Автономні системи туманоутворення

Секретний розділ зі знижками

Що являє собою автономна туманоутворююча установка?

Автономна туманоутворюючих установка - система, яка являє собою пристрій, обладнане спеціальними внутрішніми елементами для забезпечення комфортного мікроклімату в закритих приміщеннях і на відкритих майданчиках. Дане обладнання особливо актуально в жаркий період часу, а радіус його дії становить приблизно 3 метри.

З яких елементів складається така установка?

1. Вентилятор в комплекті з форсунками (розподільниками дрібнодисперсного води).
2. Бак.
3. Насос.
4. Електродвигун.
5. Водяний фільтр.
6. Електрична панель (для управління вентилятором).

Які функції виконує туманоутворювач?

• Охолодження (зниження температури на 10-15 градусів). Ця функція здійснюється завдяки термодинамическому процесу, Який полягає в розпилення води під тиском 90 атмосфер до крапель діаметром 5 мікрон з подальшим її випаровуванням. При цьому витрачається енергія, яка використовується для трансформації води з рідкого стану в газоподібний.
>• Зволоження.
• Придушення пилу.
• Усунення неприємних запахів і дезодорація повітря.
• Відлякування комах за допомогою репеленти.
• Освітлення потрібної зони за допомогою світлодіодних ламп.

Автономна система туманоутворення

Середовище застосування даної техніки

Системи туманоутворення незамінні для місць з великим скупченням людей: кафе, ресторани та ін. Також пристрій ідеально підійде для використання на терасах, внутрішніх двориках, альтанках, майданчиках біля басейнів і т.д.

Перевага таких автономних систем полягає в тому, що така конструкція дуже компактна, тому більш зручна в установці. Крім того, автономний Туманоутворювач розрахований на конкретну площу і тип приміщення і може працювати автономно.

У нас на сайті можна знайти продукцію італійського бренду Idrobase - авторитетний виробник туманоутворювачів, продукція якого відрізняється високою надійністю і продуктивністю. У даних пристроях може бути вбудований таймер, який дозволяє задавати потрібні параметри роботи, а також поставляється пульт ДУ для зручного управління, дерев'яні крісла / стільці і колеса для транспортування.

Як працює система туманоутворення

Вентилятор (розміщений в верхній частині установки) за допомогою сопел розподіляє мільйони мікрокрапель води, утворюючи щось хмара (діаметр при відсутності вітру становить приблизно 6 метрів). Так ось ці мікрокраплі мають здатність поглинати тепло навколишнього середовища, тим самим знижуючи температуру повітря. Такі пристрої не роблять повітря надто вологим і вже тим більше ви ні крапельки не промокнете, сидячи під ними.

Підсумки

Автономні системи туманоутворення - гарне рішення для досягнення комфортних кліматичних умов і оптимального рівня вологості в приміщеннях і на відкритих терасах. Ці системи добре вписуються в будь-який інтер'єр, адже їх дизайн відрізняється хорошим стилем і лаконічністю. Пропонуємо вам ознайомитися з Туманоутворювач італійського виробництва Idrobase. Для отримання детальної інформації по цьому обладнанню звертайтеся до консультантів нашої компанії по телефону (044) 223-7-223.