Фільтр

Теплові насоси повітря-вода

-
Daikin модель EBLQ-011BB6V3
Индивидуальный расчет стоимости
Daikin модель EHBX11CB3V/9W+ERHQ011BV3
Индивидуальный расчет стоимости
Тепловий насос Viessmann Vitocal 350-A
Индивидуальный расчет стоимости
Daikin модель EHBH04CB3V/9W+ERLQ004CV3
Индивидуальный расчет стоимости
Viessmann Vitocal 200-S - тепловий насос
Индивидуальный расчет стоимости
Daikin модель EHBX04CBV+ERLQ004CV3
Индивидуальный расчет стоимости
Daikin модель EHSX04P30A/ERLQ004CV3
Индивидуальный расчет стоимости
Тепловий насос Vaillant aroTherm VWL 55/5 AS 230В
Индивидуальный расчет стоимости
Daikin модель EDLQ/EBLQ05CV3+EKCB07CV3+EKMBUHC3V3
Индивидуальный расчет стоимости
Daikin модель EHVZ04S18CB3V+ERLQ004CV3
Индивидуальный расчет стоимости
ТЕПЛОВИЙ НАСОС LG THERMA V HN1616.NK3 HU051.U43
Индивидуальный расчет стоимости
Daikin модель EHSHB04P30A/ERLQ004CV3
Индивидуальный расчет стоимости
Теплові насоси Vaillant aroTherm VWL 125/5 AS 400В
Индивидуальный расчет стоимости
Теплові насоси VWL 105/5 AS 230В
Индивидуальный расчет стоимости
Daikin модель EHSXB04P30A/ERLQ004CV3
Индивидуальный расчет стоимости
Теплові насоси Vaillant VWL 105/5 AS 400В
Индивидуальный расчет стоимости
Daikin модель EHVZ16S18CB3V/ERHQ011BV3
Индивидуальный расчет стоимости
Теплові насоси Vaillant aroTherm VWL 75/5 AS 230В
Индивидуальный расчет стоимости

Теплові насоси «повітря-вода»

Принцип опалення тепловим насосом повітря водаТепловий насос «повітря-вода» - сучасний, ефективний і економічний пристрій, який створений з метою опалення та підігріву води в будинках різної функціональної спрямованості. Найчастіше ці агрегати використовуються в невеликих будівлях, котеджах і т.д.

Головною перевагою такого обладнання є необмежене джерело енергії, що використовується, – повітря. Робота теплового насоса полягає в повторному використанні тепла, яке з різних причин виходить за межі приміщення.

Завдяки універсальності, зручності в монтажі та використанні, а також високій енергоефективності, опалення тепловим насосом повітря вода дуже актуально на сьогоднішній день серед споживачів.

Основні переваги даного обладнання

  • економічність;
  • екологічність;
  • безпека;
  • універсальність;
  • автономність від газу.

Деякі нюанси використання теплового насоса "повітря-вода"

Для того, щоб встановити це обладнання, необхідні чималі капіталовкладення. Така установка окупиться вам приблизно через 4-9 років при терміні служби 15-20 років (до капітального ремонту).

Головним недоліком такої системи опалення є залежність її ефективності від різниці температури між джерелом теплоти і споживачем.Таким чином, чим нижча температура зовнішнього повітря, тим з більшою потужністю повинен працювати тепловий насос. Звичайно, чим більша потужність, тим менша ефективність.

Нижче приведена діаграма залежності потужності тепла, що виробляється, тепловим насосом (А) і споживаної електричної потужності (В) від температур подачі опалювального контуру і зовнішнього повітря. З нього видно, що при температурі +55°C в подає контурі і -7°C зовнішнього повітря відбувається «відсічення». Це означає, що тепловий насос не може далі підтримувати температуру в системі опалення при подальшому зниженні температури зовнішнього повітря. Не кажучи вже про те, що при температурі подачі +55°C про економічності ми перестаємо говорити вже при +2°C зовнішнього повітря, що видно з таблиці. З цього випливає, теплові насоси економічно доцільно використовувати як низькотемпературну опалювальну систему теплою підлогою з температурою подачі не вище +35°C.

Для забезпечення максимальної економічності роботи теплового насоса повітря-вода, використовуються комбіновані системи опалення. Це комбінація теплового насоса з газовим, електричним або твердопаливним котлом. Найбільш енергоефективним рішенням є зв'язка - повітряний тепловий насос + конденсаційний котел, так як обидва ці джерела тепла є низькотемпературними і економічними.

В умовах українського клімату теплові насоси не здатні справлятися із завданням відшкодування втрат круглий рік, тому необхідно доповнити систему на базі теплового насоса «піковим» джерелом тепла, який забезпечить вас теплом в найхолодніший період.

Принцип дії теплового насоса

Принцип роботи теплового насоса повітря вода можна охарактеризувати наступним чином: спочатку зовнішній блок пристрою за допомогою хладагента відбирає з навколишнього повітря теплову енергію, потім холодоагент надходить у компресор, в якому його температура збільшується і вже гарячий холодоагент (у формі газу) поступає в теплообмінник внутрішнього блоку фреон-вода. Далі він віддає тепло воді, яка передає його до елементів кліматичної системи. В кінцевому етапі холодоагент знову перетворюється в рідкий стан і повертається назад у зовнішній блок і цикл повторюється.

Слід зазначити, що опалення будинку тепловим насосом повітря вода буде відбуватися навіть при температурі навколишнього повітря -15-20°C (енергія, яка отримана при низькій температурі перетворюється в високу і подається в опалювальну воду).

Тепловий насос «повітря-вода» для опалення будинку Viessmann

Ефективний тепловой насос для опалення будинку Viessmann

Компанія Альтер Ейр пропонує вам ознайомитися з тепловими насосами Viessmann, які на протязі всього терміну експлуатації будуть радувати вас своєю стабільною та ефективною роботою при раціональному використанні енергоресурсів, а невеликі габарити зовнішнього блоку дозволяють виробляти установку обладнання в будь-якому зручному для вас місці.

Теплові насоси Viessmann зібрані з використанням сучасних методів виробництва, тому вони являють собою високотехнологічний продукт, який відрізняється високою якістю внутрішніх елементів і відмінними технічними характеристиками, що в цілому гарантує злагоджену і продуктивну роботу такого обладнання. Використання холодоагенту R410A дозволяє не сумніватися в повній безпеці та екологічності цих пристроїв.

Акуратність, міцність і стійкість до несприятливих умов – це відмінні характеристики теплових насосів Viessmann. Пристрої розраховані на максимально просту установку як у будинку, так і на горизонтальному даху. Таким чином, тепловий насос «повітря-вода» Viessmann допоможе створити комфортний мікроклімат у вашому будинку, ефективно працюючи практично при будь-яких погодних умовах.

Підсумки

Отже, тепловий насос типу «повітря-вода» - ефективна система рециркуляції енергії, яка шляхом зниження навантаження на навколишнє середовище, повторно використовує тепло, що виробляється в нашому повсякденному житті.

Якщо вас зацікавив даний тип обладнання, і ви хочете купити його або отримати консультацію кваліфікованих фахівців – зверніться до менеджерів Альтер Ейр - ☎0800330828. Виходячи з ваших побажань, співробітники нашої компанії запропонують вам різні моделі теплових насосів за найвигіднішими цінами. Крім того, компанія Альтер Ейр пропонує вам професійні послуги з проектування та монтажу системи м опалення, що в подальшому гарантує максимально комфортні кліматичні показники в будівлі протягом тривалого періоду часу.