Фільтр

Колонні кондиціонери

-
Комплектація кондиціонера Daikin FVQ100C/RZQG100L9V1
Индивидуальный расчет стоимости
Внутрішній блок кондиціонера Mitsubishi Electric PSA-RP125KA
ціна 89719грн
Комплектація кондиціонера Daikin FVQ125C/RZQG125L9V1
Индивидуальный расчет стоимости
Внутрішній блок кондиціонера Mitsubishi Electric PSA-RP140KA/ PUHZ-P140YHA
ціна 91871грн
Внутрішній блок кондиціонера Mitsubishi Electric PSA-RP100KA/PUHZ-P100YHA
ціна 198081грн
Комплектація кондиціонера Daikin FVQ71C/RZQG71L9V1
Индивидуальный расчет стоимости
Внутрішній блок кондиціонера Mitsubishi Electric PSA-RP71KA
ціна 78036грн
Комплектація кондиціонера Mitsubishi Electric PSA-RP140KA/PUHZ-P140VHA
Товар знятий з виробництва
Перегляньте нові моделі
Индивидуальный расчет стоимости
Комплектація кондиціонера Mitsubishi Electric PSA-RP100KA/PUHZ-ZRP100VKA
Товар знятий з виробництва
Перегляньте нові моделі
ціна 227037грн
Комплектація кондиціонера Mitsubishi Electric PSA-RP125KA/ PUHZ-P125YHA
Товар знятий з виробництва
Перегляньте нові моделі
Индивидуальный расчет стоимости

Що таке колонний кондиціонер?

Колонні кондиціонери - спліт-системи, внутрішні блоки яких виконані у форм-факторі tower (зовні це нагадує високу і вузьку тумбу або просто вежу). Вони, як правило, рідко застосовуються в побуті, їх спеціалізація - насамперед великі приміщення типу вестибюлів, холів, мобільних павільйонів, виставкові та конференц залів. Іноді їх також встановлюють у серверних з-за зручності розміщення. В силу спеціалізації більшість виробників робить упор на випуск потужних моделей, але це не означає що в салоні кліматичної техніки Альтер ейр Ви не знайдете подібний кондиціонер для дому.

Колонний кондиціонер в приміщенніДля тих, у кого немає можливості встановити канальний або касетний кондиціонер (відсутня підвісна стеля), якщо ваші стіни зайняті стелажами і шафами або ж ви просто не хочете зіпсувати стіну настінним блоком, тоді колонний кондиціонер - оптимальний вибір.

Головна особливість монтажу полягає в тому, що жорстке кріплення не обов'язково, ніяких кронштейнів і збірних конструкцій також не потрібно. По закінченні заходу або сезону досить викликати монтажників і вантажників для роз'єднання внутрішнього і зовнішнього блоків, після чого можна перенести цей кондиціонер в інше місце. Не залишиться навіть найменшого сліду від його використання (якщо звичайно підлога не подряпаєте).

По своїм функціональним можливостям колонні кондиціонери нічим не поступаються іншим типам внутрішніх блоків спліт-систем:

• Можлива робота як на обігрів, так і на охолодження;
• Є моделі з інверторним управлінням;
• Підходить для побутових і комерційних приміщень;
• Зручний в установці і не займає багато місця.

Особливості колонних спліт-систем різних брендів

Компанія Альтер Ейр, що має великий досвід продажів і монтажу кліматичної техніки на українському ринку, може порадити для вас ряд популярних брендів колонних кондиціонерів, які відповідають високому рівню якості виконання і функціональності:

Daikin

Беззаперечний світовий лідер на ринку кондиціонерів Daikin займається постійним поліпшення м якості своєї продукції і першим впроваджує технічні інновації. Їх колонні кондиціонери не є винятком: висока потужність, низьке споживання електроенергії, строгий дизайн, довговічність, функції інтелектуального управління. Їх ціна виправдана висока, якщо говорити коротко, нітрохи не заважає высокому попиту в Україні, навіть в умовах кризи. Якщо буде потрібно, ці кондиціонери можуть працювати і взимку (незважаючи на свою популярність для літніх майданчиків), мінімально допустима робоча температура зовнішнього повітря -15 градусів за Цельсієм. Техніка Дайкин досить ефективно працює на обігрів, а завдяки технологіям теплового насоса споживає при цьому значно менше електроенергії. Найбільш потужні моделі можуть без проблем обслуговувати приміщення до 130 квадратних метрів площею, при цьому чисте повітря розподіляється рівномірно по всьому периметру завдяки системі управління жалюзі.

Mitsubishi Electric

Не менш іменитий виробник кондиціонерів з Японії Mitsubishi Electric всі свої кондиціонери оснащує сучасним інверторним управлінням, що допомагає йому вигідно відрізнятися від дешевих аналогів. Завдяки цій системі можливе точне досягнення встановлених користувачем температур, більш швидкий вихід на задані кліматичні параметри, менша навантаження в процесі запуску (низький пусковий струм) і звичайно ж менше споживання електроенергії. Це досить актуально, якщо ви збираєтеся використовувати колонний кондиціонер на комерційному об'єкті, де він буде працювати по 8 і більше годин в день. Ще одна цікава особливість - менший знос компресора зовнішнього блоку спліт-системи. В іншому ви отримуєте набір функцій аналогічний іншим типам внутрішніх блоків, таких як можливості самодіагностики, програмування за допомогою пульта ДУ режиму роботи на тиждень вперед і очищення повітря (фільтри знімаються).

Gree

Середовище використання колонного кондиціонераБільш бюджетний варіант - колонні кондиціонери Gree, їх частіше вважають за краще встановлювати у напівпромислових і виробничих приміщеннях. Виробляє елем передбачено управління як за допомогою пульта дистанційного керування, так і за допомогою дисплея на передній панелі внутрішнього блоку. Ефективно використовувати дану модель кондиціонерів Gree при температурі повітря на вулиці від -20 до +35 градусів. А за допомогою системи самодіагностики ви зможете виявити проблему (наприклад, перебої з харчуванням або втратою фреону із системи) і оперативно її вирішити.

Lessar

Керуюча компанія Lessar перебуває в Чехії, але виробництва розміщуються в інших країнах (для зменшення собівартості продукції). Підрозділ, що займається виробництвом кондиціонерів, знаходиться в Китаї. Незважаючи на це, при створенні данної техніки використовуються компресори і теплообмінники відомих брендів. Таким чином, за прийнятну ціну ви отримуєте обладнання високої якості.

Підсумок

Купити колонний кондиціонер в Києві за доступною ціною ви можете, звернувшись в компанію Альтер Ейр. Наші менеджери з продажу допоможуть грамотно підібрати потрібну модель з урахуванням параметрів приміщення, ваших побажань і фінансових можливостей. Також, ми забезпечуємо швидку доставку і монтаж обладнання.

Таким чином, колонний кондиціонер – це комфорт і затишок у вашому приміщенні за прийнятну ціну.