Тепловые насосы воздух-вода

Фільтр
-
Daikin модель EBLQ-011BB6V3
Индивидуальный расчет стоимости
Daikin модель EHBH04CB3V/9W+ERLQ004CV3
Индивидуальный расчет стоимости
Viessmann Vitocal 200-S - тепловий насос
Индивидуальный расчет стоимости
Daikin модель EHVH11S18CB3V/11S26CB9W+ERHQ011BV3
Индивидуальный расчет стоимости
Daikin модель EHSXB04P30A/ERLQ004CV3
Индивидуальный расчет стоимости
Daikin модель EHVZ04S18CB3V+ERLQ004CV3
Индивидуальный расчет стоимости
Daikin модель EHBX11CB3V/9W+ERHQ011BV3
Индивидуальный расчет стоимости
Daikin модель EHYHBH05AV32+05CV3
Индивидуальный расчет стоимости
Daikin модель EHSHB04P30A/ERLQ004CV3
Индивидуальный расчет стоимости
Daikin модель EDLQ/EBLQ05CV3+EKCB07CV3+EKMBUHC3V3
Индивидуальный расчет стоимости
Daikin модель EHVH08S18CB3V/08S26CB9W+ERLQ006CV3
Индивидуальный расчет стоимости
Daikin модель EHSX04P30A/ERLQ004CV3
Индивидуальный расчет стоимости
Daikin модель EHBH11CB3V/9W+ERHQ011BV3
Индивидуальный расчет стоимости
Daikin модель EHVZ16S18CB3V/ERHQ011BV3
Индивидуальный расчет стоимости
Viessmann модель AWHI 351.A10
Индивидуальный расчет стоимости

Секретний розділ зі знижками

Теплові насоси «повітря-вода»

Принцип отопления тепловым насосом воздух водаТепловий насос «повітря-вода» - сучасний, ефективний і економічний пристрій, який створений з метою опалення та підігріву води в будинках різної функціональної спрямованості. Найчастіше ці агрегати використовуються в невеликих будівлях, котеджах і т. д.

Головною перевагою такого обладнання є використовуваний необмежене джерело енергії – повітря. Робота теплового насоса полягає в повторному використанні постійно вироблюваного тепла, який з різних причин виходить за межі опалювального приміщення.

Завдяки універсальності, зручність в монтажі і використанні, а також високої енергоефективності опалення тепловим насосом повітря вода дуже актуально на сьогоднішній день серед споживачів.

Основні переваги даного обладнання

  • економічність;
  • екологічність;
  • безпека;
  • універсальність;
  • автономність від

Некоторые нюансы использования теплового насоса "воздух-вода" Деякі нюанси використання теплового насоса "повітря-вода"

Некоторые нюансы использования теплового насоса "воздух-вода" Для того, чтобы установить данное оборудование необходимы немаленькие капиталовложения.Для того, щоб встановити це обладнання необхідні чималі капіталовкладення. Такая установка окупиться вам примерно через 4-9 лет при сроке службы 15-20 лет (до капитального ремонта). Така установка окупиться вам приблизно через 4-9 років при терміні служби 15-20 років (до капітального ремонту).

Главным недостатком такой системы отопления является зависимость её эффективности от разницы температуры между источником теплоты и потребителем.Головним недоліком такої системи опалення є залежність її ефективності від різниці температури між джерелом теплоти і споживачем. Таким образом, чем ниже температура наружного воздуха, тем с большей мощностью должен работать тепловой насос.Таким чином, чим нижче температура зовнішнього повітря, тим з більшою потужністю повинен працювати тепловий насос. Естественно, чем больше мощность, тем большая затратность. Природно, чим більше потужність, тим більша затратність.

Для максимальной эффективности теплового насоса и минимального потребления электроэнергии нужно использовать теплово насос в сочетании с другим отопительным оборудованием (например, с твердотопливным или газовым котлом).Для максимальної ефективності теплового насоса і мінімального споживання електроенергії потрібно використовувати теплові насоси в поєднанні з іншим опалювальним устаткуванням (наприклад, з твердопаливним або газовим котлом).

Принцип дії теплового насоса

Принцип роботи теплового насоса повітря вода можна охарактеризувати наступним чином: спочатку зовнішній блок пристрою за допомогою хладагента відбирає з навколишнього повітря теплову енергію, потім холодоагент надходить у компресор, в якому його температура збільшується і вже гарячий холодоагент (у формі газу) поступає в теплообмінник внутрішнього блоку фреон-вода. Далі він віддає тепло воді, яка далі передає його до елементів кліматичної системи. В кінцевому етапі холодоагент знову перетворюється в рідкий стан і повертається назад у зовнішній блок і цикл повторюється.

Слід зазначити, що опалення будинку тепловим насосом повітря вода буде відбуватися навіть при температурі навколишнього повітря -15-20°C (енергія, яка отримана при низькій температурі перетворюється в високу і подається в опалювальну воду).

Тепловий насос «повітря-вода» для опалення будинку Viessmann

Компанія Альтер Ейр пропонує вам ознайомитися з тепловими насосами Viessmann, які на протязі всього терміну експлуатації будуть радувати вас своєю стабільною та ефективною роботою при раціональному використанні енергоресурсів, а невеликі габарити зовнішнього блоку дозволяють виробляти установку обладнання в будь-якому зручному для вас місці.

Эффективный тепловой насос для отопления дома Viessmann

Теплові насоси Viessmann зібрані з використанням сучасних методів виробництва, тому вони являють собою високотехнологічний продукт, який відрізняється високою якістю внутрішніх елементів і відмінними технічними характеристиками, що в цілому гарантує злагоджену і продуктивну роботу такого обладнання. Використання холодоагент R410A дозволяє не сумніватися в повній безпеки і екологічності цих пристроїв.

Акуратність, міцність і стійкість до несприятливих умов – це відмінні характеристики теплових насосів Viessmann, пристрої розраховані на максимально просту установку як у будинку, так і на горизонтальному даху. Таким чином, тепловий насос «повітря-вода» Viessmann допоможе створити комфортний мікроклімат у вашому будинку, ефективно працюючи практично при будь-яких погодних умовах.

Підсумки

Отже, тепловий насос типу «повітря-вода» - ефективна система рециркуляції енергії, яка шляхом зниження навантаження на навколишнє середовище, повторно використовує тепло, що виробляється в нашому повсякденному житті.

Якщо вас зацікавив даний тип обладнання, і ви хочете купити його або отримати консультацію кваліфікованих фахівців – зверніться до менеджерів Альтер Ейр - ☎(044) 223-7-223. Виходячи з ваших побажань, співробітники нашої компанії запропонують вам різні моделі теплових насосів за найвигіднішими цінами. Крім того, компанія Альтер Ейр пропонує вам професійні послуги з проектування та монтажу системи м опалення, що в подальшому гарантує максимально комфортні кліматичні показники в будівлі протягом тривалого періоду часу.