Фільтр

Теплові насоси повітря-повітря

-
Настінний кондиціонер Mitsubishi Electric MSZ-LN50VGW-E1/MUZ-LN50VGHZ-ER1
ціна 73150грн
Настінний кондиціонер Mitsubishi Electric MSZ-LN35VGV-E1/MUZ-LN35VGHZ-ER1
ціна 54821грн
Комплектация кондиционера Cooper&Hunter CH-S09FTXHV-B
ціна 27550грн
Кондиціонер Cooper&Hunter Nordic Evo R-32
ціна 17170грн
Комплектация кондиционера Cooper&Hunter CH-S18FTXTB-W WiFi
ціна 32940грн
Настінний кондиціонер Mitsubishi Electric MSZ-LN35VGR-E1/MUZ-LN35VGHZ-ER1
ціна 55293грн
Настінний кондиціонер Mitsubishi Electric MSZ-LN50VGB-E1/MUZ-LN50VGHZ-ER1
ціна 77177грн
Комплектація кондиціонера Mitsubishi Electric MSZ-FH25VE/MUZ-FH25VEHZ
ціна 38880грн
Настінний кондиціонер Mitsubishi Electric MSZ-LN25VGV-E1/ MUZ-LN25VGHZ-ER1
ціна 44657грн
Комплектація кондиціонера Cooper&Hunter CH-S18FTXHV-B
ціна 31610грн
Настінний кондиціонер Mitsubishi Electric MSZ-LN25VGR-E1/MUZ-LN25VGHZ-ER1
ціна 45074грн
Настінний кондиціонер Mitsubishi Electric MSZ-LN25VGB-E1/MUZ-LN25VGHZ-ER1
ціна 44962грн
Настінний кондиціонер Mitsubishi Electric MSZ-LN50VGR-E1/MUZ-LN50VGHZ-ER1
ціна 77316грн

Тепловий насос – відмінне рішення для опалення приватного будинку, суть роботи якого полягає в циркуляції теплоносія по замкнутому контуру. В результаті цього тепло відбирається у повітря, землі або води. Головною перевагою цього обладнання є використання природних джерел замість електричних, що позитивно позначається на економічності і екологічності цих систем.

Тепловий насос типу «повітря-повітря». Принцип роботи

Теплові насоси для обігріву будинку

Прямим призначенням цього типу теплового насоса є обігрів повітря всередині приміщення шляхом вилучення тепла з навколишнього середовища, його переробки з подальшою подачею в будинок. Така техніка активно використовується на різних об’єктах, таких як будинки, квартири, гаражі, дачі, виробничі приміщення і т. д. Вони ефективно обігрівають і охолоджують приміщення різної функціональної спрямованості. Слід зауважити, що, чим нижча температура повітря на вулиці, тим нижча продуктивність і ефективність роботи теплового насоса.

Давайте розглянемо детально принцип роботи теплових насосів. Почати варто з того, що тепловий насос повітря-повітря складається з зовнішнього блоку (випарник) і внутрішнього (компресор). Зовнішній блок розміщується зовні будівлі, а внутрішній - всередині приміщення. Повітря з вулиці, потрапляючи всередину випарника, передає своє тепло холодоагенту, а він в свою чергу направляє його в конденсатор. Завдяки вентилятору холодне повітря проходить через конденсатор насоса і повертається в приміщення вже теплим. Процес цей відбувається безперервно і контролюється до того моменту, поки температура в приміщенні не досягне необхідного рівня.

Принцип дії теплового насосу аналогічний роботі кондиціонера на обігрів. Істотна відмінність теплового насоса від кондиціонера полягає в ефективності і умовах експлуатації. Теплові насоси в 2,5 рази ефективніші, ніж кондиціонери в режимі опалення. Крім того, вони також виграють в кондиціонерів в плані можливості роботи при низьких температурних показниках. Якщо говорити про зовнішній вигляд, то тепловий насос практично неможливо відрізнити від кондиціонера ні внутрішнього, ні зовнішнього блоку.

Основні переваги теплового насосу "повітря-повітря"

  • Простота в монтажі та експлуатації. Немає необхідності у бурінні свердловини, як при установці теплового насосу грунт-вода. Установка вимагає мінімального зміни в існуючий інтер'єр приміщення.
  • Автономність і компактність пристроїв.
  • Невисока вартість (порівняно з іншими типами теплових насосів) та малий термін окупності.
  • Низьке енергоспоживання.
  • Висока тепловіддача.
  • Безшумна робота.
  • Висока екологічність при використанні. Під час роботи устаткування не відбувається ніякого негативного впливу на атмосферу.

Теплові насоси «повітря-повітря» Mitsubishi Electric

Тепловой насос для отопления

Mitsubishi Electric – одна з найбільших у світі компаній з продажу кліматичного обладнання. Ця продукція відрізняється високою якістю збірки, надійністю і довговічністю, що повністю виправдовує її вартість. Ці переваги стосуються і теплових насосів представленого бренду.

Тепловий насос повітря повітря для опалення будинку Mitsubishi Electric користується величезною популярністю в приміщеннях різної функціональної спрямованості і конфігурації. Головними перевагами цих пристроїв є висока якість комплектованих, зручна система управління, досить тривалий термін експлуатації і гарантія.

Про встановлення даної техніки

Установка насоса повітря-повітря найбільше підходить, якщо у вас вже є готова система опалення і ви хочете її зробити більш комфортною й економічною без втручання і змін. Якщо ж такої немає, то варто доповнити систему «піковим» джерелом тепла, так як тепловий насос не зможе впоратись з навантаженням в найхолодніший період року. Такий тепловий насос буде відразу подавати тепле повітря в приміщення, що зробить «прогрів» приміщення максимально швидким. При відносно високих температурах (приблизно від 10 до -12°C), тепловий насос справляється з опаленням в кілька разів економічніше, ніж газовий котел.

Монтаж повітряних теплових насосів проводиться в три етапи:

  1. Установка зовнішнього блоку. Зовнішні блоки, в залежності від моделі та потужності, бувають підвісні і підлогові. Для підлогових необхідно обладнати фундамент, а також відведення конденсату з піддону. Деякі виробники пропонують рішення вільно підвішеного теплообмінника. При установці підвісної зовнішнього блоку, необхідно витримати висоту його установки щодо землі (вказана в інструкції до пристрою), так як намерзає конденсат може вивести його з ладу.
  2. Прокладка магістральних трубопроводів. Для цього необхідно попередньо виконати штроби в стінах і забезпечити трубах необхідну теплоізоляцію для запобігання тепловтрат.
  3. Монтаж гідромодуля. Внутрішній блок теплового насоса з'єднується з повітроводами і фреонової магістраллю. У ньому і відбувається теплообмін між фреоном і повітрям, який обігріває приміщення.

Підсумки

Якщо ви давно шукаєте ефективний і надійний тепловий насос, який відмінно впорається з обігрівом будинку в холодну пору року і принесе у ваше життя комфорт і затишок, то Mitsubishi Electric – ідеальний вибір.

Ви можете придбати теплові насоси Mitsubishi Electric в нашій компанії, зателефонувавши за телефоном 0800330828 або замовивши на сайті alterair.ua. Крім продажу обладнання, ми також займаємося його проектуванням і установкою. Фахівці компанії Альтер Ейр допоможуть вам вибрати оптимальну модель теплового насоса, розкажуть вам про його функціональні особливості. Скориставшись нашими послугами, ви можете бути впевнені в надійності і довговічності теплового насоса.