Фільтр

Касетні кондиціонери Daikin

Ви вибрали
-
Комплектація кондиціонера Daikin FCQG125F/RZQSG125L9V1
Индивидуальный расчет стоимости
Комплектація кондиціонера Daikin FCQHG125F/RZQSG125L9V1
Индивидуальный расчет стоимости
Касетний кондиціонер Daikin FCQHG100F/RZQSG100L8Y1
Индивидуальный расчет стоимости
Касетний кондиціонер Daikin FCQG100F/RZQSG100L8Y1
Индивидуальный расчет стоимости
Комплектація кондиціонера Daikin FCQHG100F/RZQG100L9V1
Индивидуальный расчет стоимости
Касетний кондиціонер Daikin FCQHG140F/RZQSG140LY1
Индивидуальный расчет стоимости
Касетний кондиціонер Daikin FCQG125F/RZQG125L8Y1
Индивидуальный расчет стоимости
Комплектація кондиціонера Daikin FCQG100F/RZQG100L9V1
Индивидуальный расчет стоимости
Комплектація кондиціонера Daikin FCQG71F/RZQSG71L3V1
Индивидуальный расчет стоимости
Комплектація кондиціонера Daikin FCQG50F/RXS50K
Индивидуальный расчет стоимости
Комплектація кондиціонера Daikin FCQHG140F/RZQG140LY1
Индивидуальный расчет стоимости
Касетний кондиціонер Daikin FCQG71F/RZQG71L8Y1
Индивидуальный расчет стоимости
Касетний кондиціонер Daikin FCQG125F/RZQSG125L8Y1
Индивидуальный расчет стоимости
Комплектація кондиціонера Daikin FCQHG140F/RZQG140L9V1
Индивидуальный расчет стоимости
Касетний кондиціонер Daikin FCQG140F/RZQG140LY1
Индивидуальный расчет стоимости
Комплектація кондиціонера Daikin FCQG140F/RZQSG140L9V1
Индивидуальный расчет стоимости
Комплектація кондиціонера Daikin FCQG100F/RZQSG100L9V1
Индивидуальный расчет стоимости
Комплектація кондиціонера Daikin FCQG125F/RZQG125L9V1
Индивидуальный расчет стоимости

Daikin - інноваційна кліматична техніка


Кондиционер кассетного типа Daikin FCQHGКомпанія Daikin вже давно і міцно зайняла перше метсо серед виробників кліматичного обладнання і кожна їх інновація згодом ставала світовим промисловим стандартом - перші в світі хто створив класичну мульти-спліт систему, перші в світі хто створив VRV систему, що стала згодом стандартом для мультізональних кліматичних систем, перше впровадження в конструкцію кондиціонера теплового насоса, перший виробник зумів об'єднати в одному пристрої кондиціонер, осушувач і зволожувач.

Тому, коли мова заходить про оснащення комерційної нерухомості кліматичним устаткуванням серйозні проектно-монтажні компанії пропонують рішення на базі саме цього обладнання. У даній статті ми розглянемо чого вдалося досягти інженерам Дайкин в новій лінійці касетних кондиціонерів.


Де застосовуються касетні кондиціонери


Rондиционеры Daikin кассетного типа в магазине одеждыБезспірне, касетний кондиціонер не можна віднести до звичайної побутової техніки - главгная причина того їх технічні особливості.

Коли мова йде про кондиціонування повітря у великих залах торговельних центрів, супермаркетів, великих офісних приміщеннях і конференц-залах навіть найкращий настінний кондиціонер не може бути застосований через відносно вузької спрямованості повітряного потоку, що може створити проблеми для людей, що знаходяться всередині.

Нерівномірність охолодження приміщень, надмірне задування на окремих відвідувачів, та й банальне вимога до вільного простору на стіні, що не може бути реалізовано в торгових приміщеннях через стелажів.

У такій ситуації без касетного кондиціонера не обійтися, адже він ліщён цих недоліків, його можна поставити в секцію касетного підвісної стелі (саме завдяки цьому типу стель вони і отримали свою назву) посеред приміщення, що обслуговується для кругового розподілу повітря. Крім того, інженери Daikin подбали про компактності установок, навіть найпотужніші моделі для площ до 75 квадратних метрів по "настановної висоті" корпусу внутрішнього блоку займають 204 мм і це краща пропозиція на світовому ринку!


Чому саме касетні спліт-системи Daikin.


Кассетный кондиционер Дайкин - работа в офисеВстановлюючи обладнання для комерційних об'єктів замовник повинен бути впевнений у високій відмовостійкості і тут кондиціонери Дайкин зарекомендували себе дуже добре - контроль якості на всіх етапах виробництва і безперервне вдосконалення техніки згідно побажань клієнтів.

Другий момент, що цікавить замовника - витрати на тех.обслуговування. Всім відомо що скупий платить двічі і з кондиціонерами це правило теж працює, техніка вищого класу працює краще. Це факт, нікому не потрібна постійно ламається техніка, на ремонт якої буде витрачена сума еквівалентна його вартості і що може заподіяти незручності на більш значні суми через простої в роботі. Гарна техніка це менший знос компресора і двигунів вентилятора, патентована система автоматичного очищення повітряного фільтра від Daikin, вбудований дренажний насос.

Все передбачено для того, що б якомога рідше турбувати користувача обслуговуванням спліт-системи.

Третій момент - витрати експлуатації. Касетні кондиціонери Daikin оснащуються компресорами інверторного типу, менше на 50% споживання електроенергії в режимі постійної підтримки заданої температури щодо спліт-систем постійної потужності. Технологія теплового насоса (Daikin heat pump) - паркан або віддача тепла зовнішнього повітря для зниження споживання електроенергії.

Функціональність - цілорічний всепогодний режим роботи з температурним діапазоном від -15 до +45 градусів за Цельсієм. А за допомогою воздухозабора є можливість припливної вентиляції, економлячи на прокладці додаткових комунікацій і покупці додаткового обладнання.

Два датчика - руху для контролю температури повітря в залежності від наявності в приміщенні людей + інфрачервоний датчик визначає ступеня температурного розшарування повітряної маси в приміщенні, що б не допустити ефекту холодного статі і жаркого стелі. Так само вони управляють перенаправленням повітряного потоку в бік від людей, піклуючись про здоров'я відвідувачів.

Интеллектуальное распределение воздушных потоков кондиционером Дайкин

Касетні кондиціонери Daikin мають усі якості для того, що б на ваших об'єктах завжди був комфортний клімат - вони забезпечують комфорт знаходяться в приміщенні людей, ефективно працюють незалежно від температури, прості в обслуговуванні і енергоефективні. Дізнатися детальну інформацію про цікавить вас моделі, замовити доставку і монтаж касетного кондиціонера можна по 0800330828 в салоні кліматичної техніки Альтер Ейр, офіційного дилера продукції Дайкин.