Фільтр

Касети для фільтрів

-
Lessar LV-KDCS 100/4
ціна 1373грн
Lessar LV-KDCK 100/4
ціна 2012грн
Касета фільтрів Systemair FFK 50-30
ціна 844грн
Systemair FGR 100
ціна 2546грн
Касета фільтрів Systemair FFK 70-40
ціна 1041грн
Lessar LV-KDTK 400x200/5
ціна 3322грн

Для чого потрібні касети фільтрів?

Касети фільтрів використовуються в системах вентиляції і встановлюються безпосередньо в повітроводах.

Різновиди касет фільтрівЦі пристрої призначені для безперешкодного потоку повітря і безпосереднього його очищення. Монтаж касет фільтра може здійснюватися у горизонтальному або вертикальному положенні. Кожна касета фільтра призначена під фільтр певного типу, а спеціальна конструкція пристрою дозволяє швидко здійснити заміну останнього. Касета фільтра призначена для очищення припливного повітря в приміщеннях, в основному промислового і напівпромислового призначення. Більшість касет для фільтрів виготовлені з листової сталі, деякі мають спеціальні патрубки для підключення до різноманітних датчиків, приміром, датчику тиску.

Які касети фільтрів пропонує Альтер Ейр?

Компанія Альтер Ейр пропонує безліч різновидів касет фільтрів для різних за розмірами і формами повітроводів. Вони виготовлені зі стійкого до пошкоджень і різних атмосферних явищ матеріалу, до перепадів температур і забезпечують якісне очищення припливного повітря, яке надходить у приміщення.

В асортименті касет фільтрів від Альтер Ейр Ви можете знайти вигідні пропозиції на товари світових брендів – Lessar і Salda.

Касети фільтрів Lessar

Дані пристрої можуть встановлюватися як круглих, так і в прямокутних каналах. Корпус з міцної і стійкою до корозії оцинкованої сталі забезпечує надійну роботу касет фільтрів Lessar. Вони здатні очистити повітря від твердих або волокнистих часток. Температура переміщуваного повітря, при якій можуть ефективно працювати касети фільтрів Lessar, коливається у великому діапазоні: від -30 до +70 градусів Цельсія.

Перевагою цих пристроїв є те, що їх можна встановлювати і в горизонтальному, і у вертикальному положенні, але звертаючи увагу на правильний напрямок руху повітряного потоку (указательная стрілка знаходиться на корпусі касети фільтра). Знімна кришка корпусу дозволяє безперешкодно проникати всередину пристрою і проводити заміну елементів. Це досить зручно, тому касети фільтрів Lessar можна вважати незамінним пристроєм для будь-якої системи вентиляції.

Касети фільтрів Salda

Ці додаткові комплектуючі також універсальні за типом установки: їх можна монтувати горизонтально і вертикально до підлоги. Крім того, вони підходять як для круглих, так і для прямокутних повітроводів. Корпус не схильний до корозії і негативного впливу навколишнього середовища. Якщо повітря в приміщенні (особливо якщо це промислове будівля або виробничий цех) запылен і небезпечний для здоров'я людей, використовувати касети фільтрів Salda просто необхідно. Вони борються з легкої і середньої запиленістю. Фланці, подсоединяющие касету фільтра Salda до системи повітроводів, мають якісні ущільнювачі, тому забруднене неочищене повітря не зможе потрапити у приміщення. Обслуговування даних пристроїв може провести і непрофесіонал, тому додаткових турбот касети фільтрів Salda Вам не принесуть. Замовляючи дане обладнання в магазині Альтер Ейр, Ви гарантовано отримуєте сертифікований товар європейського зразка, який прослужить Вам довгі роки.

Касети для фільтрів від Альтер Ейр

З питань професійних консультацій фахівців або придбання будь-якої з моделей касет фільтрів з асортименту компанії Альтер Ейр, звертайтеся в наш офіс за адресою: Київ, пр-т Голосіївський, 93, оф. 120 або за контактним номером телефону 0800330828.