair K 315 L Sileo - одна з найнадійніших і потужних моделей. Її корпус виконаний зі сталі, що забезпечує довговічність і підвищений захист від пошкоджень і корозії. Має максимальну продуктивність - обробляє до 1728 м3 повітря в годину.
Сподіваємося, тепер кожен покупець зможе вибрати відповідний під його потреби вентилятор для ванни. Або звернеться до наших менеджерів за консультацією та індивідуальним підбором пристрою.
При підборі канального вентилятора необхідно враховувати ряд факторів: продуктивність, шумові характеристики, клас захисту, діаметр воздуховода. Це основні характеристики, які допоможуть підібрати потрібну модель. При більш специфічних запитах - для виробництв або підприємств - краще звернутися за допомогою до фахівців. 0-800-33-08-28 - за цим телефону наші менеджери підберуть потрібний типорозмір і модель канального вентилятора.
Ціна на канальний вентилятор в інтернет-магазині Альтер Ейр починається від 1000 грн.
Альтер Ейр пропонує широкий асортимент канальних вентиляторів різних виробників, модифікацій, функціоналу і т.д. У нас ви точно знайдете ідеальну модель для вашого приміщення. Звертайтеся! У нас ви купите канальний вентилятор з доставкою по Києву та Україні.