Фільтр

Автономні системи туманоутворення

-
Система туманообразования Idrobase Atmosfere
ціна 108261грн
Система туманообразования Idrobase Incontro
ціна 108261грн
Система туманообразования Idrobase Alba
ціна 82883грн
Автономна система Idrobase Fresco
ціна 59834грн
Система туманообразования Idrobase Aurora
ціна 60998грн

Що являє собою автономна туманоутворююча установка?

Автономна туманоутворюючих установка - система, яка являє собою пристрій, обладнане спеціальними внутрішніми елементами для забезпечення комфортного мікроклімату в закритих приміщеннях і на відкритих майданчиках. Дане обладнання особливо актуально в жаркий період часу, а радіус його дії становить приблизно 3 метри.

З яких елементів складається така установка?

1. Вентилятор в комплекті з форсунками (розподільниками дрібнодисперсного води).
2. Бак.
3. Насос.
4. Електродвигун.
5. Водяний фільтр.
6. Електрична панель (для управління вентилятором).

Які функції виконує туманоутворювач?

• Охолодження (зниження температури на 10-15 градусів). Ця функція здійснюється завдяки термодинамическому процесу, Який полягає в розпилення води під тиском 90 атмосфер до крапель діаметром 5 мікрон з подальшим її випаровуванням. При цьому витрачається енергія, яка використовується для трансформації води з рідкого стану в газоподібний.
>• Зволоження.
• Придушення пилу.
• Усунення неприємних запахів і дезодорація повітря.
• Відлякування комах за допомогою репеленти.
• Освітлення потрібної зони за допомогою світлодіодних ламп.

Автономна система туманоутворення

Середовище застосування даної техніки

Системи туманоутворення незамінні для місць з великим скупченням людей: кафе, ресторани та ін. Також пристрій ідеально підійде для використання на терасах, внутрішніх двориках, альтанках, майданчиках біля басейнів і т.д.

Перевага таких автономних систем полягає в тому, що така конструкція дуже компактна, тому більш зручна в установці. Крім того, автономний Туманоутворювач розрахований на конкретну площу і тип приміщення і може працювати автономно.

У нас на сайті можна знайти продукцію італійського бренду Idrobase - авторитетний виробник туманоутворювачів, продукція якого відрізняється високою надійністю і продуктивністю. У даних пристроях може бути вбудований таймер, який дозволяє задавати потрібні параметри роботи, а також поставляється пульт ДУ для зручного управління, дерев'яні крісла / стільці і колеса для транспортування.

Як працює система туманоутворення

Вентилятор (розміщений в верхній частині установки) за допомогою сопел розподіляє мільйони мікрокрапель води, утворюючи щось хмара (діаметр при відсутності вітру становить приблизно 6 метрів). Так ось ці мікрокраплі мають здатність поглинати тепло навколишнього середовища, тим самим знижуючи температуру повітря. Такі пристрої не роблять повітря надто вологим і вже тим більше ви ні крапельки не промокнете, сидячи під ними.

Підсумки

Автономні системи туманоутворення - гарне рішення для досягнення комфортних кліматичних умов і оптимального рівня вологості в приміщеннях і на відкритих терасах. Ці системи добре вписуються в будь-який інтер'єр, адже їх дизайн відрізняється хорошим стилем і лаконічністю. Пропонуємо вам ознайомитися з Туманоутворювач італійського виробництва Idrobase. Для отримання детальної інформації по цьому обладнанню звертайтеся до консультантів нашої компанії по телефону 0800330828.